تعداد موارد : 5846 خبر5660 - 1
مرتب سازی براساس :
مدیر انتشارات موسسه امام هادی (ع) از برگزاری نمایشگاه کتب این موسسه در کنار کتب دیگر موسسات حوزوی در قم خبر داد.
منبع: http://www.hawzahnews.com
تاریخ خبر: 1391/4/26
مراسم معارفه آیت‌الله شیخ محسن اراکی دبیرکل جدید مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی و تودیع آیت‌الله محمدعلی تسخیری دبیرکل سابق این مجمع صبح امروز (یکشنبه) با حضور شخصیت‌های سیاسی، کشوری، لشکری و علمی در سالن اجتماعات سازمان بازرسی کل کشور برگزار شد.
منبع: http://isna.ir
تاریخ خبر: 1391/4/25
کتاب "بررسی فقهی فلسفه‌ورزی و فلسفه‌آموزی"، اثر حجت‌الاسلام‌والمسلمین علیرضا اعرافی، با تحقیق و نگارش سید نقی موسوی و همچنین ترجمه عربی آن از سوی انتشارات مؤسسه فرهنگی هنری اشراق و عرفان منتشر شد.
منبع: http://ijtihad.ir
تاریخ خبر: 1391/4/25
یک نکته در باب مسئله مهدویت این است که شما در آثار اسلامی و در آثار شیعی می‌بینید که از انتظار ظهور حضرت مهدی تعبیر شده است به انتظار فرج. فرج یعنی چه؟ یعنی گشایش. کِی انسان انتظار فرج دارد؟ انتظار گشایش دارد؟ وقتی یک فروبستگی‌ای وجود داشته باشد، وقتی گرهی هست، وقتی مشکلی هست.
منبع: www.taqrib.info
تاریخ خبر: 1391/4/25
مسئول انتشارات زائر، آستانه مقدسه قم از انتشار کتاب "استفتائات حاج شیخ عبدالکریم حائری"، مرجع عالیقدر جهان تشیّع و موسس حوزه علمیه قم خبر داد.
منبع: http://ijtihad.ir
تاریخ خبر: 1391/4/25
دبیر علمی همایش آخوند کاشی حجت الاسلام مهدی قرقانی محقق و پژوهشگر حوزه علیمه با توجه به اخلاص و ایمان بنا کننده مدرسه صدر گفت: نام مدرسه صدر، نامی الهام بخش و موجب برکت است و بزرگان زیادی در آن نقش آفرینی نمودند که آخوند کاشی از جمله آنها است.
منبع: http://is-hozeh.ir
تاریخ خبر: 1391/4/24
حجت‌الاسلام سید ابوالفضل حسینی‌راد مسئول تهیه و تنظیم دایرةالمعارف مساجد گفت: این مجموعه با عنوان نمونه‌هایی از مساجد جهان، محصول 10 سال تلاش در مرکز امور رسیدگی به مساجد است و آثار زیادی در این خصوص جمع‌آوری شده است.
منبع: www.taqrib.info
تاریخ خبر: 1391/4/24
نخستین جشنواره بزرگ وبلاگ نویسی "افق آینده" با مشارکت اداره کل اوقاف وامورخیریه استان تهران با هدف شناسایی و معرفی وبلاگ نویسان‌برتر و حمایت از ایده‌ها و استعداد‌های خلّاق و تأثیرگذار در فضای مجازی پیرامون وقف برگزار می‌شود.
منبع: www.awqaf.ir
تاریخ خبر: 1391/4/24
با هدف استفاده از ادعیه و برکات ماه مبارک رمضان کتابچه همراه "مراقبات رمضان" در قطع جیبی منتشر شد.
منبع: www.abna.ir
تاریخ خبر: 1391/4/24
مسائل سیاسی و اجتماعی سبب غفلت از بیان آیات قرآن و احادیث نشود ضرت آیت‌الله مکارم شیرازی در آستانه فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، توصیه‌های مهمی به مبلغان و روحانیان ارائه کرد و گفت: مباحث سیاسی و اجتماعی نباید بدون دو اقیانوس عظیم قرآن و حدیث باشند.
منبع: www.hozehkh.com
تاریخ خبر: 1391/4/24
رئیس مرکز دکترینال امنیت بدون مرز گفت: ما در مورد حجاب راهپیمایی می‌کنیم، ولی تا به حال یک بار علیه ربا که جنگ با خداست، راهپیمایی نکرده‌ایم.
منبع: http://ijtihad.ir
تاریخ خبر: 1391/4/24