تعداد موارد : 342 خبر20 - 1
مرتب سازی براساس :
اولین شب جمعه ماه رجب، به نام «لیلةالرغائب» نام دارد که پیامبر(ص) سفارش کرده اند از آن نباید غافل شد.
منبع: خبرگزاری فارس
تاریخ خبر: 1398/12/8
وقتی بلایی –مانند وبا- در نجف پیدا می شد، حتی در بازارها هم گاهی مجالس روضه خوانی و توسل برقرار می شد. ولی ما مثل آدم های مأیوس و ناامید، گویا نمی خواهیم از این درِ رحمت داخل شویم و برای رفع بلا و گرفتاری ها به حضرت معصومین علیهم السلام متوسل شویم.
منبع: خبرگزاری تسنیم
تاریخ خبر: 1398/12/7
ماه رجب، ماه استغفار است. وجود مبارک پیغمبر(علیه و علی آله آلاف التحیّة و الثناء) فرمودند که خودتان را با استغفار معطّر کنید «تعطّروا بالإستغفار لا تفضحنّکم روائحُ الذنوب».
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1398/12/7
مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی به عنوان بزرگ ترین تولید کننده نرم ­افزارهای علوم اسلامی تاکنون تولیدات دیجیتالی متعددی را در موضوعات مختلف از جمله امام باقر علیه السلام، عرضه نموده است.
منبع: نورسافت
تاریخ خبر: 1398/12/6
رهبر انقلاب با تشکر از درخشش مطلوب ملت ایران در امتحان بزرگ انتخابات و ناکام گذاشتن فرصت طلبی و تبلیغات همه جانبه دشمنان، تأکید کردند: در مقابل توطئه دشمن برای ضربه زدن به ارکان مختلف کشور، همه باید برای دفاع هوشیار و آماده ضربه و حمله متقابل باشیم.
منبع: خبرگزاری صداوسیما
تاریخ خبر: 1398/12/4
رئیس سازمان خصوصی سازی: سود سهام عدالت سال ۹۷ از امروز بدون اولویت برای تمام مشمولین تا انتهای هفته واریز می شود.
منبع: خبرگزاری صدا و سیما
تاریخ خبر: 1398/12/3
دبیر شورای عالی امنیت ملی کشورمان گفت که مسلمانان جشن اخراج صهیونیست ها از فلسطین اشغالی را قبل از پایان ماموریت ایران در سوریه، در دمشق برگزار خواهند کرد.
منبع: خبرگزاری تسنیم
تاریخ خبر: 1398/12/1
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی در برنامه بسیج دانشجویی گفت: هنوز برخی از این ها مدام می گویند نگذاشتند، داشت انجام می شد، ولی نگذاشتند، یا اینکه دنبال این هستند که غرب از آنها مایوس نشود. اینها تا ایران را کت بسته تحویل دشمن ندهند بیخیال نمی شوند.
منبع: جهان نیوز
تاریخ خبر: 1398/11/30
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (سه شنبه) در دیدار هزاران نفر از مردم آذربایجان شرقی، حضور در انتخابات مجلس را وظیفه شرعی، ملی، انقلابی و حق مدنی آحاد مردم برشمردند و با اشاره به دو رکن مهم «حضور پرشور» و «انتخاب خوب» گفتند: انتخابات یک جهاد عمومی و نعمت و امتحان الهی است که اگر با حضور حداکثری مردم همراه شود، مایه آبروی نظام اسلامی و تقویت کشور و مصونیت بخش در برابر توطئه ها و زمینه ساز ایران قوی خواهد بود.
منبع: پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
تاریخ خبر: 1398/11/29