تعداد موارد : 455 خبر20 - 1
مرتب سازی براساس :
با پیدایش حوادث گوناگون نظیر کرونا باید شرایط را عوض کنیم، نه اینکه کار را تعطیل کنیم. اگر امکان برقراری جلسات حضوری و تبلیغ چهره به چهره وجود ندارد، می توان از فضای مجازی و راه های دیگر برای تبلیغ استفاده کرد.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1400/6/24
کتاب اربعین بهشت روی زمین، نخستین کتاب با موضوع اربعین و به زبان اسپانیایی است که همزمان با روز اربعین حسینی از سوی انتشارات بین المللی فانوس دریایی در بوگوتا پایتخت کشور کلمبیا رونمایی می شود.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1400/6/23
همزمان با آغاز سال تحصیلی جدیدِ حوزه های علمیه، امکان تهیه اشتراک سامانه پیشخوان برخط نرم افزارهای نور (ابرنور) تا 40 درصد تخفیف برای علاقه مندان فراهم شد.
منبع: نورسافت
تاریخ خبر: 1400/6/13
از نرم افزار اندرویدی لغت نامه دهخدا که که حاصل تلاش مشترک موسسه لغت نامه دهخدا و مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی است، در خلال جشنواره دیجیتال دانشگاه تهران، چهارشنبه 10 شهریور، ساعت 10 صبح رونمایی می شود.
منبع: نورسافت
تاریخ خبر: 1400/6/10
بازی «مختار؛ فصل قیام» دومین نسخه از سه گانه سفیر عشق در مسیر رونمایی قرار گرفته، یک بازی پر هیجان که روایتگر قیام مختار ثقفی از سلول های ابن زیاد تا سفر به مکه و آغاز قیام و پیروزی آن است.
منبع: خبرگزاری فارس
تاریخ خبر: 1400/6/2
ارائه متن کامل کتاب حضرت زینب سلام الله علیها الگوی اندیشه ورزی و مسئولیت پذیری، مجموعه مقالات و پایان نامه های مربوط به عقیله بنی هاشم، حضرت زینب کبری سلام الله علیها. ..
منبع: نورسافت
تاریخ خبر: 1400/5/19
مدیر گروه تاریخ مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) گفت: در کتاب «الغدیر» از علامه امینی به مجموعه ای کامل و جامع از روایات و احادیثی در کتاب های معتبر همه مذاهب اسلامی اشاره شده است که در آن نام ۱۱۰ صحابه پیامبر اکرم (ص) نیز وجود دارد که سند غدیر از آن ها ثبت شده است.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1400/5/3
روز عرفه از اعیاد عظیم است اگر چه به اسم عید نامیده نشده و روزی است که حق تعالی بندگان خویش را به عبادت و طاعت خود فراخوانده و سفره های جود و احسان خود را برای ایشان گسترانیده است.
منبع: خبرگزاری صدا و سیما
تاریخ خبر: 1400/4/28