بازدید مدیران دبیرخانه همایش تبیین اندیشه های دفاعی امام خامنه ای مد ظله العالی از مرکز

تاریخ خبر:
1400/09/02 03:03
مطالب آزاد خبرگزاری نورسافت،
رئیس عقیدتی سیاسی سازمان صنایع دفاع وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و رئیس ستاد اجرایی همایش تبیین اندیشه های دفاعی امام خامنه ای مد ظله العالی، ضمن حضور در مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی و دیدار با رئیس مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی، تفاهم نامه همکاری بین دو مجموعه را امضا نمودند.

 حجت الاسلام و المسلمین علی اصغر صدری رئیس عقیدتی سیاسی سازمان صنایع دفاع وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و رئیس ستاد اجرایی همایش تبیین اندیشه های دفاعی امام خامنه ای مد ظله العالی به همراه آقایان دکتر لطفی رئیس دبیرخانه همایش و دکتر باقری دبیر اجرایی همایش، ضمن حضور در مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی و دیدار و گفتگو با حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمدحسین بهرامی، رئیس مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی، تفاهم نامه همکاری بین دو مجموعه را امضا نمودند.

در ابتدای این جلسه حجت الاسلام و المسلمین صدری به ارائه گزارشی از همایش های چهارگانه برگزار شده با موضوع تبیین اندیشه های دفاعی امام خامنه ای مدظله العالی پرداخت و اضافه کرد پنجمین همایش، به صورت بین المللی و با همکاری نهادهای سیاسی و دانشگاهی داخل و خارج کشور در اسفندماه سال جاری برگزار خواهد شد. ایشان در ادامه افزود: در چهار همایش برگزار شده، بیش از 4500 مقاله دریافت شد و مقالات برتر در قالب 53 جلد چاپ شد که نرم افزار تبیین اندیشه های امام خامنه ای (مدظله العالی) حاوی مقالات مورد اشاره است و با همکاری دبیرخانه همایش و شرکت نشان، وابسته به مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی، تولید و عرضه شده است.

حجت الاسلام و المسلمین صدری اظهار امیدواری کرد برگزاری هر چه بهتر همایش پنجم با مشارکت علمی و اجرایی بیش از 60 نهاد سیاسی و دانشگاهی و حوزوی از جمله مرکز نور به صورت بین المللی صورت پذیرد و با ارتباطات بیشتر و قویتر از توانمندی مرکز نور و محصولات آن کمال استفاده شود.

در ادامه، حجت الاسلام و المسلمین دکتر بهرامی، رئیس مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی، ضمن معرفی مرکز نور و دستاوردهای علمی، فنی و پژوهشی آن در سخنانی گفت: تبیین اندیشه های دفاعی مقام معظم رهبری اتفاق خیلی بزرگی است و کار بسیار ارزشمندی به شمار می رود و پشت این اتفاق بزرگ، فلسفه دفاعی برآمده از قرآن و روایات است که بزرگترین طراح آن حضرت امام راحل رحمه الله و مقام معظم رهبری مد ظله العالی است.

دکتر بهرامی در پایان تأکید کردند مرکز نور برای هر گونه همکاری با دبیرخانه همایش تبیین اندیشه های دفاعی امام خامنه ای مدظله العالی آماده است.

در ادامه آقایان دکتر لطفی و دکتر باقری از دبیرخانه همایش تبیین اندیشه های دفاعی امام خامنه ای مد ظله العالی نیز از اقدامات مرکز در همکاری همه جانبه با دبیرخانه کنگره تشکر و قدردانی نمودند.

در پایان، حجت الاسلام و المسلمین دکتر بهرامی، رئیس مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی و حجت الاسلام و المسلمین صدری، رئیس عقیدتی سیاسی سازمان صنایع دفاع و رئیس ستاد اجرایی همایش تبیین اندیشه های دفاعی امام خامنه ای مد ظله العالی، تفاهم نامه همکاری های علمی، پژوهشی و فرهنگی بین دو مجموعه را امضا نمودند.