لوح فشرده آرشیو ۲۰ ساله مجله موعود رونمایی می شود

تاریخ خبر:
1397/06/22 09:43
نشست ها، همایش ها، گردهمایی.. منبع : خبرگزاری فارس
هم‌زمان با آغاز ماه محرم الحرام، از مجموعه 200 شماره مجله فرهنگی مهدوی موعود که در بیست سال منتشر شده است رونمایی می‌شود.

مجله موعود که به همت اسماعیل شفیعی سروستانی به عنوان نخستین مجله برای امام زمان (عج) و درباره امام زمان (عج) منتشر شد، در سال۱۳۷۴ شروع به انتشار کرد و امروز پس از گذشت بیش از بیست و سه سال کماکان به عنوان منبع علمی مباحث مهدوی و فرهنگی مشغول به کار است.

لوح فشرده مجموعه مجلات موعود به همت مرکز علوم کامپیوتری نور به عنوان منبعی کامل در زمینه مهدویت، غرب شناسی و مطالعات فرهنگی در اختیار علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.

مراسم رونمایی از این اثر روز پنج شنبه ۲۲ شهریور ماه از ساعت ۱۵:۳۰ همزمان با نشست مؤسسه فرهنگی موعود عصر(عج) در سالن اندیشه حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی واقع در خیابان حافظ، خیابان سمیه برگزار می‌شود.

در حاشیه این مراسم، یکصد و بیست و چهارمین نشست از سلسله نشست‌های فرهنگ مهدوی با بررسی دو موضوع «بسترها و زمینه‌های شکل‌گیری فاجعه کربلا» و «فراخوانی و ارتباط با عوالم معنوی» برپا می‌شود.

در این نشست حجت‌الاسلام و المسلمین سیدمحمد کاظم طباطبایی رئیس پژوهشکده علوم و معارف حدیث پژوهشگاه قرآن و حدیث، موضوع بسترها و زمینه‌های شکل‌گیری فاجعه کربلا را مورد بررسی قرار خواهد داد و  اسماعیل شفیعی سروستانی مدیر موسسه فرهنگی هنری موعود عصر (عج) نیز موضوع «فراخوانی و ارتباط با عوالم معنوی» را مورد بررسی قرار می‌دهد.

شرکت در این مراسم برای کلیه علاقه‌مندان آزاد است