تعداد موارد : 15 خبر15 - 1
مرتب سازی براساس :
حوزه/عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: دشمن باکارهای اطلاعاتی و نفوذ بین نهضت و امام خمینی فاصله انداخت که امروز هم این اتفاق در حال رخ دادن است و برخی با شعارهای خوب مردمی از نقاط ضعف کشور استفاده و در حال ضربه زدن هستند.
منبع: http://hawzahnews.com
تاریخ خبر: 1396/8/17
از سوی رهبر معظم انقلاب صورت گرفت: چند انتصاب جدید در ارتش جمهوری اسلامی حوزه/ در احکامی جداگانه از سوی رهبر معظم انقلاب جانشین فرمانده ارتش، فرمانده نیروی دریایی ارتش و معاون هماهنگ‌کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران منصوب شدند.
منبع: http://hawzahnews.com
تاریخ خبر: 1396/8/15
حضرت آيت‎الله جوادي آملي با اشاره به حديث قرب نوافل و اينكه انسان مي‎تواند چشم و دست و گوش خداوند شود، گفت: از آن‎طرف اگر كسي مراقب حريم‎هاي الهي نبود، شيطان تمام صحنه دلش را فرامي‎گيرد.
منبع: http://www.rasanews.ir
تاریخ خبر: 1396/8/15
حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (پنج‌شنبه) در دیدار پرشور هزاران نفر از دانش آموزان و دانشجویان، نسل جوان را پیشرو و پیشرانِ جامعه خواندند و تأکید کردند: این نسل خوش‌استعداد و خوش‌فهم، بی‌تردید ایران عزیز را با عبور از موانع و سختی‌ها به نقطه مطلوب خواهد رساند؛ البته تحقق این هدف درخشان، نیازمند «شناخت دشمن اصلی و خبیث ملت ایران یعنی امریکا»، «علم‌آموزی و کار و تلاش» و «تقویت ارتباط با پروردگار» است.
منبع: http://www.leader.ir
تاریخ خبر: 1396/8/13
گروه بین الملل: انتشار تصاویری از رهاشدن نسخه های از قرآن و کتب دینی در زباله های ساختمانی متعلق به شعبه وزارت اوقاف عربستان در «تبوک» با خشم و عصبانیت مردم مواجه شده است.
منبع: http://iqna.ir
تاریخ خبر: 1396/8/13
به گزارش خبرگزاری حوزه، حجت الاسلام والمسلمین زمانی در همایش حوزه و جاذبه‎های حسینی اربعین، در مدرسه عالی دارالشفا قم، راهپیمایی اربعین را مصداق تعظیم شعائر الهی دانست و گفت: قرآن کریم در زمینه تعظیم شعائر و تقوای قلوب بیان می کند که اگر کسی تعظیم شعائر الهی داشته باشد، نتیجه آن تقوای قلب خواهد بود.
منبع: http://ismc.ir
تاریخ خبر: 1396/8/10
حجت الاسلام والمسلمین احمدی در غرفه خبرگزاری حوزه: حوزه/ مدیرکل آموزش بعثه مقام معظم رهبری در ستاد اربعین گفت: امسال۸۰ نفر روای در راهپیمایی بزرگ اربعین حماسه عاشورا را در قالب نقاله و داستان روایتگری خواهند کرد.
منبع: http://hawzahnews.com
تاریخ خبر: 1396/8/10
رهبر معظم انقلاب می‌فرمایند: انسان در عجب است که اسلام با چه قدرت عجیبی توانسته است تربیت والای خود را به حدی برساند که یک زن جوان، در آن شرایط دشوار بتواند این منزلت عالی را کسب کند! هم عظمت این انسان والا شگفت‌انگیز است، هم عظمت مکتب.
منبع: منبع : خبرنگاران تسنیم
تاریخ خبر: 1395/11/24