آغاز به کار سومین روز کنفرانس وحدت اسلامی

تاریخ خبر:
1398/08/25 01:04
نشست ها، همایش ها، گردهمایی.. خبرگزاری صدا و سیما
سومین روز سی و سومین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی با برگزاری نشست های تخصصی در تهران آغاز به کار کرد.

نشست بیداری اسلامی، فقه مقاومت و فعالان اقتصادی نشست هایی بودند که با حضور شخصیت های داخلی و خارجی ابتدای صبح امروز در محل برگزاری نشست های کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی در تهران برگزار شدند.

همچنین نشست علمای مقاومت، بیانیه گام دوم و مساعی حمیده از دیگر نشست هایی هستند که تا پیش از ظهر امروز در هتل آزادی برگزار خواهند شد.

برگزاری نشست جوانان و مقاومت، بانوان تقریبی جهان اسلام، نشست اتحادیه سادات و نشست ائمه جمعه نیز از دیگر نشست های عصر امروز هستند.

مراسم پایانی سی و سومین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی با حضور چهره های برجسته بیش از ۹۰ کشور پس از نماز مغرب و عشاء در مرکز همایش های صدا و سیما برگزار خواهد شد.

در این مراسم علاوه بر ارائه گزارش روسای نشست های تخصصی و سخنرانی تعدادی از میهمان ها و آیت الله اراکی دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، بیانیه پایانی قرائت می شود.

سی و سومین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی با شعار «وحدت امت در دفاع از مسجد الاقصی»، از ۲۳ آبان با حضور ۴۰۰ اندیشمند جهان اسلام در تهران آغاز به کار کرد و در این مدت بیش از ۲۰ نشست تخصصی با موضوعات مهم جهان اسلام بویژه وحدت امت اسلامی و موضوع فلسطین برگزار شد.