بخش دانشجویی جشنواره معارف فراخوان شد ...

تاریخ خبر:
1391/03/11 10:03
اخبار اعضای پایگاه news.tebyan-zn.ir
پایگاه اطلاع رسانی تبیان نیوز : از سوی دانشگاه معارف اسلامی بخش دانشجویی جشنواره معارف فراخوان شد خبرگزاری فارس: مدیر امور دانشجویی و فرهنگی دانشگاه معارف اسلامی از اعلام فراخوان بخش دانشجویی جشنواره معارف خبر داد.

پایگاه اطلاع رسانی تبیان نیوز :

از سوی دانشگاه معارف اسلامی
بخش دانشجویی جشنواره معارف فراخوان شد

خبرگزاری فارس: مدیر امور دانشجویی و فرهنگی دانشگاه معارف اسلامی از اعلام فراخوان بخش دانشجویی جشنواره معارف خبر داد.

خبرگزاری فارس: بخش دانشجویی جشنواره معارف فراخوان شد

علیرضا کمالی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم، با اشاره به برگزاری جشنواره معارف اظهار کرد: این جشنواره شامل بخش ویژه استادان معارف اسلامی دانشگاه‌های کشور و بخش ویژه دانشجویی است.

وی با بیان اینکه دانشجویان رشته مدرسی معارف اسلامی دانشگاه‌های سراسر کشور می‌توانند در این جشنواره شرکت کنند، گفت: دانشگاه‌های تهران، فردوسی مشهد، شهید بهشتی، موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره)، دانشگاه باقرالعلوم و پیام نور و... به پذیرش دانشجو در این رشته می‌پردازند.

مدیر امور دانشجویی و فرهنگی دانشگاه معارف اسلامی خاطرنشان کرد: جشنواره این امر را پیگیری می‌کند تا دانشجویان مدرسی معارف اسلامی و استادان گروه‌های معارف اسلامی در زمینه فعالیت‌های علمی تشویق و ترغیب کند تا در دوره‌های دیگر آثار خود را با کیفیت بیشتر ارائه دهند.

وی با اشاره به آثار قابل ارائه در جشنواره گفت: کتاب‌های درسی ویژه دروس معارف اسلامی در صورت تطابق با معیارهای کتاب‌های درسی و کتاب‌های غیردرسی اعم از تألیف، ترجمه، شرح، تعلیق و تصحیح یکی از بخش‌های این جشنواره است.

کمالی پایان‌نامه‌ها و سخنرانی‌های ارائه شده در همایش‌ها و نشست‌های معتبر علمی را از دیگر آثاری ذکر کرد که قابلیت ارائه در جشنواره را دارند.

وی یادآور شد: افراد علاقه‌مند می‌توانند مقالات منتشر شده در نشریات علمی معتبر علمی پژوهشی، علمی ترویجی و علمی تخصصی و مقالات ارائه شده در همایش‌های علمی ملی و بین‌المللی را به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

مدیر امور دانشجویی و فرهنگی دانشگاه معارف اسلامی تاکید کرد: افراد باید نسخه‌ای از کتاب، نشریه و لوح فشرده ارائه مقاله یا ایراد سخنرانی به همراه معرفی‌نامه مدیر گروه معارف اسلامی را به دانشگاه محل تحصیل خود را ارائه کنند.

وی عنوان داشت: افراد متقاضی برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با تلفن‌های 2904481ـ0251 و 2908223ـ0251 داخلی 118 تماس حاصل کنند.

افراد علاقه‌مند تا اول آبان سال 91 فرصت دارند تا آثار خود را به دبیرخانه جشنواره معارف واقع در قم، بلوار امین، بلوار جمهوری اسلامی، دانشگاه معارف اسلامی، مدیریت امور دانشجویی و فرهنگی ارسال کنند.

انتهای پیام/و