تعداد موارد : 8117 خبر20 - 1
مرتب سازی براساس :
کتاب «تکفیر در ترازوی فقه شیعه» اثر نسرین میانجی از سوی دانشگاه ادیان و مذاهب در ۲۰۴ صفحه منتشر شده است. این اثر مشتمل بر پیشگفتار، مقدمه و چهارفصل است. مؤلف در مقدمه به درستی تکفیر را «پدیده شوم» و مانع وحدت مسلمانان می داند و در ادامه به کتاب الفکر التکفیر عند الشیعه؛ حقیقه أم افترا اثر عبدالملک بن عبدالرحمان الشافعی مصری می پردازد که اثری ضد تقریبی است و می توان گفت کتاب حاضر در پاسخ به آن نوشته شده است.
منبع: شبکه اجتهاد،
تاریخ خبر: 1401/3/28
جشنواره ملی «راه روشن» شامل نکات، پندها، آموزه ها، پیام ها، نامه ها و فرمایشات تربیتی حضرت علی علیه السلام در نهج البلاغه برگزار می شود.
منبع: خبرگزاری شبستان،
تاریخ خبر: 1401/3/25
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی در دیدار سردار بردی محمداف رئیس جمهور ترکمنستان و هیئت همراه، گسترش و تعمیق هر چه بیشتر روابط را کاملاً به نفع هر دو کشور دانستند و گفتند: سیاست دولت جمهوری اسلامی ایران، گسترش روابط با کشورهای همسایه است و این، سیاستی کاملاً درست است.
منبع: پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
تاریخ خبر: 1401/3/25
جهت آمادگی هرچه بیشتر برای تبلیغ در عید غدیر مرکز آموزش های کاربردی دفتر تبلیغات اسلامی اقدام به برگزاری دوره تربیت مبلغ غدیر کرده است.
منبع: خبرگزاری بلاغ
تاریخ خبر: 1401/3/24
چاپ هفتم کتاب «کلیله و دمنه» ترجمه ابوالمعالی نصرالله بن محمد منشی و تصحیح و تحقیق آیت الله حسن حسن زاده آملی به همت موسسه بوستان کتاب منتشر شد.
منبع: خبرگزاری صداوسیما
تاریخ خبر: 1401/3/23
حضرت آیت الله جوادی گفت: انقلاب ایران به دست یک مرجع انجام شد و مردم جز به فتوای مرجعیت حاضر نیستند از خون خود بگذرند لذا باید قدر جایگاه مرجعیت را بدانیم.
منبع: خبرگزاری رسا
تاریخ خبر: 1401/3/19