تعداد موارد : 5846 خبر5780 - 1
مرتب سازی براساس :
نوید شاهد: با نزدیک شدن به ایام ولادت با سعادت حضرت عباس(ع) و روز جانباز کتاب «جامی ز خمخانه دل » پاسخ به مطروحه حضرت آیت الله العظمی خامنه ای را منتشر می کند.
منبع: www.navideshahed.com
تاریخ خبر: 1391/3/27
با استناد به "آیین نامه جذب داوطلبان قضاوت" مصوب 22/1/91 رییس محترم قوه قضاییه و با عنایت به اصل انتخاب اصلح و لزوم شایسته سالاری در تصدی منصب خطیر قضا، جذب عمومی و اختصاصی طلاب و فضلا حوزه های علمیه سراسر کشور از تاریخ مذکور منحصراَ از طریق مرکز جذب و آزمون معاونت آموزش و تحقیقات به عمل خواهد آمد..
منبع: www.hozehkh.com
تاریخ خبر: 1391/3/27
نوید شاهد: مسابقه پیامکی با موضوع "مهمترین و به یادماندنی ترین جمله مقام معظم رهبری در وصف مقام جانباز" همزمان با ولادت بزرگ جانباز قیام عاشورا حضرت ابوالفضل(ع) و روز جانباز برگزار می شود.
منبع: www.navideshahed.com
تاریخ خبر: 1391/3/25
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم از برگزاری هفتمین جشنواره ملی فرهنگی هنری طلیعه ظهور و نخستین همایش دوسالانه کتاب مهدویت همزمان با اعیاد شعبانیه خبر داد.
منبع: www.bfnews.ir
تاریخ خبر: 1391/3/25
«حدیث سحرگاهان» دومین جلد از مجموعه گفتارهای تفسیری امام موسی صدر است. این کتاب ترجمه کتاب «احادیث السحر» است که در سال 1999 در بیروت منتشر شده است و افزون بر مطالب آن کتاب، حدود بیست بخش از متون نویافته نیز در آن گنجانده شده است.
منبع: www.imamsadr.ir
تاریخ خبر: 1391/3/25
برای مدرک و نمره درس نخوانید. من در تمام عمرم برای مدرک یک قدم برنداشته ام آخوند برای نمره درس نمی خواند، نیت طلبه نباید نمره باشد. در همایش بزرگ یاوران خورشید که با همکاری دفتر تبلیغات اسلامی، ستاد اقامه نماز، مرکز تخصصی مهدویت و بنیاد فرهنگی مهدی موعود(ع) برگزار شد، حجت ‌الاسلام والمسلمین محسن قرائتی 34 نکته در باره رسالت سنگین حوزه و روحانیون در توسعه و ترویج فرهنگ اصیل اسلامی و شیعی مطرح کرد.
منبع: www.tebyan.net
تاریخ خبر: 1391/3/24
به گزارش شیعه آنلاین به نقل از ایرنا، اخیرا در لبنان کتابی با عنوان ‘کلمات قرآنی’ از ‘سید حسن نصرالله’ دبیر کل حزب الله لبنان منتشر شده است.
منبع: http://shia-online.ir
تاریخ خبر: 1391/3/24