تعداد موارد : 8671 خبر200 - 1
مرتب سازی براساس :
این مرجع تقلید شیعیان در پیام تصویری به افتتاحیه مسابقات سراسری معارف قرآن کریم و صحیفه سجادیه اظهار داشتند: انسان از آن جهت که مسافر است هم نیازمند آن است که مبدا حرکت خود را بشناسد و پایان حرکت را درست را ارزیابی کند و هم فاصله بین آغاز و انجام را خوب ادراک کند و هم زاد و توشه این راه طولانی را بشناسد و تهیه کند.
منبع: خبرگزاری شفقنا
تاریخ خبر: 1401/11/8
حجت الاسلام محمدیان با بیان اینکه نگاه تکلیفی نسبت به نماز در مدارس باید اصلاح شود، گفت: اگر توقع داریم دانش آموزان به مسجد بیایند ابتدا باید کارگزاران مساجد به ویژه ائمه جماعات به مدارس بروند؛ بچه ها باید احساس کنند در مسجد پذیرفته می شوند.
منبع: خبرگزاری شبستان
تاریخ خبر: 1401/11/6
مجمع جهانی اهل بیت(ع) از جمیع آزادی خواهان و مردم آگاه و با وجدان جهان خواست با اقدامات توهین آمیز به مقدسات دینی دیگران و نیز به جریانات اسلام ستیزی و اسلام هراسی جاهلانه به عنوان مظهر آزادی بیان –که متأسفانه در بسیاری از کشورهای اروپایی امری عادی تلقی می شود – مقابله نموده و بر ضرورت برخورد قاطع با سوءاستفاده از ارزش آزادی بیان تأکید نمایند و تا حصول این مطالبه برحق آرام ننشینند.
منبع: خبرگزاری اهل بیت(ع)
تاریخ خبر: 1401/11/4
حضرت آیت الله العظمی شبیری زنجانی دریکی از سخنرانی های مربوط به بالاترین عبادت در ماه رجب بیان کردند: بهتر است انسان در این ماه مبارک عبادتی را برگزیند که آن عبادت افضل از سایر عبادات است. یکی از عباداتی که ما را به انجام آن تشویق کرده اند همین رسیدگی به نیازمندان و رفع گرفتاری آنهاست.
منبع: خبرگزاری شفقنا
تاریخ خبر: 1401/11/3
ماه رجب، ماه شعبان، یک آمادگاهی است برای اینکه انسان بتواند به ماه مبارک رمضان با آمادگی وارد شود. گزیده ای از توصیه های عملی حضرت آیت الله خامنه ای برای این دو ماه بافضیلت را در ادامه می خوانید.
منبع: خبرگزاری شبستان
تاریخ خبر: 1401/11/2
طرح تکریم همسر و فرزندان فعال طلاب و روحانیون با هدف شناسایی خانواده های موفق در عرصه های مختلف از جمله علمی پژوهشی، قرآنی، تبلیغی، ورزشی، خود اشتغالی و تجلیل از آنان اجرا می شود.
منبع: مرکز خدمات حوزه علمیه
تاریخ خبر: 1401/11/2
رهبر جریان حکمت ملی عراق گفت: اگر در برابر چالش ها متحد نشویم نظام سیاسی ما چندان ماندگار نخواهد بود و در معرض لرزه هایی قرار خواهد گرفت سخت تر از آنچه در دو دهه گذشته تجربه کردیم.
منبع: خبرگزاری شفقنا
تاریخ خبر: 1401/11/1
دارالقرآن الکریم با همکاری معاونت تهذیب، در نظر دارد شبکه ای از طلاب قرآنی در سراسر کشور شکل دهد تا مروج و مبلغ قرآن و عمل کننده به فریضه جهاد تبیین در سراسر کشور باشند.
منبع: خبرگزاری رسا
تاریخ خبر: 1401/11/1