تعداد موارد : 5846 خبر5700 - 1
مرتب سازی براساس :
«رساله‌ی مصور» که به همت حجت الاسلام علیرضا محمدی‌نژاد وتعدادی از همکاران بر اساس نظرات هفت تن از مراجع معظم تقلید گردآوری و تنظیم شده است ،عنوان شایسته تقدیر گروه علمی تکنولوژی آموزشی را کسب کرد .
منبع: info@hawzahnews.ir
تاریخ خبر: 1391/4/18
حجة الاسلام والمسلمین سید تقی واردی مدیر ساماندهی اطلاعات مرکز اطلاعات و مدارک اسلامی در مصاحبه با خبرگزاری قرآنی ایران(ایکنا) ابراز داشت : برای نخستین بار در حوزه علمیه قم ، مرکز اطلاعات و مدارک اسلامی اقدام به سازماندهی اطلاعات پایان‌نامه‌های حوزه علمیه قم نمود و موفق گردید بیش از 1200 پایان‌نامه‌های حوزه درسطح سه ( کارشناسی ارشد ) و سطح چهار ( دکتری ) را به روش نوین سازماندهی کند.
منبع: http://islamicdoc.org
تاریخ خبر: 1391/4/18
قم - خبرگزاری مهر: رئیس مرکز فقهی ائمه اطهار (ع) بر ضرورت حضور روحانی محقق شیعی در مراکز علمی و بین المللی تاکید کرد. به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله محمد جواد فاضل لنکرانی عصر شنبه در مراسم امضاء تفاهم نامه همکاری سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و مرکز فقهی ائمه اطهار(ع) با بیان اینکه یکی از خلأ‌هایی که حوزویان و مراکز متعدد پژوهشی حوزه از قدیم با آن مواجه بودند، عدم انتقال صحیح افکار بلند حوزویان به بیرون از حوزه است افزود: در حال حاضر نیز این خلأ محسوس می شود.
منبع: www.mehrnews.com
تاریخ خبر: 1391/4/18
خبرگزاری رسا ـ مدیر کل امور مبلغان دفتر تبلیغات اسلامی از آغاز نام‌نویسی مبلغان اعزامی در ماه مبارک رمضان خبر داد و گفت: شش هزار مبلغ از سوی دفتر تبلیغات اسلامی در ماه مبارک رمضان به سراسر کشور اعزام می‌شوند.
منبع: http://rasanews.ir
تاریخ خبر: 1391/4/18
خبرگزاری رسا ـ انتشارات انقلاب اسلامی در جدیدترین اثر خود کتاب «بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در نخستین اجلاس بین‌المللی بیداری اسلامی و پنجمین اجلاس حمایت از انتفاضه بیداری اسلامی» را به صورت چهار زبانه منتشر کرد.
منبع: http://rasanews.ir
تاریخ خبر: 1391/4/18
چنان‌که مى‌دانیم اشخاص جلیل القدر و مورد وثوق و اعتماد، در حکایات بسیار متواتر، تشرّف بسیارى را به فیض حضور انور حضرت مهدى علیه السّلام نقل نموده‌اند که با سندهاى معتبر، در کتاب‌هاى مشهور ثبت و ضبط است.
منبع: www.tebyan.net
تاریخ خبر: 1391/4/17
مجموعه کتاب‌های زنان اسوه به همت بعثه مقام معظم رهبری تهیه و از سوی مؤسسه فرهنگی هنری مشعر منتشر شد. ...
منبع: www.hajj.ir
تاریخ خبر: 1391/4/14
عضو هیئت علمی پژوهشکده مهدویت و آینده‌پژوهی عنوان کرد: هیچ راهی برای تأثیرگذاری شبهاتی که دشمنان در عرصه مهدویت وارد می‌کنند، به غیر از ناآگاهی ما وجود ندارد.
منبع: http://isca.ac.ir
تاریخ خبر: 1391/4/14
مراسم افتتاحیه مدرسه و مسجد حضرت ولی عصر (علیه السلام) با حضور آیت الله ناصری و آیت الله طباطبایی نژاد و جمعی از علما ، فرهیختگان و طلاب حوزه علمیه و همچنین جناب آقای سقاییان نژاد شهردار محترم شهر اصفهان برگزار گردید.
منبع: http://is-hozeh.ir
تاریخ خبر: 1391/4/14
انتقاد آیت الله نجم الدین طبسی از کم کاری در مهدویت؛ شبکه ماهواره ای مهدویت راه اندازی شود آیت الله نجم الدین طبسی، از استادان برجسته حوزه علمیه با اشاره به این مطلب که فعالیت های مهدوی صورت گرفته در اندازه ای که باید باشد نیست، گفت: حداقل یک دهم آن مقدار که به فقه می پردازید به مهدویت بپردازید.
منبع: www.bfnews.ir
تاریخ خبر: 1391/4/14
مقام معظم رهبری فرمودند یکى از دعاهایی که لحن عارفانه و زبان شیواى آن، با مضامین بسیار والا و سرشار از معارف عالى‌ همراه است که نظیر آن را در زبانهاى معمولى و محاورات عادى نمى‌توان یافت مناجات شعبانیه است.
منبع: www.abna.ir
تاریخ خبر: 1391/4/13
بر اساس اطلاعیه صادره توسط دبیرخانه مرکز مدیریت حوزه علمیه خراسان، طلاب متأهلی که حداقل پایه ششم (کلیه بخشهای لمعتین واصولین و دروس جنبی) را به اتمام رسانده و نمره قبولی دارند می توانند از روز پنجشنبه مورخ 91/4/15 (به مدت 10 روز) جهت انتقال از طریق پرتال طلاب سایت حوزه علمیه خراسان ثبت نام نمایند
منبع: www.hozehkh.com
تاریخ خبر: 1391/4/13
گروه خبر: «فصلنامه مطالعات شیعی»؛ اولین مجله علمی - پژوهشی در موضوعات علوم انسانی و اسلامی در جمهوری اسلامی ایران است که در لیست ایندکس جهانی قرار گرفته است.
منبع: www.miu.ac.ir
تاریخ خبر: 1391/4/13
دبیر همایش بین‌المللی دکترین مهدویت در نشستی خبری از تجلیل پژوهشگران و نویسندگان برتر مهدوی در قالب طرح «مهدی‌یاوران» برتر خبر داد و گفت: مقاله‌های علمی این همایش همانند سال‌های گذشته در قالب کتاب ارایه خواهند شد.-
منبع: www.ibna.ir
تاریخ خبر: 1391/4/13
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بستک استان هرمزگان از برگزاری همایش«مهدی و ادیان ابراهیمی» با حضور اندیشمندانی از چهار کشور اسلامی و آیت‌الله نعیم‌آبادی، نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان در این مراسم خبر داد.-
منبع: www.ibna.ir
تاریخ خبر: 1391/4/13