تعداد موارد : 1849 خبر120 - 1
مرتب سازی براساس :
در آیینی در مدرسه خان شیراز، محل تدریس ملاصدرا یادروز این فیلسوف و عارف گرامی داشته شد.
منبع: خبرگزاری صداوسیما
تاریخ خبر: 1399/3/2
رئیس جمهور گفت: راهپیمایی روز قدس در ۲۱۸ شهر سفید با مراعات همه پروتکل های بهداشتی نه به صورت راهپیمایی بلکه به صورت حضور در نماز جمعه برگزار می شود.
منبع: خبرگزاری فارس
تاریخ خبر: 1399/2/27
در پیام وزیر آموزش و پرورش به مناسبت هفته بزرگداشت مقام معلم آمده است: معلمان دلسوز، متعهد و مسؤولیت پذیر کشور همچون گذشته با وجود محدودیت ها و تنگناهای بسیار، با سلاح تدبیر و ایثار در صحنه های جهاد علمی، حضور یافته و جریان آموزشی را حیاتی دوباره بخشیدند.
منبع: خبرگزاری فارس
تاریخ خبر: 1399/2/12
حضرت آیت الله خامنه ای فرمانده کل قوا صبح امروز (شنبه) در دیدار فرماندهان و کارکنان نیروی هوایی و نیروی پدافند هوایی ارتش، واقعه ۱۹ بهمن سال ۱۳۵۷ را نتیجه اطمینان امام خمینی(ره) و مبارزان به وعده الهی دانستند و گفتند: اگر تفکر تخلف ناپذیر بودن وعده الهی در جامعه حاکم شود و مسئولان هوشیارانه عمل کنند، تهدیدها به فرصت تبدیل خواهد شد و تحریم می تواند عامل نجات کشور از وابستگی به نفت و حل بسیاری از مشکلات شود.
منبع: پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
تاریخ خبر: 1398/11/19
رئیس ستاد اقامه نماز کشور، در یادواره شهدای روحانی آذربایجان شرقی، خطاب به منبری ها با بیان این که مردم را از مساجد دور نکنید، گفت: این که برکات و دستاوردهای انقلاب را نادیده بگیریم، جنایت است.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1398/11/17
قبل از انقلاب، برای کاری در شهر "چابهار" به دنبال یک جوان اهل سنت بودیم که دیپلم داشته باشد اما حتی یک نفر هم پیدا نکردیم! اما امروز در شهرهای مختلف اهل سنت، دانشگاه های ملی و آزاد و پیام نور در حال فعالیت هستند و هزاران جوان اهل سنت در مقاطع مختلف کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری تحصیل می کنند و یا فارغ التحصیل شده اند.
منبع: خبرگزاری اهل بیت(ع)  ابنا
تاریخ خبر: 1398/11/17
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار اعضای شورای عالی حوزه های علمیه بر برنامه ریزی برای شناسایی و به کارگیری استعدادهای برتر فکری از میان طلاب جوان تأکید کردند.
منبع: پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
تاریخ خبر: 1398/11/15
بیست و یکمین همایش کتاب سال حوزه با حضور حضرت آیت الله سبحانی و شخصیت های برجسته حوزوی در سالن همایش های دارالشفا به کار خود پایان داد.
منبع: خبرگزاری رسا
تاریخ خبر: 1398/11/5
در دومین کنفرانس بین المللی حقوق بشر آمریکایی از دیدگاه مقام معظم رهبری با محوریت «تروریسم دولتی آمریکا و انتقام سخت»، اندیشمندان ایرانی و غیرایرانی با اشاره به جنایات شیطان بزرگ، تمدن غربی را متوحش و بربر گونه دانستند و تصریح کردند: تربیت شهید سلیمانی ها فتح الفتوح امام(ره) بود و انتقام سخت یعنی خروج آمریکا از غرب آسیا.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1398/11/2
حضرت آیت الله جوادی آملی تأکید کرد که قرآن فرمود چون کفار امضایشان محترم نمی شمارند به عهدشان وفادار نیستند به میثاقشان متعهد نیستند با آنها مبارزه کنید.
منبع: خبرگزاری رسا
تاریخ خبر: 1398/11/2
بیست و یکمین همایش کتاب سال حوزه و سومین جشنواره مقالات علمی با حضور حضرت آیت الله سبحانی در ۳ بهمن ماه در سالن اجتماعات مدرسه عالی دارالشفاء برگزار می شود.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1398/11/1
حضرت آیت الله جوادی آملی به مناسبت یکهزار و چهارصدمین سال شهادت حضرت امیرالمؤمنین علی بن ابی طالب(ع) و همزمانی با کنگره بازخوانی ابعاد شخصیتی امیرالمومنین(ع)، از همگان خواستند با ذکر فضائل و مناقب نورانی مولی الموحدین(ع) و با تشکیل مجالس و همایش ها، گوشه ای از برکات وجودی آن حضرت را برای جهانیان بازگو کنند.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1398/10/26
بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار اعضای ستاد کنگره شهدای استان هرمزگان که در تاریخ ۲۵ آذر ۹۸ برگزار شده بود، صبح امروز در محل این همایش در بندرعباس منتشر شد.
منبع: خبر گزاری خبرآنلاین
تاریخ خبر: 1398/10/5