تعداد موارد : 228 خبر20 - 1
مرتب سازی براساس :
یکی از ابعادی که در تولید علم می توانیم به آن تکیه کنیم احیای آثار علمی بزرگان است که خود یک نوع تولید علم به شمار می رود. قسمت مهمی از آنچه آنها انجام داده اند مانند یک مومیایی در قفسه های کتابخانه باقی مانده است و قابل استفاده نیست و کسی رغبت مراجعه به آن را ندارد. ما این اثر را تصحیح می کنیم و با فهرست بندی و تحقیق مناسب علمی ارائه می دهیم.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1398/7/2
مسئول نمایندگی مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی نور در خراسان گفت: ارائه خدمات مبتنی بر وب و سیستم عامل های همراه، خدمات معنایی و داده کاوی و توسعه نرم افزارهای موجود، مهم ترین اهداف این مرکز در آینده هستند.
منبع: خبرگزاری «حوزه
تاریخ خبر: 1398/7/1
کتابخانه الکترونیکی دروس حوزوی با ارائه 785 جلد از منابع دروس حوزه و به روزترین قابلیت های پژوهشی، دسترسی راحت تر طلاب علوم دینی و پژوهشگران به منابع علمی را فراهم نموده است.
منبع: خبرگزاری نورسافت
تاریخ خبر: 1398/6/25
اگر رمزارزی دارای مالیت عرفی و ارزش عقلایی باشد و مشکلی مانند «احتمال عقلایی ضرر قابل توجه» در آن نباشد، از نظر شرعی دارای ارزش و مالیت خواهد بود و در اختیار قرار دادن دانش فنی، سرمایه گذاری و انجام فرآیند ماینینگ برای تولید این نوع رمزارز و نیز خرید و فروش آن جایز است.
منبع: خبرگزاری اهل بیت(ع) ـ ابنا
تاریخ خبر: 1398/6/6
مدیر گروه تبلیغی جهادی عباد گفت: ثبت روحانیون برای حضور در مناطق محروم خراسان جنوبی و لرستان در دهه اول محرم الحرام آغاز شده است.
منبع: خبرگزاری شیعه نیوز
تاریخ خبر: 1398/6/3
معاون تبلیغ و ارتباطات مرکز تخصصی مهدویت گفت: امام هادی (ع) هنگامی که مردم جایگاه امامت را فراموش کرده بودند، با استناد به ۵۰ آیه از قرآن کریم در زیارت غدیریه به اثبات حقانیت امیر المؤمنین (ع) و افشاگری علیه بنی عباس پرداختند.
منبع: خبرگزاری فارس
تاریخ خبر: 1398/5/26
امام هادی علیه السلام از آغاز امامت در مدینه حضور داشتند و در مدت اقامت در این شهر نقش بسیار مهمی در رهبری شیعیان ایفا کردند؛ به طوری که حکومت عباسی از موقعیت ممتاز امام احساس خطر کرده و حضور ایشان در مدینه را به صلاح ندانست.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1398/5/26
حجت الاسلام خطاط گفت: مقدمات و مطالعات نرم افزار جامع حوزه علمیه اصفهان که در آن ارتباط آموزش و بخش های دیگر حوزه و همچنین ارتباط مدارس با مرکز مدیریت دیده شده، به انجام رسیده است.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1398/5/16
«مناسک همراه» و «مناسک حج» دو محصول اندرویدی مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی است که به صورت رایگان در اختیار علاقه مندان علی الخصوص حجاج گرامی، قرار گرفته است.
منبع: خبرگزاری نورسافت
تاریخ خبر: 1398/5/16
کتابخانه جامع حج 3 ارائه دهنده متن ۱۰۰۵ جلد کتاب از آثار منتشرشده حوزه نمایندگی ولیّ فقیه در امور حج و زیارت
منبع: خبرگزاری نورسافت
تاریخ خبر: 1398/5/15