تعداد موارد : 1158 خبر20 - 1
مرتب سازی براساس :
حضرت آیت الله خامنه ای در پیامی به اجلاسیه سراسری «سه هزار راوی پیام آوران ایثار» گفتند: ایثارگران یادگاران دورانهای جهاد سخت اند. تبیین وقایع آن دورانهای پرافتخار از زبان آنان را باید مغتنم شمرد و روایت صادق ایشان را به گوشها و دلهای مشتاق رساند.
منبع: خبرگزاری شبستان
تاریخ خبر: 1400/7/4
دشمن با شناخت دقیق و عمیق خود از مرجعیت، یافته است که از کار انداختن همه شئون مرجعیت یا برخی از آنها بهترین ترور شخصیت مرجعیت به حساب می آید.
منبع: خبرگزاری رسا
تاریخ خبر: 1400/7/1
رئیس جمهور گفت: تکریم و تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس و مقاومت می تواند مصون سازی نسل جوان باشد.
منبع: خبرگزاری صدا و سیما
تاریخ خبر: 1400/6/30
رهبرمعظم انقلاب اسلامی صبح امروز (شنبه) در دیدار مدال آوران بازی های المپیک و پارالمپیک توکیو، با قدردانی صمیمانه از قهرمانان کشورمان گفتند: مهمترین پیام قهرمانی ورزشکاران افتخارآفرین کشور در صحنه های بین المللی، امکان تحقق کارهای به ظاهر نشدنی و انتقال پیام ایستادگی و امید و نشاط به جامعه و جوانان است.
منبع: پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
تاریخ خبر: 1400/6/27
سید حسن نصرالله دبیر کل حزب الله لبنان ضمن استقبال از تشکیل کابینه در این کشور گفت که باید کابینه، به معیشت مردم و اقتصاد آنان اهمیت بدهد.
منبع: خبرگزاری رسا
تاریخ خبر: 1400/6/23
معاون سازماندهی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه گفت: مسأله محوری و حرکت به سمت برنامه، مبنای تغییر و جابه جایی ائمه جمعه است و ۵۴ درصد این تغییرات و جابه جایی ها با ملاک جوانی و بومی گزینی اتفاق افتاده است.
منبع: خبرگزاری فارس
تاریخ خبر: 1400/6/22