تعداد موارد : 6016 خبر5840 - 1
مرتب سازی براساس :
مسئول انتشارات زائر، آستانه مقدسه قم از انتشار کتاب "استفتائات حاج شیخ عبدالکریم حائری"، مرجع عالیقدر جهان تشیّع و موسس حوزه علمیه قم خبر داد.
منبع: http://ijtihad.ir
تاریخ خبر: 1391/4/25
دبیر علمی همایش آخوند کاشی حجت الاسلام مهدی قرقانی محقق و پژوهشگر حوزه علیمه با توجه به اخلاص و ایمان بنا کننده مدرسه صدر گفت: نام مدرسه صدر، نامی الهام بخش و موجب برکت است و بزرگان زیادی در آن نقش آفرینی نمودند که آخوند کاشی از جمله آنها است.
منبع: http://is-hozeh.ir
تاریخ خبر: 1391/4/24
حجت‌الاسلام سید ابوالفضل حسینی‌راد مسئول تهیه و تنظیم دایرةالمعارف مساجد گفت: این مجموعه با عنوان نمونه‌هایی از مساجد جهان، محصول 10 سال تلاش در مرکز امور رسیدگی به مساجد است و آثار زیادی در این خصوص جمع‌آوری شده است.
منبع: www.taqrib.info
تاریخ خبر: 1391/4/24
نخستین جشنواره بزرگ وبلاگ نویسی "افق آینده" با مشارکت اداره کل اوقاف وامورخیریه استان تهران با هدف شناسایی و معرفی وبلاگ نویسان‌برتر و حمایت از ایده‌ها و استعداد‌های خلّاق و تأثیرگذار در فضای مجازی پیرامون وقف برگزار می‌شود.
منبع: www.awqaf.ir
تاریخ خبر: 1391/4/24
با هدف استفاده از ادعیه و برکات ماه مبارک رمضان کتابچه همراه "مراقبات رمضان" در قطع جیبی منتشر شد.
منبع: www.abna.ir
تاریخ خبر: 1391/4/24
مسائل سیاسی و اجتماعی سبب غفلت از بیان آیات قرآن و احادیث نشود ضرت آیت‌الله مکارم شیرازی در آستانه فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، توصیه‌های مهمی به مبلغان و روحانیان ارائه کرد و گفت: مباحث سیاسی و اجتماعی نباید بدون دو اقیانوس عظیم قرآن و حدیث باشند.
منبع: www.hozehkh.com
تاریخ خبر: 1391/4/24
رئیس مرکز دکترینال امنیت بدون مرز گفت: ما در مورد حجاب راهپیمایی می‌کنیم، ولی تا به حال یک بار علیه ربا که جنگ با خداست، راهپیمایی نکرده‌ایم.
منبع: http://ijtihad.ir
تاریخ خبر: 1391/4/24
بسیاری از اعراب معتقدند که مسلمانان فراموش کرده اند که روزی در تاریخ صاحب امپراطوری بوده اند، اما مردم اسپانیا هیچگاه فراموش نمی کنند که اجدادشان روزی موفق شدند امپراطوری اسلامی را به زانو درآورند ...
منبع: http://shia-online.ir
تاریخ خبر: 1391/4/22
همایش تجلیل از مقام علمی و معنوی حضرت آیت الله سید محمد رضا خراسانی (اعلی الله مقامه) به کوشش مدرسه علمیه امام صادق علیه السلام چهارباغ اصفهان ، در تاریخ 5/11/91 واقع در مدرسه علمیه امام صادق علیه السلام برگزار می گردد.
منبع: http://is-hozeh.ir
تاریخ خبر: 1391/4/22