پویش حوزوی مسابقات قرآن کریم آغاز شد

تاریخ خبر:
1397/10/20 10:02
نشست ها، همایش ها، گردهمایی.. منبع : پایگاه اطلاع رسانی حوزه علمیه خراسان
این پویش همگام با هشتمین دوره مسابقات قرآن و عترت حوزه های علمیه، آزمون سراسری حفظ و مفاهیم وزارت ارشاد، سیزدهمین دوره مسابقات قرآنی مدهامّتان و طرح ملی بشارت آغاز به کار کرده است.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، اداره قرآن و عترت معاونت فرهنگی اجتماعی این حوزه فراخوان «پویش حوزوی مسابقات قرآن کریم» را همگام با مسابقات قرآن و عترت نهادهای مختلف كشوری از جمله هشتمین دوره مسابقات قرآن و عترت حوزه های علمیه و آزمون سراسری حفظ مفاهیم سال 1397 وزارت ارشاد منتشر کرده است.

روخوانی و قرائت ترتیل و تحقیق قرآن کریم، اذان، حفظ جزء 30 و 1، 3، 5، 10، 15 و 20 جزء ابتدایی و حفظ کل قرآن کریم، ترجمه و مفاهیم، معارف و حفظ موضوعی قرآن، تدبّر و تفسیر، خطابه قرآنی(ویژه طلاب)، قرائت نماز و نقاشی آیات (زیر 16 سال)، معارف و حفظ احادیث نهج البلاغه، مفاهیم نهج البلاغه، مفاهیم صحیفه سجادیه و سبک زندگی و سیره معصومین (علیهم السلام)، عناوین رشته های این فراخوان است.
عموم فضلا، اساتید و طلاب، کادر مدارس و کارکنان حوزه علمیه خراسان، خانواده طلاب و کارکنان، همچنین طلاب عضو کانون مطالعات قرآن و عترت و خانواده آن ها تا ساعت 13 روز 30 دی ماه 1397 فرصت دارند از طريق تارنمای كانون مطالعات قرآن و عترت به نشانی http://ghqekh.ir/kanoon در این طرح ثبت نام کنند.
علاقه مندان جهت كسب اطلاعات بيشتر می توانند به تارنمای یاد شده مراجعه کرده و یا با شماره تلفن های 32008663 (برادران) و 32008278 (خواهران) تماس حاصل نمايند.