تعداد موارد : 139 خبر20 - 1
مرتب سازی براساس :
دومین نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات و ارتباطات توسط شرکت توسعه و مدیریت فروغ افکار در تاریخ ۱۰-۱۳اردیبهشت ۱۳۹۸در جزیره کیش و در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی کیش برگزار میگردد.
منبع: کنفرانس الرت
تاریخ خبر: 1398/2/2
مدیر کمیته روابط عمومی نمایشگاه کتاب تهران: مکان برگزاری مراسم افتتاحیه نمایشگاه بین المللی کتاب به مجموعه «چهل سرا» در ضلع جنوبی مصلای امام خمینی (ره) منتقل شد
منبع: خبرگزاری صدا و سیما
تاریخ خبر: 1398/2/2
کتاب «سنت‌‌های کهن حوزه علمیه» با نگاهی به زندگی و مدرسه آیت‌الله موسوی نژاد(ره) توسط حجت‌الاسلام والمسلمین ربانی بیرجندی، عضو هیئت علمی اداره کل آموزش دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی تألیف شد.
منبع: منبع : شبکه اجتهاد
تاریخ خبر: 1397/12/27
کتاب «نهضت حدیثی شیخ بهائی» با محور قرار دادن نهضت شیخ بهائی درباره «فقه‌‌الحدیث»، زندگانی و اندیشه و شیوه‌های تدریس و تحقیق شیخ بهایی را به‌طور مشروح مورد ارزیابی قرار می‌دهد.
منبع: منبع : شبکه اجتهاد
تاریخ خبر: 1397/12/19
مرکز خدمات حوزه‌های علمیه به منظور ارائه خدمات اثربخش‌تر به جامعه هدف خود و تحقق هرچه بهتر مأموریت‌های سازمانی، به اجرای طرح‌های پژوهشی با عناوینی که در خبر آمده است نیاز دارد
منبع: منبع : مرکز خدمات حوزه های علمیه
تاریخ خبر: 1397/12/18
خاطرات حضرت آیت‌الله العظمی سیّد علی خامنه‌ای مدّظلّه‌العالی از زندان‌ها و تبعید دوران مبارزات انقلاب اسلامی با عنوان «خون دلی که لعل شد» برای اولین‌بار از سوی انتشارات انقلاب اسلامی منتشر شد.
منبع: منبع : خبرگزاری تسنیم
تاریخ خبر: 1397/12/14
با هدف دسترسی آسان‌‌تر علاقه‌‌مندان به مطالعه و پژوهش در منابع غنی و اصیل اسلامی، 94 عنوان از آثار تولیدی نور، به صورت یک مجموعه ارزشمند نرم افزاری، تولید و عرضه شد.
منبع: منبع : منبع : نورسافت
تاریخ خبر: 1397/11/29
به همت مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی (نور) و همکاری حوزۀ نمایندگی ولی فقیه در امور حج و زیارت، نرم‌افزار میقات حج، تولید شد
منبع: منبع : نورسافت
تاریخ خبر: 1397/11/27
شهید صدر با رویکردی واقع‌نگرانه و مبتنی بر اصول اسلامی مورد پذیرش همه مسلمانان، احادیث نقل شده از سوی خلیفه را در بوته نقد گذاشته و معانی قابل برداشت از آن احادیث، نظر خلیفه دربارۀ آن‌ها، صحت آن‌ها و تطابقشان با قرآن کریم را نشان می‌دهد و در پایان از رهگذر بحثی فقهی، مخالفت رفتار خلیفه را با معیارهای اسلامی، به اثبات می‌رساند
منبع: منبع : شبکه اجتهاد
تاریخ خبر: 1397/10/29
نرم‌افزار «عقیله»، ارائه دهنده آثار مدرسه علمیه حضرت زینب(س) مشهد مقدّس در موضوع عقیله بنی هاشم، حضرت زینب کبری(سلام الله علیها) است که به همت «شرکت خدمات نور رایانه سپهر» وابسته به مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی (نور)، ساماندهی و تولید شده است.
منبع: منبع : نورسافت
تاریخ خبر: 1397/10/22
به همت کارشناسان و محققان مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی، نرم‌افزار میراث مشترک هند و پاک تولید و به‌زودی در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.
منبع: منبع : نورسافت
تاریخ خبر: 1397/10/18