تعداد موارد : 8671 خبر60 - 1
مرتب سازی براساس :
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیداری دو و نیم ساعته با بیش از هزار نفر از اعضای تشکل ها و فعالان مختلف دانشجویی، دانشجو و فعالیت ها و مطالبات دانشجویی را یک فرصت و ارزش برای کشور خواندند و با اشاره به راهبرد دشمن برای بدبین کردن ملت ایران به خود و توانایی های خود، گفتند: برخلاف خواست دشمن، جامعه دانشجویی باید ایجاد تحول در ذهن و واقعیت جامعه ایران و سپس ایجاد تحول در ذهن و واقعیت جهان را در افق بلندمدت نگاه و تلاش های خود قرار دهد.
منبع: پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله خامنه ای
تاریخ خبر: 1402/1/30
حضرت آیت الله خامنه ای فرمانده معظم کل قوا ظهر روز یکشنبه 27 فروردین ماه در دیدار فرماندهان و مسئولان ارشد نیروهای مسلح این نیروها را به فرموده امیرمومنان(ع) حصارهای مستحکم کشور و ملت خواندند و تاکید کردند: این جایگاه بسیار بزرگ، مسئولیت های سنگینی به همراه می آورد که بحمدالله نیروهای مسلح با قدرشناسی این موقعیت پرافتخار، مشغول عمل به وظایف خود هستند.
منبع: پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله خامنه ای
تاریخ خبر: 1402/1/28
زکات فطره امسال (۱۴۰۲) طبق نظر اکثر مراجع، ۶۰ هزار تومان معادل ۳ کیلوگرم گندم یا معادل ۳ کیلوگرم برنج اعلام شده است که خانواده ها بر اساس قوت غالب خود آن را پرداخت می کنند.
منبع: خبرگزاری اجتهاد
تاریخ خبر: 1402/1/27
آیت الله نورمفیدی گفت: مهمترین هنری که می توان به عنوان در جامعه بشری نشان داد، قرآن کریم است، یعنی هم محتوا و قالب در عالی ترین حد خودش آمده است.
منبع: خبرگزاری شبستان
تاریخ خبر: 1402/1/19
حجت الاسلام محمد قاسمی گفت: تشکیل حکومت یک تکلیف است و همانطور که بر من شهروند عادی واجب است برای تشکیل این حکومت قیام کنم، بر امام هم واجب است.
منبع: خبرگزاری مهر
تاریخ خبر: 1402/1/13
مشاور فرهنگی و علمی ستاد اقامه نماز کشور با بیان اینکه باید از فرصت ماه مبارک رمضان برای ایجاد پایگاه های قرآنی در مساجد استفاده کنیم، گفت: بسیاری از کسانی که با قرآن کریم مانوس شده اند، شروع انس و ارتباط شان با قرآن از ماه مبارک رمضان و از مساجد بود
منبع: خبرگزاری شبستان
تاریخ خبر: 1402/1/10