همایش تجلیل و تکریم روحانیت در عرصه سلامت برگزار می شود

تاریخ خبر:
1398/09/03 11:13
نشست ها، همایش ها، گردهمایی.. خبرگزاری حوزه
اولین همایش تجلیل و تکریم خیرین « روحانیت درعرصه سلامت» با حضور علما، روحانیون در سالن اجتماعات شهرداری قم برگزار می شود.

سید محمد جوادآل احمد امروز در نشست خبری که با موضوع اولین همایش تجلیل و تکریم خیرین روحانیت درعرصه سلامت که در دانشگاه علوم پزشکی استان قم برگزار شد از برگزاری اولین همایش تجلیل و تکریم خیرین روحانیت درعرصه سلامت جهت قدردانی از خدمات مراجع تقلید، علمای ربانی و روحانیت خبر داد و گفت: این هماش روز چهارشنبه 6 آذرماه ساعت 9 در سالن همایش های شهرداری قم برگزار می شود.

مدیرعامل خیرین و عرصه سلامت استان قم افزود: در روز همایش دکتر شهریاری دبیرکل مجمع خیرین سلامت و یکی از علمای ربانی سخنرانی خواهند کرد و در ادامه از 14 خیر از مراجع و علمای خدمت گذار در عرصه سلامت تجلیل خواهد شد.

وی افزود: از زمان های گذشته و هم اکنون مراجع و علمایی مانند آیات عظام حائری، گلپایگانی، تبریزی، سیستانی، مرعشی نجفی و... بوده و هستند که در عرصه سلامت خدمات رسانیکرده و می کنند.

آل احمد با بیان این که 95 درصد خدمات در عرصه سلامت یا با اذن و یا با مشارکت مراجع و علمای ربانی بوده است، افزود: هدف مهم از این همایش قدردانی از مراجع تقلید و علما و آشنایی مردم با این خدمات است.

مدیر عامل خیرین عرصه سلامت با بیان این که شهر قم از گذشته در عرصه خدمت رسانی به وسیله خیرین زبانزد است، گفت: نهضت بیمارستان سازی در قم به همت و تلاش مراجع وعلما و روحانیت بوده. اساسا فکر و اندیشه روحانیت باعث شد که این نهضت در قم راه بیفتد.