تعداد موارد : 220 خبر20 - 1
مرتب سازی براساس :
زمان مجدد ثبت نام متقاضیان شرکت در کنکور سراسری سال۱۴۰۰از یکشنبه۱۰اسفند آغاز می شود و با توجه به اصلاحات اعلام شده، افرادی که تاکنون اقدام نکرده اند می توانند در کنکور ثبت نام کنند.
منبع: خبرگزاری صدا و سیما
تاریخ خبر: 1399/12/10
وزیر آموزش و پرورش: با توجه به بررسی ها، تصمیم بر این شد که برای حضور دانش آموزان در مدارس الزام نباشد و دانش آموزان حق انتخاب دارند.
منبع: خبرگزاری صدا و سیما
تاریخ خبر: 1399/6/17
وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینکه نیازی نیست خانواده ها تماس با مدرسه بگیرند، گفت: همه دانش آموزان باید در مدارس حاضر شوند.
منبع: خبرگزاری مشرق
تاریخ خبر: 1399/6/15
مدیرکل آموزش و پرورش استان قم با اشاره به آغاز فعالیت مدارس از صبح روز شنبه 15 شهریور ماه گفت: تصمیم نهایی برای حضور یا عدم حضور دانش آموزان در مدارس با اولیا است و در این خصوص اولیا نباید هیچ نگرانی داشته باشند.
منبع: خبرگزاری فارس
تاریخ خبر: 1399/6/15
وزیر آموزش و پرورش گفت: حضور اولیا و دانش آموزان تنها برای ثبت نام در پایه های هفتم و دهم الزامی است و سایر دانش آموزان به صورت خودکار ثبت نام خواهند شد و نیازی به مراجعه به مدرسه را ندارند.
منبع: خبرگزاری صدا و سیما
تاریخ خبر: 1399/5/6
رئیس مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی با اشاره به فعالیت کاسبکاران و سوداگران سؤالات امتحانی، گفت: از هم اکنون این کاسبکاران با ایجاد گروه در شبکه های اجتماعی به دنبال فریب دانش آموزان هستند و ادعا می کنند که سؤالات امتحانی را دارند، در حالی که هنوز سؤالات طراحی نشده اند.
منبع: خبرگزاری فارس
تاریخ خبر: 1399/3/2
معاون آموزش حوزه ­های علمیه اظهار داشت: پذیرش ورودی ها تا ۲۰ خردادماه ادامه دارد و سامانه مربوط به آن فعال است. چنانچه افراد نتوانستند در ثبت نام، مراحل را طی کنند، به معنای این نیست که ثبت نام صورت نگرفته است.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1399/2/31
امتحانات نهایی دانش آموزان شامل دو نوع سوال الزامی با ۱۶ نمره و انتخابی با ۴ نمره است همچنین در حوزه های امتحان سلامت دانش آموزان رصد و ملزم به استفاده از ماسک و دستکش می شوند.
منبع: خبرگزاری تسنیم
تاریخ خبر: 1399/2/18
وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینکه برای صدور احکام رتبه بندی معلمان در حال رایزنی و مذاکره هستیم، درباره امتحانات غیرحضوری در بستر شاد و احتمال بازگشایی مجدد مدارس توضیحاتی داد.
منبع: خبرگزاری تسنیم
تاریخ خبر: 1399/2/13