تعداد موارد : 174 خبر20 - 1
مرتب سازی براساس :
حجت الاسلام والمسلمین سهرابی گفت: دوره آموزشی «بازار و رسالت های طلبگی» شامل ۲۰ ساعت کلاس کارگاهی است. در این کارگاه ابعاد اقتصادی بازار برای طلاب تشریح و هویت دینی، فرهنگی و اجتماعی بازار تهران بررسی می شود.
منبع: منبع : خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1397/8/28
هفتمین دوره کوتاه مدت شیعه شناسی از سوی مرکز تخصصی شیعه شناسی حوزه علمیه قم تحت اشراف حضرت آیت الله مکارم شیرازی ویژه طلاب سطح دو برگزار می شود.
منبع: منبع : خبرگزاری صداوسیما
تاریخ خبر: 1397/8/24
دوره ی آشنایی با علوم اجتماعی و نقد منظر مدرن با هدف پرورش آموزشی و پژوهشی طلاب در آشنایی و تخصص دهی به آنان در زمینه علوم اجتماعی و حل مسائل در این حوزه گام برگزار می شود و تلاش می کند تا با آشنایی و نقد علوم اجتماعی وارداتی، گامی موثر در زمینه ی تولید و حل مسائل نظری و عملی بردارد.
منبع: منبع : شفقنا
تاریخ خبر: 1397/7/15
همه طلاب مبلّغ و زائر پایه سوم به بالا با حداقل سن 21 سال می توانند تا پایان روز چهارشنبه 18 مهرماه به پورتال طلبگی خود مراجعه کرده و در این دوره آموزشی ثبت نام کنند.
منبع: منبع : روابط عمومی حوزه علمیه خراسان
تاریخ خبر: 1397/7/15
روان‌شناسی رشد، مهارت‌های زندگی، مشاوره ازدواج، تربیت فرزند، مشاوره خانواده، سبک زندگی و مدیریت روابط خانواده بخشی از عناوین آموزشی دوره تربیت مربی سبک زندگی به شمار می رود.
منبع: منبع : خبرگزاری رسا
تاریخ خبر: 1397/7/12
کارگاه آشنایی با کتب حدیثی و روش استفاده از نرم‌افزار حدیثی ویژه طلاب گرایشی از سوی مدرسه علمیه غیر ایرانی وابسته به جامعة‌الزهرا(س) برگزار می‌شود.
منبع: منبع : خبرگزاری ایکنا
تاریخ خبر: 1397/7/10
معاون فرهنگی تبلیغی جامعه‌الزهرا علیهاالسلام از برگزاری دوره تربیت کارشناس معارف اسلامی صدا وسیما ویژه بانوان طلبه جامعه‌الزهرا علیهاالسلام و مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران در این مؤسسه خبر داد.
منبع: منبع : خبرگزاری رسا
تاریخ خبر: 1397/7/5