تعداد موارد : 756 خبر20 - 1
مرتب سازی براساس :
حجت الاسلام والمسلمین جعفر الهادی(خوشنویس) از اساتیدپیشکسوت حوزه علمیه قم درگذشت.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1399/9/13
مسئول روابط عمومی کل سپاه ضمن تکذیب خبر منتسب به سردار سرلشکر حسین سلامی اعلام کرد: اخبار مربوط به ماموریت ها، عملکرد و مواضع سپاه و سخنان و اظهارنظرهای فرماندهان عالی آن از طریق "سایت سپاه نیوز" به آگاهی جامعه و افکار عمومی رسانده می شود.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1399/9/10
شمخانی با بیان اینکه عملیات ترور شهید فخری نژاد بسیار پیچیده و با استفاده از تجهیزات الکترونیکی انجام شد و هیچ فردی در صحنه حضور نداشت، گفت: طراح این اقدام برای ما مکشوف است و حتما منافقین نقش داشتند و عنصر جنایتکار این امر هم رژیم صهیونیستی و موساد است.
منبع: خبرگزاری فارس
تاریخ خبر: 1399/9/10
حجت الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی نماینده سابق ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران درگذشت.
منبع: خبرگزاری صدا و سیما
تاریخ خبر: 1399/9/9
مرکز خراسان رضوی، معاون پشتیبانی ارتش در شمال شرق کشور در مراسم طواف پیکر شهید فخریطواف پیکر مطهر شهید محسن فخری زاده در حرم امام رضا (ع) زاده گفت: دشمنان بدانند اگر با ترور دانشمندان هسته ای کشور می توانند ما را از اهدافمان بازدارند کورخوانده اند و بدانند سلاح این شهید هیچگاه بر زمین نخواهد ماند.
منبع: خبرگزاری صداوسیما
تاریخ خبر: 1399/9/9
حضرت آیت الله خامنه ای در پیامی با تبریک و تسلیت شهادت و فقدان دانشمند برجسته و ممتاز هسته ای و دفاعی جناب آقای محسن فخری زاده، بر مجازات قطعی عاملان و آمران این جنایت و همچنین لزوم پیگیری تلاش علمی و فنی این شهید تأکید کردند.
منبع: پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
تاریخ خبر: 1399/9/8
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (سه شنبه) در دیدار رؤسای سه قوه و دیگر اعضای شورای عالی هماهنگی اقتصادی با اشاره به چهار محور لازم برای اقتصاد کشور یعنی حل مشکل کسری بودجه، افزایش سرمایه گذاری، جهش تولید و حمایت از قشرهای ضعیف خاطرنشان کردند: باید با همت جدی و تلاش پیگیر مسئولان، تأثیر اجرای راهکارهای عملی در زندگی مردم مشخص شود.
منبع: پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
تاریخ خبر: 1399/9/4
آیت الله سیدیحیی جعفری، نماینده سابق ولی فقیه در کرمان و رئیس شورای حوزه استان، دارفانی را وداع گفت.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1399/9/2
«مسجد رهبر»، گزارشی است از شکل گیری و فعالیت های «مسجد کرامت» مشهد، در نزدیکی حرم مطهر امام رضا(ع). امام جماعت این مسجد بعدها، رهبر انقلاب اسلامی شدند.
منبع: خبرگزاری فارس
تاریخ خبر: 1399/9/1
حضرت آیت الله جوادی آملی با بیان اینکه چه زمانی رهبری سراغ داشتیم که این طور از علوم عقلی و فلسفه حمایت کند، بیان داشتند: الان مشغول درس و بحث فلاسفه هستیم که لازم است، ولی کافی نیست؛ اینکه فلسفه چیست؟ پیشنهاد من این است که وقتی یکی دو دوره درسی را تدریس کردید، رها کرده و آثار فارابی و کندی را مورد مباحثه قرار دهید و برخی دروس را به شاگردان خود واگذارید.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1399/8/29
مخدومی با بیان اینکه مربیان جامعه به تقریظ، نگاه انحصاری می کنند، گفت: آنها تصور می کنند این سنت حسنه باید فقط از جانب رهبر معظم انقلاب صورت گیرد.
منبع: خبرگزاری شبستان
تاریخ خبر: 1399/8/25