تعداد موارد : 197 خبر20 - 1
مرتب سازی براساس :
پذیرش اختصاصی و بدون آزمون کتبی دانش پژوه برای سطوح ۲و ۳از میان برادران طلبه برای سال تحصیلی ۹۹-۹۸در پنج گرایش در موسسه آموزش عالی حوزوی امام رضا(ع) قم آغاز شد.
منبع: خبرگزاری شیعه نیوز
تاریخ خبر: 1398/3/25
رئیس دستگاه قضا با بیان اینکه این مقدار افزایش ورودی پرونده پذیرفتنی نیست تصریح کرد: هر امری که باعث کاهش ورودی پرونده شود در دستور کار است و از اندیشمندان حوزه هم برای همکاری در این باره کمک خواست.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1398/3/9
به گزارش روابط عمومی و بین الملل، ثبت نام آزمون تافل انگلیسی آغاز شد؛ علاقه مندان از ۲۵اردیبهشت الی ۱۷خرداد فرصت دارند برای ثبت نام اقدام کنند.
منبع: خبرگزاری جامعه المصطفی
تاریخ خبر: 1398/2/31
دوره ‌های تخصصی تربیت مشاور با موضوعات متنوع و کاربردی با حضور اساتید و مشاورین مجرّب برای دانشجویان و دانش‌پژوهان روانشناسی و مشاوره (مقطع ارشد و ترم پایانی کارشناسی) برگزار خواهد شد.
منبع: منبع : خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1397/12/12
دوره تربیت مربی سبک زندگی به همت مرکز آموزش های کاربردی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در یک ترم آموزشی برگزار می شود.
منبع: منبع : خبرگزاری رسا
تاریخ خبر: 1397/10/27
رئیس اداره آموزش های کاربردی مبلغان دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: دوره علمی آموزشی ت«ربیت مربی خانواده» در راستای حل مسائل راهبردی و هماهنگ با میز خانواده، در دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان برگزار می شود.
منبع: منبع : خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1397/10/11