تعداد موارد : 436 خبر20 - 1
مرتب سازی براساس :
از آن جا که دعای دسته جمعی، مورد تاکید و مقرون به استجابت است، توصیه می شود ان شاءالله همگان در منازل و در جمع خانوده، رأس ساعت یازده شب نیمۀشعبان، دعای ” الهی عظم البلاء…” را خوانده و بعد از آن یک سورۀحمد، هدیه به حضرت نرجس خاتون علیهاالسلام، مادر گرامی حضرت صاحب الزمان علیه السلام، نمایند.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1399/1/20
چرا حضرت ولی عصر عجل الله تعالی فرجه برای رفع ظلم و ارشاد مردم، تا حدودی که ممکن است، ظاهر نمی شوند؟ مگر امکان ندارد که تا وقت ظهور کلی که در شرایط خاص و آماده شدن طبیعت جهان و جهانیان واقع می شود، امام علیه السلام در مناسبات و فرصت هائی ظاهر شوند و راهنمائی هائی بنمایند؟
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1399/1/20
آیت الله محمد یعقوبی از علمای عراق با صدور بیانیه ای بر استغاثه به خداوند متعال در شب نیمه شعبان تأکید کرد و گفت: باید این فرصت ارزشمند را با دعا برای سلامتی، نصرت و تعجیل در فرج حضرت بقیه الله الاعظم غنیمت بشماریم.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1399/1/19
دبیر شبکه ملی وارثون گفت: یکی از مصادیق بارز به آرامش رسیدن «الا بذکر الله تطمئن القلوب». مگر نمی گوییم «یا من اسمهُ دوا و ذکره شفاء»، خدای سلامتی ما، خدای مریضی ما هم هست.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1399/1/18
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با صدور اطلاعیه ای از استغاثه و قرائت خانوادگی زیارت آل یاسین و دعای فرج و طنین بانگ «یا مهدی ادرکنی» در سراسر کشور همزمان با شب نیمه شعبان خبر داد.
منبع: خبرگزاری فارس
تاریخ خبر: 1399/1/18
بسته شدن حرم های مقدس اهل بیت (ع) محمل شبهه ای در جامعه شد، مبنی بر اینکه شیعیان که مدعی شفابخشی حضرت رضا (ع) و حضرت معصومه (س) هستند، چگونه در این زمان، حرم های آنان را از ترس ابتلا به ویروس کرونا در قرنطینه قرار داده و زیارت را ممنوع اعلام کرده اند؟
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1399/1/17
رئیس هیئت مدیره مؤسسه روایت سیره شهدا با اشاره به این که مکتب نورانی اسلام بهترین مدل مدیریت بحران را ارائه کرده است، بر ضرورت «پیشگیری»، «کنترل» و «درمان» تاکید کرد و گفت: حالا که مجبوریم به دلیل عقل و شرع در خانه باشیم، بیاییم خانه هامان را به کانون دعا، توسل، مناجات و عبادت تبدیل کنیم.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1399/1/16
182 منتخب مجلس یازدهم در مرقومه ای به حضرت آیت الله خامنه ای متعهد شدند از ظرفیت های تقنینی، نظارتی و کارشناسی برای تحقق شعار سال در مجلس آینده استفاده و زمینه های جهش تولید را فراهم کنند.
منبع: خبرگزاری فارس
تاریخ خبر: 1399/1/16
معاون کل وزیر بهداشت با بیان اینکه ایزولاسیون بیماران در خانه از نظر سازمان بهداشت جهانی کم اثر است، گفت: اگر بخواهیم سطح ارتباطات اجتماعی را به دی و بهمن سال گذشته برسانیم حتماً با پیک مجدد مواجه خواهیم شد!
منبع: خبرگزاری تسنیم
تاریخ خبر: 1399/1/16
همین چند وقت پیش فیلمی از طلبه ها در شبکه های آن سوی آب منتشر شد و برخی هم با دیدن این فیلم در فضای مجازی نوشتند با شیوع کرونا آخوندها در حال فرار از قم هستند آن هم با کامیون! شاید در آن زمان این سوال در ذهن کسی ایجاد نشد که واقعیت ماجرا چیست و چرا طلبه هایی که همیشه پای کار جهادی هستند این بار باید از قم فرار کنند؟
منبع: خبرگزاری فارس
تاریخ خبر: 1399/1/15
رئیس مرکز تخصصی اخلاق حوزه علمیه قم تصریح کرد: ارتباط با خدا از طریق قرآن کریم و ادعیه وارده از ناحیه حضرات معصومین(ع)، باعث افزایش روحیه و آرامش انسان در گرفتاری ها و بیماری ها می شود.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1399/1/14
نماینده سابق ولی فقیه در امور حج و زیارت با اشاره به اهمیت جلوگیری از شیوع کرونا، به بیان مطالبی درباره تعطیلی حرم های مطهر امام رضا (ع) و حضرت معصومه (س)، اذکار مجرب در رفع گرفتاری و وضعیت سفرهای نوروزی در زمان کرونا پرداخت.
منبع: خبرگزاری فارس
تاریخ خبر: 1399/1/13