تعداد موارد : 5846 خبر5640 - 1
مرتب سازی براساس :
عضو ستاد استهلال دفتر مقام معظم رهبری با بیان اینکه ۱۵۰ گروه رصدی در سرتاسر کشور امر استهلال ماه رمضان را انجام می‌دهند، امکان رویت هلال امروز را ناممکن دانست و «شنبه» را به عنوان روز اول ماه مبارک رمضان اعلام کرد.
منبع: http://www.farsnews.com
تاریخ خبر: 1391/4/29
سرپرست دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم نمایندگی خوزستان با اشاره به وجود فرقه های انحرافی در شهرستان های استان خوزستان بر لزوم هوشیاری و تلاش بیش از پیش مسؤولان در زمینه مقابله با گسترش و ترویج آنها تأکید کرد.
منبع: http://www.dte.ir
تاریخ خبر: 1391/4/29
گروه فعالیت‌های قرآنی: رئیس بخش دانشگاهی بیستمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم در مراسم افتتاحیه بخش دانشگاهی نمایشگاه یادآور شد: هدف اصلی بخش دانشگاهی نمایشگاه قرآن کریم برآورده کردن مطالبات مقام معظم رهبری است.
منبع: http://www.iqna.ir
تاریخ خبر: 1391/4/29
حضرت حجت‌الاسلام و المسلمین محمد صالح مازنی، مدیر گروه نیازسنجی دفتر مطالعات پژوهشی معاونت پژوهش حوزه‌های علمیه با اعلام این خبر اظهار داشت: این کارگاه در راستای ترویج فرهنگ مدیریت آینده نگر در حوزه‌های علمیه، تبیین نسبت و رابطه آینده پژوهی و نیازسنجی پژوهشی و آموزش مجریان طرح‌های نیازسنجی و بهره‌گیری از روش‌های آینده پژوهی برگزار شد.
منبع: http://www.pazhuhesh.com
تاریخ خبر: 1391/4/27
نرم افزار خوشه های معرفت 1 و 2 بیش از 2500 قطعه صوتی از دروس اخلاق و سخنان بزرگان است که به همت رادیو قرآن و دفتر امور تربیت اخلاقی معاونت تهذیب در مرکز کامپیوتر علوم اسلامی نور تولید شده است .
منبع: http://www.tahzib-howzeh.com
تاریخ خبر: 1391/4/27
اشکال ما در عرصه تبلیغ این است که بعد از انقلاب، تبلیغات دینی را از مردم جدا و به بودجه های دولتی متصل کردیم؛ یعنی نحوه اداره مسجد، روحانیون و ساخت خانه عالم از بودجه دولتی انجام می‌شود.
منبع: http://www.hawzahnews.com
تاریخ خبر: 1391/4/27
کتاب کلام جدید با نگارش حسن یوسفیان رتبه شایسته تقدیر سیزدهمین همایش کتاب سال حوزه را در گروه علمی فلسفه و کلام کسب کرد.
منبع: http://www.hawzahnews.com
تاریخ خبر: 1391/4/27
طلاب و مبلغان بدانند که حدود سه هزار شبکه ی ماهواره ای در دنیا وجود دارد که معمولاً برای تباهی بشر و سلطه جویی طاغوتیان تبلیغ می کنند، برای نشان دادن حق و سعادت بشر لااقل مبلغان دین باید یکهزار و پانصد شبکه ی ماهواره ای در اختیار داشته باشند تا از این رهگذر، روح تقوا و حقیقت جویی را در جامعه نهادینه کنند و با تمام تلاش در این راه بکوشند.
منبع: http://www.shia-news.com
تاریخ خبر: 1391/4/26