تعداد موارد : 129 خبر20 - 1
مرتب سازی براساس :
با هدف دسترسی آسان‌‌تر علاقه‌‌مندان به مطالعه و پژوهش در منابع غنی و اصیل اسلامی، 94 عنوان از آثار تولیدی نور، به صورت یک مجموعه ارزشمند نرم افزاری، تولید و عرضه شد.
منبع: منبع : منبع : نورسافت
تاریخ خبر: 1397/11/29
به همت مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی (نور) و همکاری حوزۀ نمایندگی ولی فقیه در امور حج و زیارت، نرم‌افزار میقات حج، تولید شد
منبع: منبع : نورسافت
تاریخ خبر: 1397/11/27
شهید صدر با رویکردی واقع‌نگرانه و مبتنی بر اصول اسلامی مورد پذیرش همه مسلمانان، احادیث نقل شده از سوی خلیفه را در بوته نقد گذاشته و معانی قابل برداشت از آن احادیث، نظر خلیفه دربارۀ آن‌ها، صحت آن‌ها و تطابقشان با قرآن کریم را نشان می‌دهد و در پایان از رهگذر بحثی فقهی، مخالفت رفتار خلیفه را با معیارهای اسلامی، به اثبات می‌رساند
منبع: منبع : شبکه اجتهاد
تاریخ خبر: 1397/10/29
نرم‌افزار «عقیله»، ارائه دهنده آثار مدرسه علمیه حضرت زینب(س) مشهد مقدّس در موضوع عقیله بنی هاشم، حضرت زینب کبری(سلام الله علیها) است که به همت «شرکت خدمات نور رایانه سپهر» وابسته به مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی (نور)، ساماندهی و تولید شده است.
منبع: منبع : نورسافت
تاریخ خبر: 1397/10/22
به همت کارشناسان و محققان مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی، نرم‌افزار میراث مشترک هند و پاک تولید و به‌زودی در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.
منبع: منبع : نورسافت
تاریخ خبر: 1397/10/18
کتاب اسلام هراسی در رسانه های غربی کتاب از سوی انتشارات دانشگاه امام صادق (علیه السلام) و به قلم عباس عیسی زاده، دانش آموخته حوزه علمیه قم و دانشجوی دکتری دانشگاه تهران منتشر شد
منبع: منبع : خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1397/10/13
نشر شهید کاظمی به مناسبت ایام الله دهه بصیرت و ۹ دی، ۹ کتاب با موضوع بصیرت و فتنه معرفی و عرضه می‌کند. این مجموعه ۹ جلدی به مباحث انحراف از فطرت، یوم الله نهم دی ماه، فتنه سال ۸۸، دشمن شناسی، نفوذ و بصیرت پرداخته است.
منبع: منبع : خبرگزاری فارس
تاریخ خبر: 1397/10/6
به همت مرکز نور و با همکاری مرکز تحقیقات قرآن کریم المهدی عجل الله تعالی فرجه، نرم‌افزار مهر قرآن تولید و به‌زودی در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.
منبع: منبع : نورسافت
تاریخ خبر: 1397/10/5
مدیر کل مراکز امور پژوهشی معاونت پژوهش حوزهای علمیه از برپایی پنجمین نمایشگاه دستاوردهای مراکز علمی و پژوهشی حوزه(مشکات ۵) خبر داد و گفت: این نمایشگاه از ۲۴ الی ۲۹ آذر در مجتمع فرهنگی امام خمینی(ره) قم برگزار می شود.
منبع: منبع : خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1397/9/19
کتاب نظرات شرعی فقهای شورای نگهبان برای نخستین بار به همت انتشارات پژوهشکده منتشر شد. این کتاب همه‌ی نظراتی را که تا کنون از سوی نهاد فقهای شورای نگهبان بر اساس اصل (۴) ‌قانون اساسی صادر شده است، ارائه کرده است.
منبع: منبع : روابط عمومی پژوهشکده شورای نگهبان
تاریخ خبر: 1397/9/17