تعداد موارد : 278 خبر20 - 1
مرتب سازی براساس :
­رئیس انستیتو تحقیقات تغذیه و صنایع غذایی کشور گفت: برای پاسخگویی به سؤالات تغذیه ای مردم در دوران خانه مانی، اپلیکیشن تاک برای نصب روی موبایل ها طراحی شده است.
منبع: خبر گزاری صدا و سیما
تاریخ خبر: 1399/1/12
برای ایام خانه نشینی بخش بزرگی از مردم بهترین راه مطالعه است؛ رهبر انقلاب در سال های پیشین به برخورد کتاب ارجاع داده اند و بر اهمیت شماری از کتب به نگارش درآمده توسط نویسندگان معاصر تاکید کرده اند تا این کتب بیش از پیش دیده شوند.
منبع: خبرگزاری جهان نیوز
تاریخ خبر: 1398/12/28
به روز رسانی کتابخانه امام علی علیه السلام با بیش از ۶۲۰ عنوان و درحدود ۱۰۰۰ جلد کتاب، که یکی از کتابخانه های تخصصصی و موضوعی موجود در، پایگاه کتابخانه دیجیتال نورلایب وابسته به مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی می باشد.
منبع: پایگاه کتابخانه دیجیتال نور
تاریخ خبر: 1398/12/17
قائم مقام محتوایی و معاون پژوهش مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی، ضمن تشریح قابلیت ها و ويژگی های نرم افزار جامع فقه 3 که به تازگی عرضه شده است، اين برنامه را اولین پروژه در مسیر گام سوم تولیدات مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی دانست.
منبع: اختصاصی پایگاه حوزه
تاریخ خبر: 1398/12/13
نرم افزار دستور 2- 5- 1، با ارائه متن بیش از 900 عنوان از قوانین و مقررات حقوقی و کیفری و ارائه نسخه متناسب با سیستم عامل اندروید، امکان دسترسی آسان و تحقیق گسترده در متون قانونی را فراهم نموده است
منبع: خبرگزاری نورسافت
تاریخ خبر: 1398/11/29
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع)  ابنا  حضرت آیت الله العظمی «سیدعلی خامنه ای» رهبر معظم انقلاب و از مراجع تقلید شیعه، به استفتائاتی پیرامون «احکام ویژه ایام فاطمیه» پاسخ گفتند که تقدیم حضور علاقمندان می گردد:
منبع: خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا
تاریخ خبر: 1398/11/7
حجت الاسلام موسوی با بیان اینکه برای جمع آوری خطبه های نهج البلاغه از کوچه وپس کوچه های هند تا اروپا و کتابخانه های کانادا حرکت کرده ام، گفت: تاکنون ۱۲۰۰ عنوان منبع برای نهج البلاغه جمع آوری کرده ام که حاصل مجموعه هشت جلدی از نهج البلاغه شده است.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1398/10/29