نادیده گرفتن برکات انقلاب جنایت است

تاریخ خبر:
1398/11/17 11:06
نشست ها، همایش ها، گردهمایی.. خبرگزاری حوزه
رئیس ستاد اقامه نماز کشور، در یادواره شهدای روحانی آذربایجان شرقی، خطاب به منبری ها با بیان این که مردم را از مساجد دور نکنید، گفت: این که برکات و دستاوردهای انقلاب را نادیده بگیریم، جنایت است.

حجت الاسلام و المسلمین محسن قرائتی، امروز در یادواره شهدای روحانی آذربایجان شرقی، در مصلای تبریز گفت: هر مقداری که قرآن می خوانیم درجه می گیریم.

رئیس ستاد اقامه نماز کشور با تاکید بر تدبر در قرآن، اظهار کرد: شهید آیت الله مدنی(ره) در حوزه علمیه نجف اشرف تدریس می کردند و می فرمودند چرا من کتاب مخلوق را زیاد خواندم، ولی کتاب خالق را کم.

رئیس ستاد اقامه نماز کشور با بیان اینکه بالاترین صحنه شکایت، قیامت است، افزود: قرآن مظلوم است. منبری ها نباید قانع به منبر باشند، بلکه باید با تبلیغ چهره به چهره، آموزه های قرآنی را ترویج دهند.

وی با تاکید بر این که قرآن و اهل بیت(ع) از یکدیگر جدا نیستند، ابراز داشت: در تهران ۶ هزار جلسه عزاداری امام حسین(ع) برقرار است و باید بیش از این تعداد جلسات قرآنی برگزار شود.

حجت الاسلام و المسلمین قرائتی همچنین بر تربیت طلاب قرآنی و توجه و اهتمام ویژه به تفسیر قرآن در مدارس علمیه تاکید کرد.

رئیس ستاد اقامه نماز کشور خطاب به منبری ها با بیان این که مردم را از مساجد دور نکنید، گفت: این که برکات و دستاوردهای انقلاب را نادیده بگیریم، جنایت است.