به سارقان و مخلان امنیت رحم نکنید

تاریخ خبر:
1399/01/03 01:01
مطالب آزاد خبرگزاری صدا و سیما
رییس قوه قضاییه عصر دیروز به صورت از پیش اعلام نشده از شعبه کشیک دادسرای تهران در ایام نوروز بازدید کرد.

حجت الاسلام والمسلمین رئیسی عصر دوم فروردین ماه به صورت از پیش اعلام نشده از شعبه کشیک دادسرای تهران در ایام نوروز بازدید کرد.

وی ضمن تبریک فرارسیدن سال نو و عرض خداقوت به همکاران قضایی، وضعیت موجود در این واحد قضایی و نحوه رسیدگی به امور مراجعان را مورد ارزیابی قرار داد.

رییس قوه قضاییه تعداد و موضوعات پرونده های تشکیل شده طی ایام نوروز در شعبه کشیک دادسرای تهران را جویا شد و با قضات و کارکنان این شعبه به گفتگو پرداخت.

حجت الاسلام والمسلمین رئیسی خطاب به قضات و کارکنان این شعبه کشیک با بیان اینکه آثار کار شما در این ایام ماندگار است، اظهار کرد: نقش شما در این مدت که دستگاه ها تعطیل است در ایجاد امنیت به همراه پلیس بسیار مثال زدنی است.

وی ادامه داد: اقدام با ارزش قضاتی که در این ایام در حوزه تامین امنیت فعالیت می کنند مانند اقدام مدافعان سلامت، پزشکان و پرستاران و هیات های علمی و کادر درمانی، بسیار اثر دارد و ملموس است.

رئیس قوه قضاییه با تاکید بر اینکه پرونده هایی را که با شکایت شاکی خصوصی آغاز و با رضایت شاکی خصوصی ختم می شود به سمت صلح و سازش سوق دهید، گفت: به کسانیکه در این ایام امنیت مردم را برهم می زنند به ویژه سارقان حرفه ای و سابقه دار به هیچ عنوان رحم نکنید، به ویژه با کسانی که رعب و وحشت در جامعه به وجود می اورند، حتما جدی برخورد شود.

وی در این بازدید از همه قضات و کارکنان دادگستری و دادسرا ها که در این ایام در شعب کشیک سراسر کشور به مردم خدمت رسانی می کنند، قدردانی کرد.