تعداد موارد : 5913 خبر5580 - 1
مرتب سازی براساس :
معاون تهذیب حوزه‌های علمیه گفت: اگر بتوانیم نمایشگاهی از فعالیت‌های قرآنی مرکز مدیریت حوزه را در قم دایر کنیم در آن صورت ظرفیت حوزه در ارائه مباحث قرآنی و حدیثی مشخص می‌شود.
منبع: http://www.hawzahnews.com
تاریخ خبر: 1391/5/21
کتاب «ساز و کار تولید ملی» تألیف «سید حسین اسحاقی» از سوی نشر هاجر وابسته به مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران منتشر شد.
منبع: http://www.farsnews.com
تاریخ خبر: 1391/5/19
مراسم تشییع این عالم فرزانه صبح روز سه شنبه، 17 مرداد ماه از هیئت قائمیه تهران، واقع در خیابان تجریش برگزار خواهد شد و سپس برای خاکسپاری به عراق، شهر نجف اشرف منتقل خواهد شد.
منبع: http://shia-online.ir
تاریخ خبر: 1391/5/17
درس خارج فقه حضرت آیت‌الله حاج سید موسی شبیری زنجانی از هفته گذشته در محل اقامتشان در مشهد آغاز شده و پیش‌بینی می‌شود تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه داشته باشد . به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بصیرت به نقل از اجتهاد ، جلسات درس خارج فقه معظم له با موضوعات مختلف فقهی و همچنین جلوس عمومی این مرجع عالیقدر هر شب ساعت ۱۰ در محل اقامتشان واقع در خیابان طبرسی مشهد (کوچه جوادیه) برگزار می‌شود .
منبع: http://www.basiratnews.com
تاریخ خبر: 1391/5/17
آیت‌الله ملکوتی وهابیان را یکی از مهم‌ترین دشمنان جهان اسلام معرفی و ابراز کرد: «وهابیان، هم‌اکنون، در ممالک اسلامی بسیار رشد کرده‌اند. آنان نه تنها با شیعیان، که با برادران اهل‌ سنت نیز دشمنی دارند.
منبع: http://news.miu.ac.ir
تاریخ خبر: 1391/5/16
رئیس شورای عالی حوزه علمیه قم با بیان این که تعداد قابل توجهی از آثار تفسیری چیزی جز تکرار تفاسیر پیشین نیست، مهم‌ترین ویژگی آیت‌الله میرمحمدی در تفسیر قرآن را مقلد نبودن وی دانست و افزود: تفسیر «بلاغ» از این امتیاز برخوردار است که ایشان به هر آنچه در این تفسیر بیان کرده، اندیشیده است
منبع: http://www.iqna.ir
تاریخ خبر: 1391/5/16