تعداد موارد : 1882 خبر220 - 1
مرتب سازی براساس :
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی روز چهارشنبه در مراسم تکریم و تقدیر از مهمان نوازی موکب داران عراقی و خادمان راهپیمایی اربعین، ضمن تشکر صمیمانه از رفتار کریمانه ملت بزرگ عراق، راهپیمایی اربعین را موضوعی بی نظیر و جهانی و زمینه ساز گسترش معرفت حسینی و تشکیل تمدن نوین اسلامی خواندند و گفتند: راهپیمایی بزرگ اربعین، آیت عظمای الهی و نشانه اراده پروردگار بر نصرت امت اسلامی است.
منبع: پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
تاریخ خبر: 1398/6/28
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری از برگزاری اجلاسیه خبرگان روزهای دوم تا چهارم مهر خبرداد و به تشریح چگونگی برگزاری این اجلاس و بخش های مختلف آن پرداخت.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1398/6/27
حجت الاسلام احمدی با اشاره به افزایش جمعیت حاضر در موسم اربعین حسینی گفت: در این راستا ۴ هزار مبلغ اعزام می شوند تا به تبلیغ و ترویج معارف دین و نشر فرهنگ حسینی در این ایام بپردازند.
منبع: خبرگزاری شبستان
تاریخ خبر: 1398/6/27
شورای سیاستگذاری ائمه جمعه با هدف به تصویر کشیدن زوایـای زیبـای نیایش جمعه، نخستین جشنـواره عکس "شکوه جمعه" را برگزار می کند.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1398/6/5
مدیر مدرسه تبلیغ بین الملل ناصریه گفت: با توجه به رسالت مدرسه ناصریه در عرصه گردشگری مذهبی و همچنین ضرورت معرفی روز عید غدیر، مجموعه مدرسه علمیه ناصریه با همکاری گروه های فرهنگی آتش به اختیار به برپایی برنامه های متنوع و اثربخش چون تبلیغ چهره به چهره، غرفه خطاطی و اطعام غدیر برای تبیین این رویداد عظیم تاریخی و مهم اقدام کرد.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1398/6/3
مدیـر موسسه خانـه خورشیـد گفت: همایش تبلیغی محرم روز دوشنبه چهارم شهریورماه در سالن اجتماعات مدرسه علمیه دارالشفا برگزار می شود.
منبع: خبرگزاری فارس
تاریخ خبر: 1398/6/3
معاون فرهنگی تبلیغی حوزه علمیه خواهران هرمزگان از برگزاری کارگاه «معارف مهدویت» با همکاری بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) استان خبر داد.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1398/5/17
حضرت آیت الله جوادی آملی، در جمع مسئولان، اساتید و طلاب حوزه علمیه مشهد، گفتند: واجب است که بکوشید جهانی بیاندیشید و حرف بزنید، باید به این سمت حرکت کنیم.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1398/5/7