ثبت نام تبلیغ جهادی محرم آغاز شد

تاریخ خبر:
1398/06/03 12:34
تازه های علمی ، پژوهشی ، نشر خبرگزاری شیعه نیوز
مدیر گروه تبلیغی جهادی عباد گفت: ثبت روحانیون برای حضور در مناطق محروم خراسان جنوبی و لرستان در دهه اول محرم الحرام آغاز شده است.

مدیر گروه تبلیغی جهادی عباد گفت: ثبت روحانیون برای حضور در مناطق محروم خراسان جنوبی و لرستان در دهه اول محرم الحرام آغاز شده است.

حجت الاسلام مصطفی محمد دوست، مدیر گروه تبلیغی جهادی عباد، در بیرجند از شروع ثبت نام اردوی جهادی تبلیغی خبر داد و گفت: موسسه جهادی فرهنگی عباد به مناسبت ایام شهادت سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین علیه السلام در دهه اول محرم الحرام اقدام به برگزاری اردوی جهادی تبلیغی و اعزام مبلغین جهادی به مناطق محروم خراسان جنوبی و لرستان می نماید.

وی ادامه داد: عمده کار مؤسسه در زمینه تبلیغ است و در کنار آن در بحث سازندگی و اشتغال زایی در مناطق محروم هم فعالیت می شود.

مسؤول مؤسسه عباد تصریح کرد: برنامه های این مؤسسه برای دهه محرم اعزام مبلغ به روستاهای مناطق محروم و همچنین برای شهرهای بزرگ تبلیغ چهره به چهره در مدارس به صورت سیار است.

حجت الاسلام محمد دوست با اشاره به شرایط نام نویسی، خاطرنشان کرد: شرایط اعزام برای فعالیت تبلیغی و فرهنگی اتمام سطح یک، ملبس بودن و قبولی در آزمون مؤسسه است و برای فعالیت سازندگی و عمرانی شرایط خاصی وجود ندارد و با نام نویسی اعزام انجام خواهد شد.

وی به نحوه فعالیت در این اردوی جهادی اشاره کرد و افزود: طلاب جهادی خواهر و برادر در عرصه های فرهنگی و تبلیغی، سازندگی و محرومیت زدایی و زیباسازی به فعالیت می پردازند.

مسئول موسسه عباد گفت: علاقه مندان برای نام نویسی در گروه جهادی فرهنگی عباد، مشخصات خود را در سایت مؤسسه به نشانی اینترنتی www.mojahedeh.com ثبت کنند.