تعداد موارد : 1882 خبر180 - 1
مرتب سازی براساس :
علامه «سید عبدالله سید عبدالحسین شرف الدین» از علما و محققان برجسته اسلامی پس از عمری تلاش و مجاهدت خالصانه در عرصه علم و قضاوت دار فانی را وداع گفت.
منبع: خبرگزاری اهل بیت(ع) ـ ابنا
تاریخ خبر: 1398/8/20
هوشمند با اعلام برگزاری چهاردهمین جشنواره «تئاتر بچه های مسجد» ۲۰ تا ۲۴ آبان به میزبانی استان قزوین، گفت: از میان ۱۱۶ اثر ارسالی به دبیرخانه، ۱۵ اثر به مرحله نهایی راه یافته اند.
منبع: خبرگزاری شبستان
تاریخ خبر: 1398/8/14
حضرت آیت الله جوادی آملی با بیان این که لاشه علم هیچگاه دانشگاه را اسلامی نمی کند، گفت: لاشه علم یعنی مخلوقات خدا مانند قمر و ستاره را بدون توجه به خالق ببینیم.
منبع: خبرگزاری رسا
تاریخ خبر: 1398/8/12
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (یکشنبه) و در آستانه ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی در دیدار هزاران نفر از دانش آموزان و دانشجویان سراسر کشور، نسل جوان پرتوان، پر نشاط و پر انگیزه را نعمتی بزرگ و ذخیره ای ارزشمند برای ایران خواندند و با اشاره به استمرار خصومت عمیق امریکا با ملت ایران از کودتای ۱۳۳۲ تاکنون تأکید کردند: امریکای گرگ صفت البته ضعیف تر اما وحشی تر و وقیح تر شده است و در مقابل، جمهوری اسلامی ایران با دفاع مقتدرانه و منع مستدل مذاکره، راه نفوذ و ورود مجدد امریکا به کشور را سد کرده است.
منبع: پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
تاریخ خبر: 1398/8/12