تعداد موارد : 1845 خبر20 - 1
مرتب سازی براساس :
معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس با همکاری ستاد کنگره شهدای استان قم و سپاه علی ابن ابی طالب(ع) مراسم آیین رونمایی از آثار ادبی ایثار و شهادت "بال و پرهای امام" را برگزار می کند
منبع: پایگاه اطلاع رسانی بلاغ
تاریخ خبر: 1400/6/29
نشست دومین اربعین از دور، ایده ها و برنامه ها به همت گروه فرهنگ پژوهی، با همکاری گروه ادبیات اندیشه پژوهشکده فرهنگ و مطالعات اجتماعی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی برگزار می شود.
منبع: خبرگزاری شبستان
تاریخ خبر: 1400/6/20
دبیر مجمع جهانی حضرت علی اصغر (ع): همایش شیرخوارگان حسینی در اولین جمعه ماه محرم (۲۲ مرداد ۱۴۰۰) با رعایت شیوه نامه های بهداشتی در تهران، سایر استان ها و همچنین ۴۵ کشور دیگر به صورت حضوری و مجازی برگزار می شود.
منبع: خبرگزاری صدا و سیما
تاریخ خبر: 1400/5/19
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی ضمن تأکید بر رعایت دستورالعمل های بهداشتی در مراسم های عزاداری و حفظ سلامت عزاداران حسینی، گفت: حفظ سلامت مردم منافاتی با عزاداری و تعظیم شعائر ندارد.
منبع: به گزارش خبرنگار مهر،
تاریخ خبر: 1400/5/14
در راستای تأکیدات رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر طراحی نظام قضایی ایران مبتنی بر نظام قضای اسلامی، فراخوان حمایت از پژوهش های دانشگاهی و حوزوی از سوی پژوهشگاه قوه قضاییه منتشر شد.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1400/5/11
حق بزرگ شاعران و مادحانی که از همان روز اول، غدیر را در اشعار خود ستودند و تا به امروز میلیون ها شعر به زبان های گوناگون در وصف این چشمه فیاض - که در حقیقت روح و جان تمام ادیان آسمانی است- سروده اند، بر همه دوستداران غدیر روشن و واضح است.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1400/5/10