تعداد موارد : 8671 خبر80 - 1
مرتب سازی براساس :
ستاد کل نیرو های مسلح در بیانیه ای به مناسبت روز ۱۲ فروردین تاکید کرد: همه گزینه های نظامی، امنیتی، سیاسی و فرهنگی دشمنان در کارزار با ملت ایران، ناتوان و ناامید گردیده است.
منبع: خبرگزاری تسنیم،
تاریخ خبر: 1402/1/10
مسئول پایگاه اطلاع رسانی رسانی دفتر حضرت آیت الله مکارم شیرازی با اشاره به مطلبی منتشر شده از این مرجع تقلید در فضای مجازی پیرامون حجاب دختران در حال تحصیل در خارج کشور بیان کرد: در این اجازه برای بانوان بومی کشورهایی است که رعایت حجاب در دانشگاه های آنان ممنوع باشد و در صورتی است که امکان هجرت برای تحصیل در کشوری که این شرط خلاف شرع در آن جا وجود ندارد، ممکن نباشد.
منبع: پایگاه خبری تحلیلی انتخاب
تاریخ خبر: 1402/1/9
حجت الاسلام عباسی آغوی با بیان اینکه مسجد در لسان روایات به عنوان کانون آرامش بخشی معرفی شده است، گفت: بنابر تحقیقات انس با مسجد بهداشت روان را افزایش می دهد؛ ماه مبارک رمضان بهترین ظرفیت برای انس خانوادگی با مسجد و استمرار آن در طول سال است.
منبع: خبرگزاری شبستان
تاریخ خبر: 1402/1/8
معاون دبیرکل حزب الله لبنان با بیان اینکه بذر نابودی رژیم صهیونیستی در داخل خود این رژیم کاشته شده است، تأکید کرد که زوال رژیم اشغالگر در مقابل صبر و مجاهدت ملت فلسطین حتمی است.
منبع: خبرگزاری مهر
تاریخ خبر: 1402/1/8
از ۲۴ اسفندتاکنون ۴۵۰ کاروان به عتبات اعزام شده اند که با توجه به گرانی بلیت پرواز، بیشتر زائران از طریق مرز زمینی مهران، شلمچه و خسروی به عراق سفر می کنند.
منبع: خبرگزاری فارس
تاریخ خبر: 1402/1/8
تاریخ انقلاب اسلامی پر از رشادت ها و از خودگذشتگی ملت ایران است و دوران دفاع مقدس یکی از طلایی ترین این دوران هاست؛ دورانی که رزمندگان با رشادت و ایثار در مقابل دشمن ایستادگی کردند و تعداد زیادی از آنها به فیض شهادت نائل شدند.
منبع: خبرگزاری شبستان
تاریخ خبر: 1402/1/7
در آستانه برگزاری سی وششمین جشن گلریزان ستاد دیه کشور ویژه ی کمک به آزادی زندانیان نیازمند، حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی، مبلغ پانزده میلیارد ریال به این امر خداپسندانه اختصاص دادند.
منبع: پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
تاریخ خبر: 1402/1/7
رهبر معظم انقلاب اسلامی عصر امروز در اولین روز ماه مبارک رمضان و در محفل نورانی انس با قرآن که با حضور شماری از قاریان و اساتید ممتاز و فعالان قرآنی برگزار شد، آمیخته شدن مجالس تلاوت قرآن با ترجمه و تفسیر آیات را برای انتقال مفاهیم و مضامین قرآنی به مستمعین و اثرگذاری بر آنها، ضروری خواندند و متخصصان و فعالان قرآنی را به تلاش برای یافتن شیوه های این مسئله مهم فراخواندند.
منبع: پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
تاریخ خبر: 1402/1/5
همانطور که طبیعت در بهار منقلب می شود شما هم تلاش کنید در فرصت ماه مبارک رمضان و بهار قرآن زنگار از دل بزدایید و در مسیر بندگی خدای متعال منقلب شوید، قدر این ایام را بدانید، قدر بهار طبیعت را بدانید، قدر نعمت ماه مبارک رمضان را بدانید.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1402/1/1
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲ هجری شمسی، با تبریک عید نوروز به آحاد ملت ایران و همه ملت هایی که نوروز را گرامی می دارند، مهمترین مسئله کشور در سال گذشته را موضوع اقتصاد و معیشت مردم دانستند و با تاکید بر اینکه امسال نیز اقتصاد، مسئله اصلی کشور است، شعار سال ۱۴۰۲ را «مهار تورم و رشد تولید» اعلام کردند.
منبع: پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
تاریخ خبر: 1402/1/1
حجت الاسلام والمسلمین محمدی با تاکید بر اینکه باید نفوذ فرهنگی دشمن را جدی بگیریم، گفت: در مسیر پر فراز و نشیب جنگ فرهنگی و جنگ ترکیبی که دشمن علیه فرهنگ و هویت ایرانی اسلامی به راه انداخته است، همه باید در کنار هم با دشمن مقابله کنیم.
منبع: خبرگزاری شبستان
تاریخ خبر: 1401/12/24