تعداد موارد : 1710 خبر20 - 1
مرتب سازی براساس :
علامه «سید عبدالله سید عبدالحسین شرف الدین» از علما و محققان برجسته اسلامی پس از عمری تلاش و مجاهدت خالصانه در عرصه علم و قضاوت دار فانی را وداع گفت.
منبع: خبرگزاری اهل بیت(ع) ـ ابنا
تاریخ خبر: 1398/8/20
هوشمند با اعلام برگزاری چهاردهمین جشنواره «تئاتر بچه های مسجد» ۲۰ تا ۲۴ آبان به میزبانی استان قزوین، گفت: از میان ۱۱۶ اثر ارسالی به دبیرخانه، ۱۵ اثر به مرحله نهایی راه یافته اند.
منبع: خبرگزاری شبستان
تاریخ خبر: 1398/8/14
حضرت آیت الله جوادی آملی با بیان این که لاشه علم هیچگاه دانشگاه را اسلامی نمی کند، گفت: لاشه علم یعنی مخلوقات خدا مانند قمر و ستاره را بدون توجه به خالق ببینیم.
منبع: خبرگزاری رسا
تاریخ خبر: 1398/8/12
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (یکشنبه) و در آستانه ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی در دیدار هزاران نفر از دانش آموزان و دانشجویان سراسر کشور، نسل جوان پرتوان، پر نشاط و پر انگیزه را نعمتی بزرگ و ذخیره ای ارزشمند برای ایران خواندند و با اشاره به استمرار خصومت عمیق امریکا با ملت ایران از کودتای ۱۳۳۲ تاکنون تأکید کردند: امریکای گرگ صفت البته ضعیف تر اما وحشی تر و وقیح تر شده است و در مقابل، جمهوری اسلامی ایران با دفاع مقتدرانه و منع مستدل مذاکره، راه نفوذ و ورود مجدد امریکا به کشور را سد کرده است.
منبع: پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
تاریخ خبر: 1398/8/12
حضرت آیت الله جوادی آملی تأکید کرد: اختلاس، حقوق نجومی و بی حجابی بیماری هایی هستند که باران آن را پاک نمی کند و تنها خون شهید می تواند جامعه را از این آلودگی ها پاک کند.
منبع: خبرگزاری رسا
تاریخ خبر: 1398/8/2
رئیس ستاد مرکزی اربعین گفت: اینکه بازگشایی مرز خسروی طول کشید به خاطر امکان چک و بررسی آن مسیر از سوی نیروهای امنیتی بود. تاکنون 15 هزار نفر از صبح از این مرز عبور کرده اند. قرار شده این مرز از هفت صبح تا پنج عصر فعالیت داشته باشد.
منبع: خبرگزاری اهل بیت(ع) ـ ابنا
تاریخ خبر: 1398/7/16