تعداد موارد : 29 خبر20 - 1
مرتب سازی براساس :
اساتيد متقاضي تدريس که داراي مجوز و سابقه تدريس در مدارس علميه قم يا شهرستان‌ها هستند و هم اکنون اشتغال به تدريس ندارند، در بانک اطلاعات ثبت‌نام فرمايند تا در صورت نياز مدارس، دعوت به همکاري شوند.
منبع: منبع : خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1397/2/20
مدیرکل اشتغال و کارآفرینی بنیاد شهید و امور ایثارگران از شروع ثبت‌نام برای پنجمین آزمون فراگیر دستگاه‌های اجرایی از روز یکشنبه، ۲۳ اردیبهشت‌ماه از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور خبر داد.
منبع: منبع : خبرگزاری تسنیم
تاریخ خبر: 1397/2/20
مرکز فرهنگی تبلیغی آینده سازان وابسته به دفتر نمایندگی مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، دوره جدید آموزش مقدماتی و جذب مبلغان دانش آموزی بومی را برگزار می کند.
منبع: منبع : خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1396/12/22
موسسه پژوهشی فرهنگی انقلاب اسلامی (دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای مدظله‌العالی) برای پنجمین دوره تربیت پژوهشگر معارف انقلاب اسلامی در سال ۱۳۹۷ از طریق آزمون کتبی و مصاحبه شفاهی، اقدام به جذب پژوهشگر می کند.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1396/12/8
مؤسسه‌ی پژوهشی فرهنگی انقلاب اسلامی (حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای مدظله‌العالی) با هدف تربیت تخصصی عناصر علمی، پژوهشی و آموزشی در حوزه‌ی مفاهیم و معارف انقلاب اسلامی، در سال ۱۳۹۷ در مراکز زیر تعداد محدودی پژوهشگر می‌پذیرد
منبع: منبع : پایگاه حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله خامنه ای
تاریخ خبر: 1396/11/30
حجت الاسلام عاملی با تشریح شرایط جذب و پذیرش طلاب در دستگاه قضا اعلام کرد که از این پس طلاب و دانش ‌آموختگان مرکز تخصصی قضا از آزمون کتبی و دوره پیش نیاز قضاوت معاف هستند.
منبع: منبع : خبرگزاری رسا
تاریخ خبر: 1396/8/23
اداره پاسخگویی به سؤالات دینی حرم مطهر رضوی در ابتدای سال ۹۶ به منظور تکمیل ظرفیت اساتید همکار برای پاسخگویی به سؤالات دینی، از اساتید حوزه به صورت پاره وقت دعوت به همکاری می کند.
منبع: منبع : خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1396/1/15
مؤسسه‌ی پژوهشی فرهنگی انقلاب اسلامی (حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای مدظله العالی) با هدف تربیت تخصصی عناصر علمی، پژوهشی و آموزشی در حوزه‌ی مفاهیم و معارف انقلاب اسلامی، در سال 1395 در دوره‌هایی تعداد محدودی پژوهشگر می‌پذیرد.
منبع: منبع : پایگاه اطلاع رسانی آیت الله العظمی خامنه ای
تاریخ خبر: 1396/1/15
مؤسسه‌ی پژوهشی فرهنگی انقلاب اسلامی (حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای مدظله‌العالی) با هدف تربیت تخصصی عناصر علمی، پژوهشی و آموزشی در حوزه‌ی مفاهیم و معارف انقلاب اسلامی، در سال ۱۳۹۵ در دوره‌های زیر تعداد محدودی پژوهشگر می‌پذیرد
منبع: منبع : پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری
تاریخ خبر: 1395/3/19