تعداد موارد : 222 خبر40 - 1
مرتب سازی براساس :
ثبت نام کنکور سراسری ۹۹ از امروز چهارشنبه ۱۶ بهمن آغاز شد و مهلت آن در روز پنجشنبه ۲۴ بهمن ۹۸ پایان می پذیرد.
منبع: خبرگزاری صدا وسیما
تاریخ خبر: 1398/11/16
حجت الاسلام والمسلمین رستم نژاد با بیان این که برای سال آتی ۲۶ مرکز و مدرسه فقهی متقاضی برگزاری آزمون متمرکز هستند بیان داشت: ثبت نام به صورت اینترنتی و از طریق سایت معاونت آموزش حوزه های علمیه به انجام می شود و زمان ثبت نام از روز سه شنبه ۹۸/۱۱/۱۵ آغاز می شود.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1398/11/14
اولین دوره تربیت مربی فلسفه برای کودکان با عناوین «تربیت مربی» و «زندگی با طعم فلسفه» (ویژه کودکان و والدین) در موسسه پژوهشی حکمت و فلسفه ایران طی سه مرحله برگزار می شود.
منبع: خبرگزاری شبستان
تاریخ خبر: 1398/9/11
به گزارش خبرنگار مهر، ثبت نام در آزمون نیمه متمرکز دکتری سال ۱۳۹۹ از ۶ آذرماه آغاز می شود و داوطلبان تا ۱۲ آذرماه فرصت دارند با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور sanjesh.org در این آزمون ثبت نام کنند.
منبع: خبرگزاری مهر
تاریخ خبر: 1398/9/6
حجت الاسلام قزوینی که یک حوزه علمیه شیعی با نام حجه در دیربورن راه اندازی کرده، معتقد است که رشد اسلام در آمریکا، نیاز به هدایت دینی و پرورش روحانیون مسلمان با درک فرهنگی و زبانی را بیشتر ساخته است.
منبع: خبرگزاری شیعه نیوز
تاریخ خبر: 1398/8/16
حجت الاسلام همتی با اشاره به پذیرش طلاب در موسسه آموزش عالی حوزوی امام رضا(ع) در رشته فقه تخصصی نظام ساز، گفت: فقه القضا و فقه الاقتصاد از جمله رشته های تخصصی است که در آنها طلبه می پذیریم.
منبع: خبرگزاری شبستان
تاریخ خبر: 1398/6/25
ثبت نام از همسر و فرزندان ممتاز تحصیلی طلاب برادر غیر شاغل ایرانی و غیر ایرانی؛ شیعه و سنی و همچنین همسران و فرزندان طلاب مرحومین و فرزند خواهران طلبه سرپرست خانواده از تاریخ 20 تیرماه 98 آغاز می شود.
منبع: مرکز خدمات حوزه های علمیه
تاریخ خبر: 1398/4/22
در اطلاعیه سازمان سنجش؛ سازمان سنجش آموزش کشور در اطلاعیه ای از برگزاری آزمون سراسری در تاریخ اعلام شده قبلی و تغییر زمان برگزاری آزمون ارشد و دکتری خبر داد
منبع: خبرگزاری صدا و سیما
تاریخ خبر: 1398/1/25
زمان ثبت نام دانشجویان، طلاب و استادان حوزه و دانشگاه برای دریافت بن خرید کتاب تا ۲۶ فروردین تمدید شد
منبع: خبرگزاری صدا و سیما
تاریخ خبر: 1398/1/25