تعداد موارد : 1849 خبر60 - 1
مرتب سازی براساس :
دکتر بهرامی: مرکز نور با تجربه تولید بیش از 30 محصول مبتنی بر هوش مصنوعی در ده سال گذشته، قطعاً می تواند بازوی توانمند اجرایی و پژوهشی حوزه علمیه در پروژه های مشترک مانند علم سنجی و... باشد.
منبع: خبرگزاری نورسافت
تاریخ خبر: 1400/1/28
بر اساس لایحه قانونی تعیین تعطیلات رسمی کشور مصوب سال ۱۳۵۹، از ۲۹ اسفند تا چهارم فروردین تعطیل رسمی است.
منبع: خبرگزاری فارس
تاریخ خبر: 1399/12/28
نامه پنجاه و سه نهج البلاغه یکی از بهترین منابع درباره سبک زندگی سیاسی است که نظر اسلام درباره حکومت را تبیین می کند. این نامه بخش های فراوانی دارد و در موضوعات مختلفی می تواند به عنوان مرجع و راهنما قرار گیرد..
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1399/12/28
پس از دیدار پاپ با آیت الله سیستانی، هم اکنون یک کاردینال مسیحی و حجت الاسلام کشمیری از سوی مسلمانان آمریکایی در گفت وگویی مجازی این نشست را مورد بحث و بررسی قرار می دهند.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1399/12/26
یکی از مراجع تقلید در توصیه هایی خطاب به اساتید و طلاب حوزه های علمیه گفت: یکی از مسائل این است که ان شاء الله اساتید و طلاب به موقع سر درسشان باشند؛ دیگر اینکه اساتید نسبت به شاگردان دلسوزی و رعایت شئون استادی خودشان کنند.
منبع: خبرگزاری فارس
تاریخ خبر: 1399/12/24
آیت الله العظمی مکارم شیرازی گفت: با تاکید بر ضرورت بزرگداشت مقام حضرت آمنه آمنه بنت وهب در میان جامعه ما چندان شناخته شده نیست و این کنگره کمک می کند مزایای اخلاقی، مزایای فکری و صفات برجسته او را بزرگ می کند طوری که همه بتوانند اینها را ببینند.
منبع: خبرگزاری شبستان
تاریخ خبر: 1399/12/20
حجت الاسلام نصوری با اعلام طراحی جشنواره «عید تا عید» ویژه نیمه شعبان، گفت: برگزاری جشنواره ها، پویش ها و مسابقات متنوع، تولید محتوا برای پخش در رسانه ها و فضای مجازی و احیای حضوری و مجازی شب نیه شعبان از بخش های این جشنواره است.
منبع: خبرگزاری شبستان
تاریخ خبر: 1399/12/17