مدیر نرم افزار جامع فقه 2 و جامع طب دار فانی را وداع گفت

تاریخ خبر:
1400/06/27 02:05
مطالب آزاد خبرگزاری رسا
حجت الاسلام والمسلمین علیرضا رحیمی ثابت مدیر نرم افزار جامع فقه 2 و جامع طب دار فانی را وداع گفت.

 حجت الاسلام والمسلمین علیرضا رحیمی ثابت مدیر نرم افزار جامع فقه 2 و جامع طب دار فانی را وداع گفت.

مرکز کامپیوتری نور طی پیامی درگذشت حجت الاسلام والمسلمین رحیمی را تسلیت گفت متن پیام به این شرح است:

محقق ارجمند و فاضل، مدیر کوشا و پر تلاش، حجت الاسلام والمسلمین علیرضا رحیمی ثابت دار فانی را وداع گفت. بدین وسیله این ضایعه بزرگ را به حضرت ولی عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف و کارکنان مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی و عموم علاقمندان به معارف اهل بیت علیهم السلام تسلیت و تعزیت عرض می کنیم و صبری جمیل و اجر جزیل و عمری با برکت برای بازماندگان مسئلت داریم.

حجت الاسلام رحیمی ثابت از محققان پر تلاش مرکز نور بودند که جوانی و عمر خود را وقف خدمت رسانی به جامعه علمی نموده و محصولاتی چون نرم افزار جامع فقه 2، نرم افزار جامع طب حاصل تلاش های شبانه روزی ایشان می باشد که قطعاً صدقه جاریه و علم نافعی برای ایشان محسوب می شود تا پرونده حسناتشان همچنان به گوهر خدمت به معارف اسلام، قرآن و اهل بیت علیهم السلام مزین گردد.

ایشان در به ثمر رساندن طرح های سخت و پر زحمت پیشگام بودند و محصولاتی که نتیجه زحمات ایشان و همکارانشان بود، مورد استقبال و توجه کاربران و جامعه علمی قرار گرفته است.

امیدواریم که روح این محقق ارجمند در جوار رحمت الهی، همنشین اولیاء طاهرین باشد. جامعه علمی کشور، محققان و عموم علاقمندان به علوم اسلامی، هیچگاه زحمات دست اندرکاران گمنامی که چنین عرصه ای در پژوهش و تحقیق را گشودند، فراموش نخواهند کرد. عاش سعیداً و مات سعیداً.

مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی (نور)