تعداد موارد : 521 خبر20 - 1
مرتب سازی براساس :
کتاب «تکفیر در ترازوی فقه شیعه» اثر نسرین میانجی از سوی دانشگاه ادیان و مذاهب در ۲۰۴ صفحه منتشر شده است. این اثر مشتمل بر پیشگفتار، مقدمه و چهارفصل است. مؤلف در مقدمه به درستی تکفیر را «پدیده شوم» و مانع وحدت مسلمانان می داند و در ادامه به کتاب الفکر التکفیر عند الشیعه؛ حقیقه أم افترا اثر عبدالملک بن عبدالرحمان الشافعی مصری می پردازد که اثری ضد تقریبی است و می توان گفت کتاب حاضر در پاسخ به آن نوشته شده است.
منبع: شبکه اجتهاد،
تاریخ خبر: 1401/3/28
چاپ هفتم کتاب «کلیله و دمنه» ترجمه ابوالمعالی نصرالله بن محمد منشی و تصحیح و تحقیق آیت الله حسن حسن زاده آملی به همت موسسه بوستان کتاب منتشر شد.
منبع: خبرگزاری صداوسیما
تاریخ خبر: 1401/3/23
مراسم رونمایی از کتب تفسیری رهبر معظم انقلاب (مدّظلّه العالی) توسط دفتر نمایندگی حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (مدّظلّه) در مشهد با حضور استاد و مفسر قرآن کریم؛ حجت الاسلام و المسلمین قرائتی برگزار می شود.
منبع: خبرگزاری صدا و سیما
تاریخ خبر: 1401/3/17
کتاب علی از زبان علی از دقیق ترین و خواندنی ترین زندگی نامه ها درباره امیرالمؤمنین علیه السلام است که نویسنده با استفاده از منابع دست اول و مطمئن شیعه و اهل سنت، آن را به نگارش درآورده است.
منبع: خبرگزاری صداوسیما
تاریخ خبر: 1401/2/29
مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی (نور)، از 21 تا 31 اردیبهشت ماه 1401 در نیم طبقه شبستان مصلی امام خمینی رحمه الله، بخش ناشران بین المللی نمایشگاه کتاب پذیرای میهمانان گرامی می باشد.
منبع: نورسافت
تاریخ خبر: 1401/2/21
مدیر بخش مشاوره بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم از رونمایی کتاب حجاب در قرآن کریم در این نمایشگاه خبر داد.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1401/1/24
شیوه حضرت آیت الله سبحانی در این تفسیر بدین صورت است که آیه یا آیات مورد نظر را آورده؛ نخست به تبیین معنای واژگان و لغلت نیازمند به شرح و توضیح می پردازد، آنگاه تفسیر آنها را ذکر می کند و از آنها با عناوین: «المفردات» «التفسیر» نام می برد.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1401/1/23