ثبت نام آزمون اختصاصی دکتری ۱۴۰۱ پژوهشگاه حوزه و دانشگاه

تاریخ خبر:
1401/03/29 04:53
تازه های علمی ، پژوهشی ، نشر خبرگزاری حوزه
پژوهشگاه حوزه و دانشگاه از میان برادران، برای سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱ در مقطع دکتری رشته های اقتصاد اسلامی، جامعه شناسی، روان شناسی، علوم قرآن و حدیث، و مدیریت دولتی دانشجو می پذیرد.

 نظر به اهمیت و ضرورت تربیت استادان و پژوهشگران متعهد و تأمین کادر هیأت علمی مورد نیاز دانشگاه ها و مراکز پژوهشی متعهد و کارآمد، پژوهشگاه حوزه و دانشگاه (وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری) بر اساس مجوز وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از میان برادران، برای سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱ در مقطع دکتری رشته های اقتصاد اسلامی، جامعه شناسی، روان شناسی، علوم قرآن و حدیث، و مدیریت دولتی دانشجو می پذیرد.

اعتقاد به دین مبین اسلام؛ التزام عملی به نظام جمهوری اسلامی ایران، قانون اساسی و ولایت فقیه؛ نداشتن سوءپیشینه با تشخیص مراجع ذیصلاح و طلبه حوزه علمیه از شرایط عمومی می باشد.

همچنین: دارا بودن حداقل مدرک کارشناسی و یا کارشناسی ارشد مرتبط، سپردن تعهد مبنی بر تحصیل تمام وقت در مقطع دکتری تا پایان زمان تدوین رساله، موفقیت در آزمون کتبی ورودی از دروس رشته تخصصی و نیز مصاحبه علمی و ارائه سند تعهد محضری از شرایط اختصاصی می باشد.

خاطرنشان می شود: آزمون کتبی صبح روز جمعه ۱۸/۶/۱۴۰۱ برگزار خواهد شد و کارت ورود به جلسه آزمون به ایمیل داوطلب ارسال می شود و محل برگزاری آزمون «پژوهشگاه حوزه و دانشگاه» (پردیسان قـم) خواهد بود.