تعداد موارد : 1733 خبر20 - 1
مرتب سازی براساس :
بیست و یکمین همایش کتاب سال حوزه و سومین جشنواره مقالات علمی با حضور حضرت آیت الله سبحانی در ۳ بهمن ماه در سالن اجتماعات مدرسه عالی دارالشفاء برگزار می شود.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1398/11/1
حضرت آیت الله جوادی آملی به مناسبت یکهزار و چهارصدمین سال شهادت حضرت امیرالمؤمنین علی بن ابی طالب(ع) و همزمانی با کنگره بازخوانی ابعاد شخصیتی امیرالمومنین(ع)، از همگان خواستند با ذکر فضائل و مناقب نورانی مولی الموحدین(ع) و با تشکیل مجالس و همایش ها، گوشه ای از برکات وجودی آن حضرت را برای جهانیان بازگو کنند.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1398/10/26
بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار اعضای ستاد کنگره شهدای استان هرمزگان که در تاریخ ۲۵ آذر ۹۸ برگزار شده بود، صبح امروز در محل این همایش در بندرعباس منتشر شد.
منبع: خبر گزاری خبرآنلاین
تاریخ خبر: 1398/10/5
حضرت آیت الله جوادی آملی گفتند: غربی ها هرگز نمی توانند برای موضوعاتی همچون حقوق بشر، کودک و زن تصمیم بگیرند، چراکه در نگاه آنها انسان یک موجود فانی است و هیچ آینده ای برای او پس از مرگ وجود ندارد لذا تنها و تنها در محدوده زندگی مادی و بر اساس میل و هوس خود تصمیم می گیرند.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1398/10/5
فراخوان ارسال آثار هفتمین جشنواره هنر آسمانی از سوی مدیریت فرهنگی، هنر و رسانه معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه های علمیه ویژه برادران و خواهران طلبه اعلام شد.
منبع: خبرگزاری رسا
تاریخ خبر: 1398/10/1
حضرت آیت الله جوادی آملی با تأکید بر توجه به علم دینی گفت: اگر حوزه و دانشگاه به برکت قرآن و عترت مسیر حیات بخشیدن به علم را در پیش بگیرند، فضای علمی کشور الهی خواهد شد.
منبع: خبرگزاری رسا
تاریخ خبر: 1398/9/28
سومین فراخوان آثار علمی پژوهشی با موضوع بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی ویژه اساتید، نخبگان و پژوهشگران حوزه علمیه از سوی بسیج اساتید و نخبگان حوزه علمیه قم اعلام شد.
منبع: خبرگزاری رسا
تاریخ خبر: 1398/9/28
رئیس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم گفت: اگر مدیر بر روندها و مناسبات غربی اعتقاد داشته باشد و عطشی برای اسلامی کردن امور نداشته باشند، مخاطبی فعال نخواهد بود و در نتیجه انگیزه ای برای تولید علم به وجود نخواهد آمد.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1398/9/27