تمدید زمان ثبت نام بن خرید کتاب

تاریخ خبر:
1398/01/25 01:12
زمینه های تحصیلی خبرگزاری صدا و سیما
زمان ثبت نام دانشجویان، طلاب و استادان حوزه و دانشگاه برای دریافت بن خرید کتاب تا ۲۶ فروردین تمدید شد

تمدید زمان ثبت نام بن خرید کتاببه گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما به نقل از ستاد خبری سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، سخنگوی سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران گفت: با توجه به استقبال صورت گرفته و با هماهنگی های انجام شده با بانک عامل، تاریخ ثبت نام دانشجویان، طلاب و هیأت علمی دانشگاه ها و حوزه های کشور تا پایان روز دوشنبه ۲۶ فروردین تمدید شد.

ایوب دهقانکار افزود: تاکنون ۷۵ هزار و ۳۵۰ دانشجو و طلبه و هزار و ۷۱۰ عضو هیأت علمی درخواستهای خود را در سامانه به ثبت رسانده اند.

در این دوره از نمایشگاه کتاب تهران بن خرید کتاب برای دانشجویان و طلاب مبلغ ۱۵۰ هزار تومان است که از این مقدار سهم مشارکت دانشجویان و طلاب ۹۰ هزار تومان است و ۶۰ هزار تومان را نیز معاونت امور فرهنگی تأمین خواهد کرد.

همچنین بن خرید کتاب استادان دانشگاه ۶۰ درصد افزایش پیدا کرده و به مبلغ ۴۰۰ هزار تومان رسیده که سهم استادان ۲۰۰ هزار تومان و سهم معاونت امور فرهنگی ۲۰۰ هزار تومان است.

افزایش ۵۰ درصدی یارانه خرید کتاب دانشجویان و ۶۰ درصدی استادان حوزه و دانشگاه در راستای حمایت از اقتصاد نشر و توجه به توسعه فرهنگ مکتوب و کتاب و کتابخوانی در کشور صورت گرفته است.

متقاضیان برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به سایت bon. tibf. ir مراجعه کنند.

سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با شعار «خواندن توانستن است» از ۴ تا ۱۴ اردیبهشت در مصلی امام خمینی (ره) برگزار خواهد شد.