تعداد موارد : 5913 خبر5760 - 1
مرتب سازی براساس :
رئیس مرکز تحقیقات اسلامی مجلس شورای اسلامی گفت: حوزه علمیه قم باید به صورت روشمند، جامع و به دور از هرگونه شتابزدگی و اقدامات شعاری و به صورت متمرکز و تخصصی و با اتخاذ رویکردی معطوف به غنای ادبیاتی و مفهومی، به مطالعه حقوق بشر دست زند.
منبع: http://ijtihad.ir
تاریخ خبر: 1391/4/20
«رساله‌ی مصور» که به همت حجت الاسلام علیرضا محمدی‌نژاد وتعدادی از همکاران بر اساس نظرات هفت تن از مراجع معظم تقلید گردآوری و تنظیم شده است ،عنوان شایسته تقدیر گروه علمی تکنولوژی آموزشی را کسب کرد .
منبع: info@hawzahnews.ir
تاریخ خبر: 1391/4/18
حجة الاسلام والمسلمین سید تقی واردی مدیر ساماندهی اطلاعات مرکز اطلاعات و مدارک اسلامی در مصاحبه با خبرگزاری قرآنی ایران(ایکنا) ابراز داشت : برای نخستین بار در حوزه علمیه قم ، مرکز اطلاعات و مدارک اسلامی اقدام به سازماندهی اطلاعات پایان‌نامه‌های حوزه علمیه قم نمود و موفق گردید بیش از 1200 پایان‌نامه‌های حوزه درسطح سه ( کارشناسی ارشد ) و سطح چهار ( دکتری ) را به روش نوین سازماندهی کند.
منبع: http://islamicdoc.org
تاریخ خبر: 1391/4/18
قم - خبرگزاری مهر: رئیس مرکز فقهی ائمه اطهار (ع) بر ضرورت حضور روحانی محقق شیعی در مراکز علمی و بین المللی تاکید کرد. به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله محمد جواد فاضل لنکرانی عصر شنبه در مراسم امضاء تفاهم نامه همکاری سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و مرکز فقهی ائمه اطهار(ع) با بیان اینکه یکی از خلأ‌هایی که حوزویان و مراکز متعدد پژوهشی حوزه از قدیم با آن مواجه بودند، عدم انتقال صحیح افکار بلند حوزویان به بیرون از حوزه است افزود: در حال حاضر نیز این خلأ محسوس می شود.
منبع: www.mehrnews.com
تاریخ خبر: 1391/4/18
خبرگزاری رسا ـ مدیر کل امور مبلغان دفتر تبلیغات اسلامی از آغاز نام‌نویسی مبلغان اعزامی در ماه مبارک رمضان خبر داد و گفت: شش هزار مبلغ از سوی دفتر تبلیغات اسلامی در ماه مبارک رمضان به سراسر کشور اعزام می‌شوند.
منبع: http://rasanews.ir
تاریخ خبر: 1391/4/18
خبرگزاری رسا ـ انتشارات انقلاب اسلامی در جدیدترین اثر خود کتاب «بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در نخستین اجلاس بین‌المللی بیداری اسلامی و پنجمین اجلاس حمایت از انتفاضه بیداری اسلامی» را به صورت چهار زبانه منتشر کرد.
منبع: http://rasanews.ir
تاریخ خبر: 1391/4/18
چنان‌که مى‌دانیم اشخاص جلیل القدر و مورد وثوق و اعتماد، در حکایات بسیار متواتر، تشرّف بسیارى را به فیض حضور انور حضرت مهدى علیه السّلام نقل نموده‌اند که با سندهاى معتبر، در کتاب‌هاى مشهور ثبت و ضبط است.
منبع: www.tebyan.net
تاریخ خبر: 1391/4/17
مجموعه کتاب‌های زنان اسوه به همت بعثه مقام معظم رهبری تهیه و از سوی مؤسسه فرهنگی هنری مشعر منتشر شد. ...
منبع: www.hajj.ir
تاریخ خبر: 1391/4/14
عضو هیئت علمی پژوهشکده مهدویت و آینده‌پژوهی عنوان کرد: هیچ راهی برای تأثیرگذاری شبهاتی که دشمنان در عرصه مهدویت وارد می‌کنند، به غیر از ناآگاهی ما وجود ندارد.
منبع: http://isca.ac.ir
تاریخ خبر: 1391/4/14
مراسم افتتاحیه مدرسه و مسجد حضرت ولی عصر (علیه السلام) با حضور آیت الله ناصری و آیت الله طباطبایی نژاد و جمعی از علما ، فرهیختگان و طلاب حوزه علمیه و همچنین جناب آقای سقاییان نژاد شهردار محترم شهر اصفهان برگزار گردید.
منبع: http://is-hozeh.ir
تاریخ خبر: 1391/4/14