ثبت‌نام برای نشست‌های تخصصی داستان آغاز شد ـ حضور طلاب رایگان است

تاریخ خبر:
1397/10/17 10:49
نشست ها، همایش ها، گردهمایی.. منبع : خبرگزاری فارس
مهدی فیروزجایی درباره نشست‌های تخصصی داستان گفت: هر نشست با یک موضوع خاص و مهم از عناصر داستان و یا موضوعاتی که در داستان محوریت دارند، برپا خواهد شد.

مهدی فیروزجایی، دبیر نشست‌های تخصصی داستان مرکز فرهنگی هنری دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس درباره این نشست‌ها اظهار داشت: این نشست‌ها قرار است پس از تکمیل ثبت‌نام از متقاضیان آغاز شود.

دبیر نشست‌های تخصصی داستان مرکز فرهنگی هنری دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در ادامه بیان کرد: هر نشست با یک موضوع خاص و مهم از عناصر داستان و یا موضوعاتی که در داستان مهم تلقی می‌شوند برپا خواهد شد

فیروزجایی تصریح کرد: این نشست‌ها به شکل تخصصی است، از این رو هر نشست در هر بخش با حضور یکی از اساتید مطرح آن عرصه که صاحب اثر هم هستند برگزار می‌شود. در حال حاضر مراحل ثبت نام انجام می‌شود.

وی خطرنشان کرد: ثبت نام در این دوره ها برای طلاب و خانواده طلاب به صورت رایگان خواهد بود، نشست‌های تخصصی یک روزه بوده و نحوه برپایی طی یک روزه بستگی به طرح و ارائه اساتید آن بخش دارد. ۹ استاد در بخش‌های مختلف در این دوره همکاری می‌کنند.

دبیر نشست‌های تخصصی داستان مرکز فرهنگی هنری دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم اضافه کرد: یک دوره تخصصی کامل هم قرار است برای نثر داستان برگزار شود. این نشست‌ها با مشارکت اداره هنرهای ادبی و انجمن داستان طلاب و در مرکز فرهنگی هنری دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم برگزار می‌شود. 

گفتنی است، در این دوره‌ها اساتیدی چون: محمدرضا سرشار، احمد شاکری، محمدرضا شرفی خبوشان، اکبر دیزگاه، مجید قیصری، حمیدرضا شاه آبادی و... حضور دارند.