تعداد موارد : 234 خبر20 - 1
مرتب سازی براساس :
بدون تعارف و لکنت زبان باید بگوییم که بسیاری از روانشناسان حتی استفاده از گوشی های هوشمند را برای کودکان به شدت مضر می دانند، چه برسد به وضعیتی که اکنون در فضای مجازی دچار آن هستیم.
منبع: خبرگزاری جهان نیوز
تاریخ خبر: 1398/12/14
مسابقه کتابخوانی ولایت فقیه به همت دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، به مناسبت پنجاهمین سال تدریس درس ولایت فقیه از سوی امام خمینی (ره) در نجف برگزار می شود.
منبع: خبرگزاری رسا
تاریخ خبر: 1398/11/7
ثبت نام آزمون جامعة الزهرا سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹، لطفاً پیش از خرید کارت آزمون و ثبت نام، به نکات ذیل توجه نموده و دفترچه راهنمای آزمون را به دقت مطالعه بفرمایید:
منبع: پایگاه اطلاع رسانی پذیرش جامعه الزهراء (س)
تاریخ خبر: 1398/10/7
کرسی علمی ترویجی فقه تحزّب با حضور اساتید و پژوهشگران برجسته حوزه و دانشگاه و به همت گروه سیاست پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی برگزار می شود.
منبع: خبرگزاری رسا
تاریخ خبر: 1398/9/13
مدیر جذب و سازماندهی معاونت امورفرهنگی بعثه مقام معظم رهبری از نام نویسی 600 نفر واجد شرایط برای پذیرش در حوزه جذب خاص روحانیان عتبات عالیات خبر داد.
منبع: خبرگزاری رسا
تاریخ خبر: 1398/8/28
روابط عمومی مرکز خدمات حوزه های علمیه به اطلاع می رساند، معاونت سلامت و امور بیمه های این مرکز پانزدهمین مسابقه مجازی سلامت را با موضوع «خود مراقبتی برای ارتقاء سلامت روان » برای طلاب و روحانیون محترم و خانواده ایشان برگزار می کند.
منبع: مرکز خدمات حوزه های علمیه
تاریخ خبر: 1398/7/15
مدیر سایت دانشنامه تخصصی علومی اسلامی ویکی فقه به فعالیت های مختلف این سایت و مدرسه فقاهت یا eshia پرداخت که در دو بخش و به شکل مجزا، فعالیت های صورت گرفته در این دانشنامه و مدرسه فقاهت ارایه شده است.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1398/7/10
داوطلبان حوزوی می توانند با مراجعه به دفترچه راهنما (مندرج در سایت سازمان سنجش) و مطالعه دقیق جزئیات و شرایط، نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
منبع: خبرگزاری رسا
تاریخ خبر: 1398/7/6
مؤسسه آموزش عالی حوزوی امام رضا(ع) تهران از میان طلاب واجد شرایط در رشته های فقه السیاسه، فقه القضا، فقه الاقتصاد، فقه المالکیه الفکریه دانش پژوه می پذیرد.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1398/5/15
نخستین دوره بین المللی همایش «سلامت روان اسلامی» 7-8 سپتامبر 2019 در دانشگاه کمبریج برگزار می شود. در این همایش دو روزه دانشگاهیان، روحانیون و فعالان در زمینه سلامت روان گردهم جمع می شوند.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1398/5/13