تعداد موارد : 213 خبر20 - 1
مرتب سازی براساس :
معاون تبلیغ و ارتباطات مرکز تخصصی مهدویت گفت: امام هادی (ع) هنگامی که مردم جایگاه امامت را فراموش کرده بودند، با استناد به ۵۰ آیه از قرآن کریم در زیارت غدیریه به اثبات حقانیت امیر المؤمنین (ع) و افشاگری علیه بنی عباس پرداختند.
منبع: خبرگزاری فارس
تاریخ خبر: 1398/5/26
امام هادی علیه السلام از آغاز امامت در مدینه حضور داشتند و در مدت اقامت در این شهر نقش بسیار مهمی در رهبری شیعیان ایفا کردند؛ به طوری که حکومت عباسی از موقعیت ممتاز امام احساس خطر کرده و حضور ایشان در مدینه را به صلاح ندانست.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1398/5/26
حجت الاسلام خطاط گفت: مقدمات و مطالعات نرم افزار جامع حوزه علمیه اصفهان که در آن ارتباط آموزش و بخش های دیگر حوزه و همچنین ارتباط مدارس با مرکز مدیریت دیده شده، به انجام رسیده است.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1398/5/16
«مناسک همراه» و «مناسک حج» دو محصول اندرویدی مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی است که به صورت رایگان در اختیار علاقه مندان علی الخصوص حجاج گرامی، قرار گرفته است.
منبع: خبرگزاری نورسافت
تاریخ خبر: 1398/5/16
کتابخانه جامع حج 3 ارائه دهنده متن ۱۰۰۵ جلد کتاب از آثار منتشرشده حوزه نمایندگی ولیّ فقیه در امور حج و زیارت
منبع: خبرگزاری نورسافت
تاریخ خبر: 1398/5/15
مدیر گروه فقه پزشکی مرکز فقهی ائمه اطهار(ع) گفت: ما در فقه پزشکی به دنبال این هستیم که این کارهای علمی را به جایی برسانیم که پاسخگوی تمام مسائل مستحدثه در موضوع فقه پزشکی باشد و برای تبدیل کردن آن به یک رشته علمی در سطح بالا تلاش هایی صورت گرفته و در حال حاضر سرفصل ها، روش تحقیق و روش مطالعه فقه پزشکی تدوین شده که در حال تدریس است
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1398/5/14
مسابقه « راز درخت کاج» به منظور آشنایی دختران نوجوان با شهیده شاخص سال 97 در رواق کودک و نوجوان آستان مقدس حضرت معصومه سلام الله علیها برگزار می شود. مسابقه « راز درخت کاج» به منظور آشنایی دختران نوجوان با شهیده شاخص سال 97 در رواق کودک و نوجوان آستان مقدس حضرت معصومه سلام الله علیها برگزار می شود.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1398/5/10
به همت مدیریت مطالعات و برنامه ریزی معاونت تهذیب و تربیت حوزه های علمیه کتاب ارزشمند «نماز در سیره علما» منتشر شد.
منبع: خبرگزاری فارس
تاریخ خبر: 1398/5/9
دولت آبادی با اعلام ۳۰ مرداد به عنوان آخرین مهلت شرکت در فراخوان عکس «نماز و نیایش»، گفت: برنامه های اوقات فراغت در کانون های مساجد استان کهگیلویه و بویراحمد در رشته های قرآنی، فرهنگی و هنری در ۴۰۰ کانون در حال اجرا است.
منبع: خبرگزاری شبستان
تاریخ خبر: 1398/5/5
به نظر می رسید در هوش مصنوعی می توانیم فراتر از این حرکت کنیم تا جایی که بعضی آن را به مجتهد الکترونیکی تعبیر می کنند اما ما به آن قائل نیستیم و فکر می کنیم این یک مجتهدیار الکترونیک است که می تواند به عنوان مثال تناقضات یک فقیه را در فتاوی مختلف استخراج و گوشزد کند.
منبع: خبرگزاری اجتهاد
تاریخ خبر: 1398/4/25