تعداد موارد : 34 خبر20 - 1
مرتب سازی براساس :
مدیر جذب و ساماندهی حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در امور حج و زیارت گفت: روحانیون واجد شرایط اعزام به حج تمتع ۹۸ با ثبت‌نام در سامانه کارگزاران آمادگی خود را برای اعزام به حج اعلام کنند.
منبع: منبع : خبرگزاری فارس
تاریخ خبر: 1397/10/26
حجت الاسلام جوادی مقدم از پذیرش عضویت در انجمن علمی کلام اسلامی به صورت وابسته و پیوسته خبر داد.
منبع: منبع : خبرگزاری رسا
تاریخ خبر: 1397/9/22
اساتيد متقاضي تدريس که داراي مجوز و سابقه تدريس در مدارس علميه قم يا شهرستان‌ها هستند و هم اکنون اشتغال به تدريس ندارند، در بانک اطلاعات ثبت‌نام فرمايند تا در صورت نياز مدارس، دعوت به همکاري شوند.
منبع: منبع : خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1397/2/20
مدیرکل اشتغال و کارآفرینی بنیاد شهید و امور ایثارگران از شروع ثبت‌نام برای پنجمین آزمون فراگیر دستگاه‌های اجرایی از روز یکشنبه، ۲۳ اردیبهشت‌ماه از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور خبر داد.
منبع: منبع : خبرگزاری تسنیم
تاریخ خبر: 1397/2/20
مرکز فرهنگی تبلیغی آینده سازان وابسته به دفتر نمایندگی مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، دوره جدید آموزش مقدماتی و جذب مبلغان دانش آموزی بومی را برگزار می کند.
منبع: منبع : خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1396/12/22
موسسه پژوهشی فرهنگی انقلاب اسلامی (دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای مدظله‌العالی) برای پنجمین دوره تربیت پژوهشگر معارف انقلاب اسلامی در سال ۱۳۹۷ از طریق آزمون کتبی و مصاحبه شفاهی، اقدام به جذب پژوهشگر می کند.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1396/12/8
مؤسسه‌ی پژوهشی فرهنگی انقلاب اسلامی (حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای مدظله‌العالی) با هدف تربیت تخصصی عناصر علمی، پژوهشی و آموزشی در حوزه‌ی مفاهیم و معارف انقلاب اسلامی، در سال ۱۳۹۷ در مراکز زیر تعداد محدودی پژوهشگر می‌پذیرد
منبع: منبع : پایگاه حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله خامنه ای
تاریخ خبر: 1396/11/30
حجت الاسلام عاملی با تشریح شرایط جذب و پذیرش طلاب در دستگاه قضا اعلام کرد که از این پس طلاب و دانش ‌آموختگان مرکز تخصصی قضا از آزمون کتبی و دوره پیش نیاز قضاوت معاف هستند.
منبع: منبع : خبرگزاری رسا
تاریخ خبر: 1396/8/23