تعداد موارد : 263 خبر20 - 1
مرتب سازی براساس :
معاون آموزش حوزه های علمیه گفت: با توجه به درخواست­های مکرر در خصوص تمدید ثبت نام پذیرش حوزه های علمیه برای سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱، سامانه ثبت نام تا پایان اردیبهشت ۱۴۰۱ همچنان فعال خواهد بود.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1401/2/25
مرکز تخصصی کلام اسلامی امام صادق(ع) تحت اشراف آیت الله العظمی سبحانی در مقاطع و رشته های سطح۲ رشته کلام اسلامی و سطح ۳ کلام پذیرش دارد.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1401/2/4
آموزش و پرورش فصل مشترک دولت و ملت در مسیر ایجاد تحول بنیادین و تمدن سازی مبتنی بر بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی، نیازمند کارجهادی، مانع زدایی، مشارکت و هم افزایی آحاد مردم، نهادها، خیرین است.
منبع: خبرگزاری صدا و سیما
تاریخ خبر: 1400/10/28
مدیر حوزه های علمیه گفت: تا پایان۱۴۰۱حدود۵۰۰رشته حوزوی سرفصل نویسی شده و نقشه اجرایی آن نهایی خواهد شد و گروه های علمی در پیشبرد و اجرای آن فعال تر عمل خواهند نمود.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1400/9/30
رئیس مجتمع آموزش عالی علوم انسانی اسلامی گفت: از جمله عوامل مهمی که به تولید علم و نظریه پردازی و همچنین ارایه الگوی سبک زندگی کمک می کند، اهتمام در راستای انجام پژوهش های علوم انسانی و اسلامی است.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1400/9/22
دبیر علمی کمیته ملی کرونا: ما نظر کمیته علمی در خصوص بازگشایی مدارس و دانشگاه ها را با در نظر گرفتن جوانب علمی به ستاد ملی کرونا فردا اعلام خواهیم کرد تا درباره آن تصمیم گیری شود، زیرا به نظر می رسد شیوه نامه های بهداشتی آنطور که باید در مدارس اجرا نمی شود.
منبع: خبرگزاری صدا و سیما
تاریخ خبر: 1400/9/2