تعداد موارد : 226 خبر20 - 1
مرتب سازی براساس :
مدیر جذب و سازماندهی معاونت امورفرهنگی بعثه مقام معظم رهبری از نام نویسی 600 نفر واجد شرایط برای پذیرش در حوزه جذب خاص روحانیان عتبات عالیات خبر داد.
منبع: خبرگزاری رسا
تاریخ خبر: 1398/8/28
روابط عمومی مرکز خدمات حوزه های علمیه به اطلاع می رساند، معاونت سلامت و امور بیمه های این مرکز پانزدهمین مسابقه مجازی سلامت را با موضوع «خود مراقبتی برای ارتقاء سلامت روان » برای طلاب و روحانیون محترم و خانواده ایشان برگزار می کند.
منبع: مرکز خدمات حوزه های علمیه
تاریخ خبر: 1398/7/15
مدیر سایت دانشنامه تخصصی علومی اسلامی ویکی فقه به فعالیت های مختلف این سایت و مدرسه فقاهت یا eshia پرداخت که در دو بخش و به شکل مجزا، فعالیت های صورت گرفته در این دانشنامه و مدرسه فقاهت ارایه شده است.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1398/7/10
داوطلبان حوزوی می توانند با مراجعه به دفترچه راهنما (مندرج در سایت سازمان سنجش) و مطالعه دقیق جزئیات و شرایط، نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
منبع: خبرگزاری رسا
تاریخ خبر: 1398/7/6
مؤسسه آموزش عالی حوزوی امام رضا(ع) تهران از میان طلاب واجد شرایط در رشته های فقه السیاسه، فقه القضا، فقه الاقتصاد، فقه المالکیه الفکریه دانش پژوه می پذیرد.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1398/5/15
نخستین دوره بین المللی همایش «سلامت روان اسلامی» 7-8 سپتامبر 2019 در دانشگاه کمبریج برگزار می شود. در این همایش دو روزه دانشگاهیان، روحانیون و فعالان در زمینه سلامت روان گردهم جمع می شوند.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1398/5/13
معاون آموزش مؤسسه دارالاعلام لمدرسة أهل البیت(ع) از پذیرش طلبه ویژه دوره نقد وهابیت این مؤسسه در سطح چهار به وسیله آزمون کتبی و آزمون شفاهی خبر داد.
منبع: خبرگزاری رسا
تاریخ خبر: 1398/5/13
حوزه علمیه هامبورگ با انتشار اطلاعیه ای از واجدان شرایط برای گذراندن دوره آموزش معارف اسلامی در دوره یک ساله دعوت کرد.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1398/5/12
به مناسبت فرارسیدن ماه پربرکت ذی الحجه برگزار می شود: مسابقات فرهنگی " دعای عرفه" و "عید غدیر"
منبع: پایگاه اطلاع رسانی آستان مقدّس حضرت عبدالعظیم علیه السّلام
تاریخ خبر: 1398/5/12
روابط عمومی مرکز خدمات حوزه های علمیه استان قم به اطلاع می رساند، مرکز خدمات استان طی عقد تفاهم نامه با موسسه آموزش عالی اجتهاد قم، امکان پذیرش دانشجو از بین طلاب و کارمندان مراکز حوزوی و خانواده های محترم آن ها را با ظرفیت محدود فراهم کرده است. تحصیل در این موسسه آموزش عالی در مقاطع کاردانی به کارشناسی، کارشناسی و کارشناسی ارشد به صورت حضوری و در رشته های زیر است:
منبع: مرکز خدمات حوزه
تاریخ خبر: 1398/4/24