فراخوان شرکت دهمین جشنواره بانو امین

تاریخ خبر:
1402/03/08 03:03
نشست ها، همایش ها، گردهمایی.. خبرگزاری حوزه
دهمین جشنواره بانو امین با محورهای ویژه «جهاد تبیین» و «اصلاح سبک اقتصادی خانواده در راستای شعار سال (مهار تورم، رشد تولید)» ویژه اساتید، طلاب و دانش آموختگان جامعة الزهرا سلام الله علیها برگزار می شود.

خانم ریحانه حقانی از فراخوان شرکت در دهمین جشنواره بانو امین(ره) خبر داد و اظهار داشت: این جشنواره در راستای تجلیل از آثار برگزیده اساتید، طلاب و دانش آموختگان جامعة الزهرا سلام الله علیها و همچنین تلاش در راستای ایجاد فضای سالم برای رقابت پژوهشی برگزار می شود.

معاون پژوهش جامعة الزهرا سلام الله علیها به شرایط آثار دریافت شده در این جشنواره اشاره کرد و گفت: پایان نامه های دفاع شده سطح سه طلاب جامعة الزهرا سلام الله علیها درسال ۱۴۰۱-۱۴۰۲؛ گواهی مقالات چاپ شده یا برگزیده در جشنواره ها و همایش های ملی و فراملی در سال ۱۴۰۱- ۱۴۰۲ و مقالات اساتید، پژوهشگران و طلاب در تمامی سطوح دو، سه و چهار به شرط عدم ارسال مقالات به نشریات، همایش ها و جشنواره ها در این جشنواره دریافت می شود.

حقانی به بخش ویژه این جشنواره اشاره کرد و یادآور شد: برای بخش ویژه این جشنواره، ایده ها، طرح ها و مقالات با محوریت «بخش جهاد تبیین» و «اصلاح سبک اقتصادی خانواده در راستای شعار سال (مهار تورم، رشد تولید)» در نظر گرفته شده است.

وی با بیان اینکه داوری و ارزیابی مقالات در هر سطح علمی به صورت مجزا انجام می شود، خاطرنشان کرد: علاقه مندان برای شرکت در این جشنواره به سامانه http://forms.jz.ac.ir/f_۴۳/#gf_۴۳ مراجعه کرده و فرم ثبت نام را تکمیل و آثار خود را ارسال کنند.

معاون پژوهش جامعة الزهرا سلام الله علیها، مهلت ارسال آثار به این جشنواره را تا ۳۱ تیر ۱۴۰۲ اعلام کرد و گفت: دبیرخانه این جشنواره در دفتر همایش ها و جشنواره های علمی واقع در طبقه سوم کتابخانه جامعة الزهرا سلام الله علیها واقع است و شماره تلفن ۳۲۱۱۲۱۸۶-۰۲۵ در روزهای شنبه تا چهارشنبه ساعت ۸ تا ۱۳ پاسخگوی طلاب و پژوهشگران است.