تعداد موارد : 1694 خبر20 - 1
مرتب سازی براساس :
رئیس ستاد مرکزی اربعین گفت: اینکه بازگشایی مرز خسروی طول کشید به خاطر امکان چک و بررسی آن مسیر از سوی نیروهای امنیتی بود. تاکنون 15 هزار نفر از صبح از این مرز عبور کرده اند. قرار شده این مرز از هفت صبح تا پنج عصر فعالیت داشته باشد.
منبع: خبرگزاری اهل بیت(ع) ـ ابنا
تاریخ خبر: 1398/7/16
حجت الاسلام پهلوانی با اعلام بزرگداشت مقام امام سجاد(ع) در ۴۰ کشور جهان، گفت: توزیع سه هزار بسته لوازم التحریر با عنوان «بسته مهر امام سجاد(ع)» با مشارکت کمیته امداد امام خمینی(ره) همسو با نهمی کنگره بین المللی امام سجاد(ع) در دست انجام است.
منبع: خبرگزاری شبستان
تاریخ خبر: 1398/6/31
حجت الاسلام نواب برگزاری سومین همایش ملی فقه هنر ویژه هنرهای نمایشی خبر داد و سینما و تئاتر را یکی از رساترین زبان های انتقال مفاهیم دینی دانست.
منبع: خبرگزاری رسا
تاریخ خبر: 1398/6/31
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی روز چهارشنبه در مراسم تکریم و تقدیر از مهمان نوازی موکب داران عراقی و خادمان راهپیمایی اربعین، ضمن تشکر صمیمانه از رفتار کریمانه ملت بزرگ عراق، راهپیمایی اربعین را موضوعی بی نظیر و جهانی و زمینه ساز گسترش معرفت حسینی و تشکیل تمدن نوین اسلامی خواندند و گفتند: راهپیمایی بزرگ اربعین، آیت عظمای الهی و نشانه اراده پروردگار بر نصرت امت اسلامی است.
منبع: پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
تاریخ خبر: 1398/6/28
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری از برگزاری اجلاسیه خبرگان روزهای دوم تا چهارم مهر خبرداد و به تشریح چگونگی برگزاری این اجلاس و بخش های مختلف آن پرداخت.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1398/6/27
حجت الاسلام احمدی با اشاره به افزایش جمعیت حاضر در موسم اربعین حسینی گفت: در این راستا ۴ هزار مبلغ اعزام می شوند تا به تبلیغ و ترویج معارف دین و نشر فرهنگ حسینی در این ایام بپردازند.
منبع: خبرگزاری شبستان
تاریخ خبر: 1398/6/27