تعداد موارد : 216 خبر20 - 1
مرتب سازی براساس :
مؤسسه آموزش عالی حوزوی امام رضا(ع) تهران از میان طلاب واجد شرایط در رشته های فقه السیاسه، فقه القضا، فقه الاقتصاد، فقه المالکیه الفکریه دانش پژوه می پذیرد.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1398/5/15
نخستین دوره بین المللی همایش «سلامت روان اسلامی» 7-8 سپتامبر 2019 در دانشگاه کمبریج برگزار می شود. در این همایش دو روزه دانشگاهیان، روحانیون و فعالان در زمینه سلامت روان گردهم جمع می شوند.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1398/5/13
معاون آموزش مؤسسه دارالاعلام لمدرسة أهل البیت(ع) از پذیرش طلبه ویژه دوره نقد وهابیت این مؤسسه در سطح چهار به وسیله آزمون کتبی و آزمون شفاهی خبر داد.
منبع: خبرگزاری رسا
تاریخ خبر: 1398/5/13
حوزه علمیه هامبورگ با انتشار اطلاعیه ای از واجدان شرایط برای گذراندن دوره آموزش معارف اسلامی در دوره یک ساله دعوت کرد.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1398/5/12
به مناسبت فرارسیدن ماه پربرکت ذی الحجه برگزار می شود: مسابقات فرهنگی " دعای عرفه" و "عید غدیر"
منبع: پایگاه اطلاع رسانی آستان مقدّس حضرت عبدالعظیم علیه السّلام
تاریخ خبر: 1398/5/12
روابط عمومی مرکز خدمات حوزه های علمیه استان قم به اطلاع می رساند، مرکز خدمات استان طی عقد تفاهم نامه با موسسه آموزش عالی اجتهاد قم، امکان پذیرش دانشجو از بین طلاب و کارمندان مراکز حوزوی و خانواده های محترم آن ها را با ظرفیت محدود فراهم کرده است. تحصیل در این موسسه آموزش عالی در مقاطع کاردانی به کارشناسی، کارشناسی و کارشناسی ارشد به صورت حضوری و در رشته های زیر است:
منبع: مرکز خدمات حوزه
تاریخ خبر: 1398/4/24
به رغم این که تمدن اسلامی تمدنی مبتنی بر کتاب بوده است، اما ما دانش کتاب، یا به طور عام کتابداری را درست نمی دانستیم و در عصر جدید، از غرب فرا گرفتیم. روش های ما همان است که در آثار مرحوم نوری و شیخ آقابزرگ بوده یا در دوره صفوی میرزا عبدالله افندی به آنها می پرداخته است. در این زمینه ما باید به اجتهاد برسیم و بتوانیم با توجه به امکانات جدید، و پیشرفت در آنها، راه های تازه ای را بگشاییم.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1398/4/2
پذیرش اختصاصی و بدون آزمون کتبی دانش پژوه برای سطوح ۲و ۳از میان برادران طلبه برای سال تحصیلی ۹۹-۹۸در پنج گرایش در موسسه آموزش عالی حوزوی امام رضا(ع) قم آغاز شد.
منبع: خبرگزاری شیعه نیوز
تاریخ خبر: 1398/3/25