اتمام نگارش کتاب زندگی فرشته گونه

تاریخ خبر:
1391/03/16 10:03
اخبار اعضای پایگاه http://ahmad-abedi.ir
حجت‌الاسلام و المسلمین احمد عابدی، نگارش کتاب «زندگی فرشته‌گونه» را به یاد شهید حجت‌الاسلام عبدالله میثمی به اتمام رسانده است. این اثر به همت انتشارات وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح منتشر و روانه بازار کتاب خواهد شد

اتمام نگارش کتاب زندگی فرشته گونه

استاد احمد عابدی در گفت‌وگو با خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، اظهار کرد:‌ "زندگی فرشته‌گونه" در 5 بخش «جایگاه شهید»، «شهید میثمی در یک نگاه»، «گل‌گشتی در سخنان شهید میثمی»، «زندگی فرشته‌گونه» و «پایان ماموریت» تدوین شده است.

این کتاب تحلیلی بر اخلاق و رفتار شهید حجت‌الاسلام عبدالله میثمی با دیگران و تاثیرگذاری بر آن‌ها را دربر دارد.

حجت الاسلام و المسلمین عابدی درباره علت انتخاب عنوان «زندگی فرشته‌گونه» برای کتاب گفت: این عبارت برگرفته از سخن آیت‌الله خامنه‌ای، مقام معظم رهبری درباره شهید حجت‌الاسلام میثمی است که فرمودند: «زندگی شهید میثمی، زندگی فرشته گونه بوده است، با توجه به درجات معنوی ایشان و اثرگذاری آن شهید بر فرماندهان و رزمندگان، نمونه و الگوی بسیار مناسبی برای نسل جوان به ویژه طلاب جوان است.»

کتاب «زندگی فرشته‌گونه» از سوی انتشارات وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح منتشر و روانه بازار کتاب می‌شود.

حجت‌الاسلام عبدالله میثمی، نماینده امام خمینی (ره) در قرارگاه خاتم‌الانبیاء (ص) در عملیات کربلای 5 به شهادت رسید. نخستین کنگره بزرگداشت او با عنوان «میثم ولایت، روحانی خط مقدم» بهمن ماه امسال برگزار خواهد شد.