تعداد موارد : 260 خبر20 - 1
مرتب سازی براساس :
حجت الاسلام موسوی با بیان اینکه برای جمع آوری خطبه های نهج البلاغه از کوچه وپس کوچه های هند تا اروپا و کتابخانه های کانادا حرکت کرده ام، گفت: تاکنون ۱۲۰۰ عنوان منبع برای نهج البلاغه جمع آوری کرده ام که حاصل مجموعه هشت جلدی از نهج البلاغه شده است.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1398/10/29
حجت الاسلام و المسلمین مرعشی گفت: علمای ما در طول تاریخ کتاب هایی در مورد فضائل ایشان نوشته اند و این مسئله حتی در بین علمای عامه نیز وجود دارد، اما متاسفانه برخی از آنها به چاپ نرسیده است.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1398/10/29
با تلاش مهندسان مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی(نور)، نسخۀ 1.0.4 نرم افزار کتابخانه دیجیتال نور (نورلایب)؛ بزرگترین بانک اندرویدی متن و تصویر کتاب علوم اسلامی، عرضه شد.
منبع: خبرگزاری نورسافت
تاریخ خبر: 1398/10/19
دسترسی به معارف و علوم اسلامی در همه جا برای همگان فقط کافی است با موبایل، تبلت یا کامپیوتر خود در فضای مجازی، برترین نرم افزار کتاب محور به انتخاب دومین جشواره ملی کتاب در فضای مجازی در سال 98 را بیابید و با اشتراک در بزرگترین پایگاه کتابخانه دیجیتال علوم اسلامی از امکانات آن استفاده نمایید.
منبع: پایگاه کتابخانه دیجیتال نور لایب
تاریخ خبر: 1398/10/8
با توجه به جایگاه ویژه پایگاه نورلایب در میان پژوهشگران علوم اسلامی و انسانی، مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی، نرم افزار اندرویدی کتابخانه دیجیتال نور را تولید و عرضه کرد
منبع: خبرگزاری نورسافت
تاریخ خبر: 1398/9/7