تمدید مهلت ثبت نام دوره تربیت مدرس تا ۲۵تیرماه

تاریخ خبر:
1398/04/22 12:41
زمینه های تحصیلی خبرگزاری رسا
مدیر اداره امور اساتید از تمدید مهلت ثبت نام دومین دوره تربیت مدرس ویژه طلاب ایرانی و غیرایرانی تا ۲۵تیرماه خبر داد.

 

 حجت الاسلام مهدی رسولی نیا با اشاره به تمدید مهلت ثبت نام دوره تربیت مدرس در جامعه الزهرا علیهاالسلام تا ۲۵تیر ماه عنوان کرد: معاونت آموزشی تربیتی جامعه الزهرا علیهاالسلام با هدف کشف و شناسایی افراد مستعد، تربیت و توانمندسازی آنان جهت تدریس در موضوعات علمی مختلف، شناخت شرکت کنندگان با مبانی علمی و فنون نوین تدریس، تأمین مدرّس جهت تدریس در جامعه الزهرا علیهاالسلام و دیگر مراکز همسو در داخل و خارج از کشور دومین دوره تربیت مدرس را برای طلاب فارغ التحصیل ایرانی و غیرایرانی با حداقل مدرک تحصیلی سطح سه برگزار می کند.

مدیر اداره امور اساتید با بیان اینکه مهلت ثبت نام در دوره تربیت مدرس تا ۲۵ تیر ماه تمدید شده است، گفت: علاقه مندان می توانند برای ثبت نام به سامانه پذیرش تربیت مدرس به نشانی https://teacher.jz.ac.ir/ مراجعه کنند.

وی تصریح کرد: بهره گیری از مدرسان خانم در جامعه الزهرا علیهاالسلام و دیگر مراکز آموزشی خواهران و نیز نیاز به مدرسان توانمند و آشنا به روش های نوین آموزشی، از ضرور ت های برگزاری دوره تربیت مدرس است.

مدیر اداره امور اساتید بیان داشت: بانوان طلبه جهت کسب اطلاعات بیشتر از جزئیات دوره و شرایط ثبت نام می توانند دفترچه راهنمای پذیرش دوره تربیت مدرس را دریافت و پس از مطالعه آن ثبت نام کنند.