تعداد موارد : 1882 خبر20 - 1
مرتب سازی براساس :
چند درصد از جوانان امروزی که دوران دانشجویی خود را می گذرانند، می توانند به این پرسش ساده پاسخ دهند که چرا روز ۱۶ آذر به عنوان روز دانشجو انتخاب شده است؟
منبع: خبرگزاری صداوسیما
تاریخ خبر: 1400/9/16
فراخوان مقاله دومین همایش ملی هوش مصنوعی و محاسبات نرم در علوم انسانی
منبع: ایران کنفرانس
تاریخ خبر: 1400/9/11
مرحوم آیت الله آقای حاج شیخ محمد باقر ملکی میانجی رضوان الله تعالی علیه مجاهدی بزرگ بود که با محاسن اخلاقی و فضایل عالی انسانی و خدمات عامّ المنفعه ای که داشت، محبوب مردم و مورد احترام علما و بزرگان دین و جامعه بود.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1400/9/11
دکتر محمد مهدی اسماعیلی، وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی: مرکز نور یکی از پیشتازان عرصه نوآوری و تحولات دیجیتالی در حوزه کتاب در کل کشور به شمار می رود. این مرکز یک مجموعه خدمتگزار و یک تحول جدی در عرصه نوآوری است.
منبع: خبرگزاری نورسافت
تاریخ خبر: 1400/8/25
دکتر مهدی نصرتیان مدیر پژوهش دانشگاه قرآن و حدیث در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری حوزه با اشاره به فراخوان صورت گرفته در خصوص ارسال مقاله اظهار داشت: اساتید، طلّاب و دانشجویان مخاطبان این همایش هستند که تا ۱۰ آذرماه مهلت دارند که آثار خودشان را به دبیرخانه همایش ارسال کنند.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1400/8/23
رئیس دانشگاه باقرالعلوم(ع) بابیان اینکه ارتقاء گروه مطالعات زنان و خانواده به دانشکده از اولویت های این دانشگاه است گفت: طوری برنامه ریزی شده که در آینده نه چندان دور مدیریت تمام امور دانشکده به عنوان بانوان باشد.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1400/8/19
با حضور اندیشمندان، اساتید و طلاب ایرانی و غیرایرانی جامعةالمصطفی العالمیه، نشست علمی «آثار فرهنگی پیمان شانگهای در تعاملات ایران و آسیای مرکزی» از سوی پژوهشگاه بین المللی المصطفی برگزار می شود.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1400/8/17