تعداد موارد : 240 خبر20 - 1
مرتب سازی براساس :
تمامی جریان های سلفی برپایی جشن میلاد پیامبر را بدعتی ناروا می دانند و این جشن و تمام فعالیت های مربوط به آن را حرام می دانند و هرسال نیز همزمان با میلاد پیامبر اکرم(صلی الله علیه وآله) جنجالی بر سر این مراسم به پا می کنند.
منبع: خبرگزاری شیعه نیوز
تاریخ خبر: 1398/8/20
در ادامه تولید محصولات چندرسانه ای، به همت مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی نرم افزار سبک زندگی اسلامی تولید و عرضه شد.
منبع: نورسافت
تاریخ خبر: 1398/8/18
برنامه «درس هایی از قرآن استاد قرائتی» با موضوع «ویژگی های بهترین دین» از شبکه یک سیما به روی آنتن رفت. مخاطبان عزیز می توانند پس از مطالعه مشروح سخنان استاد، در مسابقه پیامکی درس هایی از قرآن شرکت کنند.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1398/8/11
طلاب دروس خارج امسال می توانند با شرکت در دروس خارج فقه معاصر علاوه بر بررسی اجتهادی موضوعات جدید و مورد نیاز از امتیازات ویژه این دروس بهره مند گردند.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1398/8/4
معاون آموزش و پژوهش دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت گفت: در سال های آینده سطح ۴ علوم دینی ( مقطع دکترا ) برای طلاب اهل سنت راه اندازی می شود.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1398/8/1
مجتمع آموزش عالی بنت الهدی سومین آزمون بسندگی زبان عربی (الاختبار الشامل لتقویم المهارات اللغویه) تحت عنوان( اشتمال) را ویژه خواهران در پنجشنبه ۷ آذرماه 1398 برگزار می کند.
منبع: خبرگزاری جامعةالمصطفی
تاریخ خبر: 1398/7/30
یکی از ابعادی که در تولید علم می توانیم به آن تکیه کنیم احیای آثار علمی بزرگان است که خود یک نوع تولید علم به شمار می رود. قسمت مهمی از آنچه آنها انجام داده اند مانند یک مومیایی در قفسه های کتابخانه باقی مانده است و قابل استفاده نیست و کسی رغبت مراجعه به آن را ندارد. ما این اثر را تصحیح می کنیم و با فهرست بندی و تحقیق مناسب علمی ارائه می دهیم.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1398/7/2