تعداد موارد : 231 خبر20 - 1
مرتب سازی براساس :
ثبت نام آزمون جامعة الزهرا سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹، لطفاً پیش از خرید کارت آزمون و ثبت نام، به نکات ذیل توجه نموده و دفترچه راهنمای آزمون را به دقت مطالعه بفرمایید:
منبع: پایگاه اطلاع رسانی پذیرش جامعه الزهراء (س)
تاریخ خبر: 1398/10/7
کرسی علمی ترویجی فقه تحزّب با حضور اساتید و پژوهشگران برجسته حوزه و دانشگاه و به همت گروه سیاست پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی برگزار می شود.
منبع: خبرگزاری رسا
تاریخ خبر: 1398/9/13
مدیر جذب و سازماندهی معاونت امورفرهنگی بعثه مقام معظم رهبری از نام نویسی 600 نفر واجد شرایط برای پذیرش در حوزه جذب خاص روحانیان عتبات عالیات خبر داد.
منبع: خبرگزاری رسا
تاریخ خبر: 1398/8/28
روابط عمومی مرکز خدمات حوزه های علمیه به اطلاع می رساند، معاونت سلامت و امور بیمه های این مرکز پانزدهمین مسابقه مجازی سلامت را با موضوع «خود مراقبتی برای ارتقاء سلامت روان » برای طلاب و روحانیون محترم و خانواده ایشان برگزار می کند.
منبع: مرکز خدمات حوزه های علمیه
تاریخ خبر: 1398/7/15
مدیر سایت دانشنامه تخصصی علومی اسلامی ویکی فقه به فعالیت های مختلف این سایت و مدرسه فقاهت یا eshia پرداخت که در دو بخش و به شکل مجزا، فعالیت های صورت گرفته در این دانشنامه و مدرسه فقاهت ارایه شده است.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1398/7/10
داوطلبان حوزوی می توانند با مراجعه به دفترچه راهنما (مندرج در سایت سازمان سنجش) و مطالعه دقیق جزئیات و شرایط، نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
منبع: خبرگزاری رسا
تاریخ خبر: 1398/7/6
مؤسسه آموزش عالی حوزوی امام رضا(ع) تهران از میان طلاب واجد شرایط در رشته های فقه السیاسه، فقه القضا، فقه الاقتصاد، فقه المالکیه الفکریه دانش پژوه می پذیرد.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1398/5/15
نخستین دوره بین المللی همایش «سلامت روان اسلامی» 7-8 سپتامبر 2019 در دانشگاه کمبریج برگزار می شود. در این همایش دو روزه دانشگاهیان، روحانیون و فعالان در زمینه سلامت روان گردهم جمع می شوند.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1398/5/13
معاون آموزش مؤسسه دارالاعلام لمدرسة أهل البیت(ع) از پذیرش طلبه ویژه دوره نقد وهابیت این مؤسسه در سطح چهار به وسیله آزمون کتبی و آزمون شفاهی خبر داد.
منبع: خبرگزاری رسا
تاریخ خبر: 1398/5/13
حوزه علمیه هامبورگ با انتشار اطلاعیه ای از واجدان شرایط برای گذراندن دوره آموزش معارف اسلامی در دوره یک ساله دعوت کرد.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1398/5/12
به مناسبت فرارسیدن ماه پربرکت ذی الحجه برگزار می شود: مسابقات فرهنگی " دعای عرفه" و "عید غدیر"
منبع: پایگاه اطلاع رسانی آستان مقدّس حضرت عبدالعظیم علیه السّلام
تاریخ خبر: 1398/5/12