تعداد موارد : 5663 خبر5500 - 1
مرتب سازی براساس :
بسیاری از اعراب معتقدند که مسلمانان فراموش کرده اند که روزی در تاریخ صاحب امپراطوری بوده اند، اما مردم اسپانیا هیچگاه فراموش نمی کنند که اجدادشان روزی موفق شدند امپراطوری اسلامی را به زانو درآورند ...
منبع: http://shia-online.ir
تاریخ خبر: 1391/4/22
همایش تجلیل از مقام علمی و معنوی حضرت آیت الله سید محمد رضا خراسانی (اعلی الله مقامه) به کوشش مدرسه علمیه امام صادق علیه السلام چهارباغ اصفهان ، در تاریخ 5/11/91 واقع در مدرسه علمیه امام صادق علیه السلام برگزار می گردد.
منبع: http://is-hozeh.ir
تاریخ خبر: 1391/4/22
به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی ولاء منتظر(عج)، حجت الاسلام صلاح زاده از آغاز ثبت نام اعزام مبلغ از بین روحانیون واجد شرایط جهت حضور و تبلیغ در مناطق محروم، در ماه مبارک رمضان خبر داد.
منبع: www.v-montazar.com
تاریخ خبر: 1391/4/20
هنرمند قمی تئاتر، سینما و تلویزیون با بیان اینکه مردم استان از تئاترهای مذهبی و با موضوعیت اهل‌بیت(ع) استقبال خوبی می‌کنند اضافه کرد: رسانه‌های استان باید حمایت‌های خود از فرهنگ تئاتر را گسترش دهند.
منبع: www.bfnews.ir
تاریخ خبر: 1391/4/20
رئیس مرکز تحقیقات اسلامی مجلس شورای اسلامی گفت: حوزه علمیه قم باید به صورت روشمند، جامع و به دور از هرگونه شتابزدگی و اقدامات شعاری و به صورت متمرکز و تخصصی و با اتخاذ رویکردی معطوف به غنای ادبیاتی و مفهومی، به مطالعه حقوق بشر دست زند.
منبع: http://ijtihad.ir
تاریخ خبر: 1391/4/20
«رساله‌ی مصور» که به همت حجت الاسلام علیرضا محمدی‌نژاد وتعدادی از همکاران بر اساس نظرات هفت تن از مراجع معظم تقلید گردآوری و تنظیم شده است ،عنوان شایسته تقدیر گروه علمی تکنولوژی آموزشی را کسب کرد .
منبع: info@hawzahnews.ir
تاریخ خبر: 1391/4/18
حجة الاسلام والمسلمین سید تقی واردی مدیر ساماندهی اطلاعات مرکز اطلاعات و مدارک اسلامی در مصاحبه با خبرگزاری قرآنی ایران(ایکنا) ابراز داشت : برای نخستین بار در حوزه علمیه قم ، مرکز اطلاعات و مدارک اسلامی اقدام به سازماندهی اطلاعات پایان‌نامه‌های حوزه علمیه قم نمود و موفق گردید بیش از 1200 پایان‌نامه‌های حوزه درسطح سه ( کارشناسی ارشد ) و سطح چهار ( دکتری ) را به روش نوین سازماندهی کند.
منبع: http://islamicdoc.org
تاریخ خبر: 1391/4/18
قم - خبرگزاری مهر: رئیس مرکز فقهی ائمه اطهار (ع) بر ضرورت حضور روحانی محقق شیعی در مراکز علمی و بین المللی تاکید کرد. به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله محمد جواد فاضل لنکرانی عصر شنبه در مراسم امضاء تفاهم نامه همکاری سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و مرکز فقهی ائمه اطهار(ع) با بیان اینکه یکی از خلأ‌هایی که حوزویان و مراکز متعدد پژوهشی حوزه از قدیم با آن مواجه بودند، عدم انتقال صحیح افکار بلند حوزویان به بیرون از حوزه است افزود: در حال حاضر نیز این خلأ محسوس می شود.
منبع: www.mehrnews.com
تاریخ خبر: 1391/4/18