تعداد موارد : 5846 خبر5720 - 1
مرتب سازی براساس :
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با تاکید بر تطابق بین انسان و انسانیت در آخرالزمان، اظهار کرد: آخرالزمان در نگاه اسلام و اهل بیت(علیهم السلام)، حاکمیت طبقه و گروهی بر بقیه مردم نیست.
منبع: www.bfnews.ir
تاریخ خبر: 1391/4/12
پنجمین جشنواره ملی فیلم دانشجویی در بخش ویژه دانشکده صدا و سیما قم در سه موضوع: امام هادی علیه السلام، بیداری اسلامی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی برگزار می گردد
منبع: www.qiu.ir
تاریخ خبر: 1391/4/11
در بحث مخطوطات مرحوم آیت الله العظمی فاضل لنکرانی، دقیق ترین مقارنه آرا امام خمینی (ره) و مرحوم آیت الله العظمی خویی صورت گرفته که می توان گفت "این اثر ارزشمند جامع آرای مکتب قم و نجف است".
منبع: info@hawzahnews.ir
تاریخ خبر: 1391/4/11
اگر شما می توانید 15صفحه از این کتاب رابه سرعت بخوانیدپس میتوانید به سوالاتی از آن نیز به راحتی پاسخ بدهبد
منبع: http://madisehco.blogfa.com
تاریخ خبر: 1391/4/10
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با اشاره به آسیب‌هایی سیستم قضائی، تاکید کرد: بیان آسیب‌ها به معنای نادیده گرفتن خدمات گسترده دستگاه قضایی نیست، اما این آسیب‌ها باید به دور از توجیهات، ‌خود سانسوری و... مطرح شود تا بتوان آن را برطرف و به نقطه ایده‌آل رسید.
منبع: http://ijtihad.ir
تاریخ خبر: 1391/4/10
پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم و تحقیقات و فناوری «کنفرانس بین المللی اسلام و جامعه: عدالت در اسلام» را با همکاری دانشگاه ملی مالزی (UKM) برگزار می کند. هدف از برگزاری این کنفرانس، توسعه و گسترش رویکرد اسلامی به عدالت ،برای حل بحران اجتماعی ،سیاسی و اقتصادی جهان امروز است.
منبع: www.taqrib.info
تاریخ خبر: 1391/4/10
پروفسور روژه گارودی فیلسوف مسلمان فرانسوی و روشنفکر برجسته جهانی، به همت معاونت بین‌الملل پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی روز دوشنبه 12تیرماه 1391 از ساعت 18 الی 20 برگزار می شود.
منبع: www.news.iict.ac.ir
تاریخ خبر: 1391/4/8
کتاب «نفس مطمئنه»تألیف شهید «آیت الله سید عبدالحسین دستغیب» به زبان آلمانی ترجمه و به بازار کتاب کشورهای آلمانی زبان عرضه شد.
منبع: www.icro.ir
تاریخ خبر: 1391/4/8
مجموعه مستند"انقلاب های بدون مرز"با حضور دکترولایتی مشاور امور بین الملل مقام معظم رهبری و دبیرکل مجمع جهانی بیداری اسلامی دکتر حسینی وزیرفرهنگ و ارشاد اسلامی و دکترخرمشاد رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی روزشنبه دهم تیرماه رونمایی می شود.
منبع: www.icro.ir
تاریخ خبر: 1391/4/8