تعداد موارد : 8750 خبر20 - 1
مرتب سازی براساس :
رهبر معظم انقلاب اسلامی ظهر امروز در دیدار صمیمانه با جمعی از جوانان مدال آور در المپیادهای دانش آموزی و دانشجوییِ داخلی و جهانی، جوانان نخبه را مایه «امیدواری فراوان، عمیق و حقیقی» خواندند و گفتند: کشور به یک خیزش علمی نیاز دارد و نخبگان جوان عامل اصلی تأمین این نیاز ملی هستند.
منبع: پايگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آيت‌الله‌العظمی سيدعلی خامنه‌ای (مد‌ظله‌العالی)
تاریخ خبر: 1403/3/27
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به مناسبت کنگره عظیم و پرشکوه حج، «گستره انسانی» و «قوت عاملِ معنوی اسلام» را دو جانبِ فریضه حج خواندند و با اشاره به فجایع غزه که در تاریخ معاصر بی نظیر است، تأکید کردند: برائت از رژیم صهیونیست و حامیانش بخصوص آمریکا، امسال باید فراتر از موسم و میقات حج، در کشورها و شهرهای مسلمان نشین، در همه جای جهان ادامه یابد و به آحاد مردم تسری یابد.
منبع: پايگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آيت‌الله‌العظمی سيدعلی خامنه‌ای (مد‌ظله‌العالی)
تاریخ خبر: 1403/3/26
رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز در اجتماع عظیم مردم در سی وپنجمین سالگرد عروج حضرت امام خمینی(ره) با تبیین اهمیت و برجستگی مسئله فلسطین در دیدگاه ها و رویکردهای امام راحل، تأکید کردند: پیش بینی۵۰سال قبل امام بزرگوار درباره فلسطین، بتدریج در حال تحقق است و عملیات معجزه آفرین طوفان الاقصی با باطل کردن نقشه وسیع دشمنان برای تسلط بر منطقه و جهان اسلام، رژیم صهیونیستی را در مسیر اضمحلال قرار داده و در پرتو ایستادگی ایمانی و تحسین برانگیز مردم غزه، رژیم اشغالگر در مقابل چشم جهانیان در حال ذوب شدن است.
منبع: پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
تاریخ خبر: 1403/3/14
حضرت آیت الله خامنه ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی، در پیامی شهادت آیت الله رئیسی، رئیس جمهور، آیت الله آل هاشم، نماینده ولی فقیه و امام جمعه تبریز، آقای دکتر امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه، آقای دکتر رحمتی استاندار تبریز و گروه پروازی را تسلیت گفتند.
منبع: پایگاه اطلاع رسانی حفظ و نشر آثار آیت الله خامنه ای
تاریخ خبر: 1403/2/31
حجت الاسلام والمسلمین علی کورانی عاملی یکی از اندیشوران حوزه، پژوهشگر و محقق تاریخ اسلام و بنیانگذار و مدیر مرکز «تحقیقات المعجم الفقهی»است که در سحرگاه امروز یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ در قم دارفانی را وداع گفت و به دیار باقی شتافت.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1403/2/30
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار مسئولان و کارگزاران حج و جمعی از زائران بیت الله الحرام، ذکر پروردگار و «وحدت و ارتباط مسلمانان» را دو عنصر بسیار مهم معنوی و اجتماعی فریضه حج خواندند و با اشاره به حادثه عظیم غزه و جنایات رژیم خون آشام صهیونیستی گفتند: حج امسال در پرتو آیات قرآن کریم و یاد و نام مبارک حضرت ابراهیم(ع)، باید فراتر از هر سال، حج برائت از این دشمن جنایتکار مسلمانان و حامیان آن باشد.
منبع: پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
تاریخ خبر: 1403/2/17
به گزارش آکادمی حکمت، شاخه علمی و آموزشی مؤسسه بین المللی حکمت، شرکت در این دوره رایگان است اما دریافت گواهی منوط به گذراندن آزمون پایان دوره و پرداخت هزینه گواهی است.
منبع: سایت آکادمی بین المللی حکمت
تاریخ خبر: 1402/12/14
رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز در دیدار هزاران نفر از مردم استان آذربایجان شرقی، «نگاه به خود» برای «تقویت نقاط قوت، کامیابی و رفع نقاط ضعف» و نگاه هوشمندانه و بدون انفعال به دشمن را دو وظیفه مهم و اساسی برشمردند و با تأکید بر اهمیت وحدت ملی و انتخابات ۱۱ اسفند به عنوان راه حل مشکلات و اصلاح امور، همه را به شرکت پرشور در این رویداد مهم ملی فراخواندند و نکات مهمی را در باب چگونگی انتخاب نامزد اصلح، اتقان و سلامت انتخابات و پرهیز از بداخلاقی های انتخاباتی بیان کردند.
منبع: پايگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آيت‌الله‌العظمی سيدعلی خامنه‌ای (مد‌ظله‌العالی)
تاریخ خبر: 1402/11/30
معاونت فرهنگی تربیتی مرکز آموزشهای غیرحضوری، از بین اساتید و دانش آموختگان حوزه های علمیه خواهران اقدام به جذب مربی در بخش های قرائت، تجوید، حفظ و تبیین معارف قرآنی می نماید.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1402/11/30
مدیر اداره کل مطالعات و مهندسی فرهنگی معاونت فرهنگی حوزه های علمیه خواهران از تهیه و انتشار بسته فرهنگی تبلیغی «انتخاب اصلح» خبر داد.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1402/11/30