تعداد موارد : 8671 خبر180 - 1
مرتب سازی براساس :
نمایشگاه بین المللی دهه فجر نجف اشرف با حضور مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی در حسینیه امام رضا علیه السلام در شهر نجف اشرف در حال برگزاری است.
منبع: نور سافت
تاریخ خبر: 1401/11/13
اولین اجلاس سراسری نماز در سپاه؛ برگزارکننده: دانشگاه جامع امام حسین (ع) و حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه،
منبع: خبرگزاری با همایش
تاریخ خبر: 1401/11/13
حجت الاسلام کلانتری گفت: نشست سالانه اندیشمندان و استادان درس انقلاب اسلامی دانشگاه های کشور با موضوع «واکاوی اغتشاشات ۱۴۰۱، علل، عوامل و راهکارهای مقابله» در حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع) به مدت ۲ روز برگزار می شود.
منبع: خبرگزاری شبستان
تاریخ خبر: 1401/11/12
دو حادثه، از مهم ترین پی آمدهای بازگشت امام خمینی ره است که به سرعت موجب پیروزی انقلاب اسلامی شد: انتصاب دولت موقت و بیعت نظامیان با امام خمینی ره.
منبع: خبرگزاری بلاغ
تاریخ خبر: 1401/11/12
در آستانه ایام الله دهه فجر و چهل وچهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب با حضور در حرم امام خمینی(ره) یاد و خاطره بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران را گرامی داشتند.
منبع: پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
تاریخ خبر: 1401/11/11
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار صدها تن از تولیدکنندگان، کارآفرینان و فعالان عرصه های دانش بنیان، آینده روشن کشور را نیازمند رشد سریع و مستمر اقتصادی خواندند و با اشاره به اولویت پیشرفت اقتصادی توأم با عدالت در برنامه هفتم توسعه، به تبیین دلایل و الزامات رشد اقتصادی پرداختند و تأکید کردند: حل مشکلات محسوس معیشتی و دشواری های زندگی خانوارها، رشد اقتصادی را کاملاً ضروری کرده است.
منبع: پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
تاریخ خبر: 1401/11/11