تعداد موارد : 5597 خبر5400 - 1
مرتب سازی براساس :
حضرت حجت‌الاسلام و المسلمین محمد صالح مازنی، مدیر گروه نیازسنجی دفتر مطالعات پژوهشی معاونت پژوهش حوزه‌های علمیه با اعلام این خبر اظهار داشت: این کارگاه در راستای ترویج فرهنگ مدیریت آینده نگر در حوزه‌های علمیه، تبیین نسبت و رابطه آینده پژوهی و نیازسنجی پژوهشی و آموزش مجریان طرح‌های نیازسنجی و بهره‌گیری از روش‌های آینده پژوهی برگزار شد.
منبع: http://www.pazhuhesh.com
تاریخ خبر: 1391/4/27
نرم افزار خوشه های معرفت 1 و 2 بیش از 2500 قطعه صوتی از دروس اخلاق و سخنان بزرگان است که به همت رادیو قرآن و دفتر امور تربیت اخلاقی معاونت تهذیب در مرکز کامپیوتر علوم اسلامی نور تولید شده است .
منبع: http://www.tahzib-howzeh.com
تاریخ خبر: 1391/4/27
اشکال ما در عرصه تبلیغ این است که بعد از انقلاب، تبلیغات دینی را از مردم جدا و به بودجه های دولتی متصل کردیم؛ یعنی نحوه اداره مسجد، روحانیون و ساخت خانه عالم از بودجه دولتی انجام می‌شود.
منبع: http://www.hawzahnews.com
تاریخ خبر: 1391/4/27
کتاب کلام جدید با نگارش حسن یوسفیان رتبه شایسته تقدیر سیزدهمین همایش کتاب سال حوزه را در گروه علمی فلسفه و کلام کسب کرد.
منبع: http://www.hawzahnews.com
تاریخ خبر: 1391/4/27
طلاب و مبلغان بدانند که حدود سه هزار شبکه ی ماهواره ای در دنیا وجود دارد که معمولاً برای تباهی بشر و سلطه جویی طاغوتیان تبلیغ می کنند، برای نشان دادن حق و سعادت بشر لااقل مبلغان دین باید یکهزار و پانصد شبکه ی ماهواره ای در اختیار داشته باشند تا از این رهگذر، روح تقوا و حقیقت جویی را در جامعه نهادینه کنند و با تمام تلاش در این راه بکوشند.
منبع: http://www.shia-news.com
تاریخ خبر: 1391/4/26
مدیر انتشارات موسسه امام هادی (ع) از برگزاری نمایشگاه کتب این موسسه در کنار کتب دیگر موسسات حوزوی در قم خبر داد.
منبع: http://www.hawzahnews.com
تاریخ خبر: 1391/4/26
مراسم معارفه آیت‌الله شیخ محسن اراکی دبیرکل جدید مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی و تودیع آیت‌الله محمدعلی تسخیری دبیرکل سابق این مجمع صبح امروز (یکشنبه) با حضور شخصیت‌های سیاسی، کشوری، لشکری و علمی در سالن اجتماعات سازمان بازرسی کل کشور برگزار شد.
منبع: http://isna.ir
تاریخ خبر: 1391/4/25
کتاب "بررسی فقهی فلسفه‌ورزی و فلسفه‌آموزی"، اثر حجت‌الاسلام‌والمسلمین علیرضا اعرافی، با تحقیق و نگارش سید نقی موسوی و همچنین ترجمه عربی آن از سوی انتشارات مؤسسه فرهنگی هنری اشراق و عرفان منتشر شد.
منبع: http://ijtihad.ir
تاریخ خبر: 1391/4/25