تعداد موارد : 237 خبر20 - 1
مرتب سازی براساس :
سرپرست وزارت آموزش و پرورش گفت: فعالیت همه مدارس در همه مقاطع تحصیلی در مناطق قرمز کرونایی به طور کامل غیرحضوری خواهد بود.
منبع: خبرگزاری صدا و سیما
تاریخ خبر: 1400/6/25
سرپرست وزارت آموزش و پرورش: مدیران کل باید در این فرصت باقیمانده تا مهر، با مداخلات بیشتر، سعی در هرچه بهتر برگزار شدن «پروژه مهر و بازگشایی مدارس»، داشته باشند تا با انسجام بیشتری این مهم محقق شود.
منبع: خبرگزاری صدا و سیما
تاریخ خبر: 1400/6/20
معاون سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی: ۲ میلیون و ۱۱۰ هزار دانش آموز هنوز کتاب های درسی خود را خریداری نکرده اند، بنابراین مهلت خرید اینترنتی کتاب ها را تا ۲۰ شهریور تمدید می کنیم.
منبع: خبرگزاری صدا و سیما
تاریخ خبر: 1400/6/15
رییس ستاد ثبت نام آموزش و پرورش: دانش آموزانی که به هر دلیلی تاکنون موفق به ثبت نام نشده اند بعد از تعطیلات کرونایی می توانند به مدارس مراجعه کنند.
منبع: خبرگزاری صدا و سیما
تاریخ خبر: 1400/5/25
مشاور وزیر آموزش و پرورش در سنجش و پایش کیفیت آموزشی از کاهش تا 30 درصدی حجم محتوای کتاب درسی خبر داد و گفت: برای دانش آموزان مبتلا به کرونا در امتحانات حضوری، امکان آزمون جبرانی پیش بینی شده است.
منبع: خبرگزاری فارس
تاریخ خبر: 1400/2/20
تعدادی زیادی از خانواده ها و دانش آموزان پایه های نهم و دوازدهم درخواست داشتند که امتحانات این دو پایه به شکل حضوری برگزار نشود اما ستاد ملی مبارزه با کرونا به برگزاری حضوری این امتحانات رأی داد.
منبع: خبرگزاری فارس
تاریخ خبر: 1400/2/18
زمان مجدد ثبت نام متقاضیان شرکت در کنکور سراسری سال۱۴۰۰از یکشنبه۱۰اسفند آغاز می شود و با توجه به اصلاحات اعلام شده، افرادی که تاکنون اقدام نکرده اند می توانند در کنکور ثبت نام کنند.
منبع: خبرگزاری صدا و سیما
تاریخ خبر: 1399/12/10
وزیر آموزش و پرورش: با توجه به بررسی ها، تصمیم بر این شد که برای حضور دانش آموزان در مدارس الزام نباشد و دانش آموزان حق انتخاب دارند.
منبع: خبرگزاری صدا و سیما
تاریخ خبر: 1399/6/17