تعداد موارد : 6086 خبر5700 - 1
مرتب سازی براساس :
دعوت به همکاری از نویسندگان و پژوهشگران حوزوی معاونت تبلیغ و آموزش‌های کاربردی حوزه‌های علمیه، به منظور ترویج معارف اهل‌بیت‌ علیه‌السلام و تدوین کتاب یا مقاله کاربردی در موضوعات ذیل از کلیه پژوهشگران و محققین حوزوی، دعوت به همکاری می نماید.
منبع: www.mobaleghan.com
تاریخ خبر: 1391/6/12
مسؤول دفتر حضرت آیت الله مکارم شیرازی، 18 شهریور ماه سال جاری را روز آغاز درس خارج فقه این مرجع تقلید در سال تحصیلی عنوان کرد و اظهار داشت: برای هفتمین سال پیاپی درس خارج این مرجع تقلید به موضوع کتاب حج اختصاص دارد.
منبع: http://hajj.ir
تاریخ خبر: 1391/6/12
به همت اداره کل امور رسانه‌های معاونت تبلیغ و آموزشهای کاربردی حوزه‌های علمیه مسابقه بزرگ وبلاگ‌نویسی حجاب و عفاف برگزار می‌شود.
منبع: www.zitova.ir
تاریخ خبر: 1391/6/11
موضوع: بصیرت دینی‏ با حمد الهی، پژوهشکده تحقیقات اسلامی نمایندگی ولی فقیه در سپاه، با هدف شناخت عمیق‏تر وتبیین علمی موضوع (بصیرت دینی)؛ از صاحب‏نظران، اساتید، کارشناسان و نویسندگان گرامی‏دعوت به عمل می‏آورد تا با ارائه مقالات علمی در تبیین این امر مهم مشارکت نمایند.
منبع: www.nashriat-ps.com
تاریخ خبر: 1391/6/11
معاونت امور دفاتر، اساتید و مبلغان نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها، درراستای تامین اساتید دروس معارف اسلامی در دانشگاهها سراسر کشور اقدام به برگزاری هفتمین دروه آزمون کتبی متقاضیان تدریس دروس معارف اسلامی در دانشگاهها از طریق سایت Asatid.org از تاریخ 15شهریور نموده است.
منبع: http://www.nahad.ir
تاریخ خبر: 1391/6/11
آیت‌الله حسینی‌بوشهری با اشاره به مطالبات مقام‌معظم رهبری از حوزه‌های علمیه گفت:‌ حوزه‌های علمیه از تمامی ایده‌ها و نوآوری‌ها در راستای محقق کردن مطالبات رهبری استقبال می‌کند.
منبع: http://www.hawzahnews.com
تاریخ خبر: 1391/6/9
آیت‌الله علی علمی اردبیلی از علمای مشهد و از شاگردان آیت‌الله خوئی و امام خمینی، دیروز در سن 71 سالگی دار فانی را وداع گفته و ساعت 9 صبح امروز از مسجد ملاحیدر مشهد تشییع می شود.
منبع: http://www.rasanews.ir
تاریخ خبر: 1391/6/9
معاون اجرایی مرکز آمار و اطلاعات حوزه‌های علمیه از تهیه گزارش جامع آماری مبلغین حوزوی برای نخستین بار از سوی این مرکز خبر داد
منبع: http://www.farsnews.com
تاریخ خبر: 1391/6/8
آیت‌الله شیخ محمد واعظ‌ زاده خراسانی نائب رئیس اتحادیه علمای جهان اسلام در گفتگو با شبکه اجتهاد به نقش سازنده آیت‌الله سیستانی در برقراری وحدت اسلامی در عراق پرداختند و این اعتقاد را برگرفته از استاد ایشان در قم دانستند . به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بصیرت ، آیت‌الله واعظ‌ زاده خراسانی نائب رئیس اتحادیه علمای جهان اسلام اظهار داشتند : آیت‌الله سیستانی بر خلاف رویه برخی از بزرگان حوزه توانسته است با علمای اهل سنت ارتباط خوبی برقرار سازد و بسیاری از توطئه های دشمنان اسلام را با اجرای وحدت اسلامی در عراق و احترام به اهل سنت خنثی سازد .
منبع: http://www.basiratnews.com
تاریخ خبر: 1391/6/8