مهلت شرکت در جشنواره ملی مهدویت تمدید شد

تاریخ خبر:
1397/08/15 01:10
نشست ها، همایش ها، گردهمایی.. منبع : خبرگزاری حوزه
مهلت شرکت در اولین جشنواره ملی مهدویت در بخش‌های علمی، پژوهشی، فرهنگی و هنری به مدت یک ماه (۱۵ آذرماه ) تمدید شد.

اولین جشنواره ملی مهدویت به همت جهاددانشگاهی واحد استان قم و همکاری نهادهای علمی و فرهنگی دانشگاهی و حوزوی و اجرایی کشور برگزار می‌شود.

وی افزود: این جشنواره با هدف توسعه و ترویج فرهنگ متعالی مهدویت و با رویکرد های مختلف و در بخش‌های هنری، فرهنگی، کتابخوانی، رسانه، فضای مجازی و پژوهشی با محوریت موضوع همایش دکترین مهدویت(چالش‌های عصر غیبت) برگزار می شود.

معاون فرهنگی جهاددانشگاهی قم بیان کرد: در بخش پژوهشی به موضوعاتی چون چالش‌های اجتماعی و سیاسی، اعتقادی و فرهنگی با ریز موضوعات گسترده پرداخته می‌شود؛ همچنین در راستای تعمیق و ترویج این مباحث، نشست‌های تخصصی نیز در مراکز علمی حوزوی و دانشگاهی برگزار می‌شود.

حسینی اظهارکرد: مهلت ارسال آثار تا ۱۵ آبان ماه سال جاری بود که بنا به استقبال شرکت‌کنندگان این تاریخ تا یک ماه دیگر یعنی 15 آذرماه تمدید شد؛ همچنین مهلت ارسال اثر در بخش پژوهشی تا ۱۵ بهمن ماه تعیین شده است.

وی گفت: بر اساس این گزارش، زمان اعلام نتایج این جشنواره 24 آذرماه 97 تعیین شده و اختتامیه جشنواره نیز در روز 26 آذرماه برگزار خواهد شد، زمان اعلام نتایج و اختتامیه بخش پژوهشی نیز در فروردین ماه 98 خواهد بود.

حسینی اظهارکرد: علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را از طریق دبیرخانه دائمی جشنواره به نشانی قم، بلوار الغدیر ابتدای خیابان صفاشهر، کوچه جهاددانشگاهی، جهاددانشگاهی واحد استان قم و سایت جشنواره به نشانی www.mahdaviatfest.ir و پیام رسان‌های داخلی در فضای مجازی به نشانی mahdaviatfest@ ارسال کنند.