تعداد موارد : 6894 خبر6080 - 1
مرتب سازی براساس :
سایت همایش: www.cyberconf.ir تلفن تماس دبیرخانه: 88930150 آدرس دبیرخانه: تهران - خیابان انقلاب - چهارراه کالج - کوچه سعیدی - پلاک 5 محل برگزاری: تهران ایمیل: cyberconf@ictrc.ir
منبع: www.cyberconf.ir
تاریخ خبر: 1391/9/8
سازمان مرکزی آستان قدس رضوی به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود، از میان داوطلبان واجد شرایط (مرد و زن) تعداد ۶۹ نفر را از طریق برگزاری آزمون، مصاحبه و طی مراحل گزینش به شرح جدول ذیل به صورت پیمانی استخدام می‌نماید.
منبع: http://www.estekhtam.com
تاریخ خبر: 1391/9/8
محفل شعر شاعران و ادیبان برتر حوزه های علمیه جمهوری اسلامی ایران و شعرا و ادیبان تاجیک وهمچنین نشست شعر و ادب فخر کائنات دفتر حزب نهضت اسلامی با حضور رییس مرکزفرهنگی هنری دفترتبلیغات اسلامی برگزار گردید.
منبع:
تاریخ خبر: 1391/9/8
رییس سازمان بسیج طلاب و روحانیون کشور به تشریح فعالیت ها و برنامه های تبلیغی، پژوهشی، فرهنگی و ورزشی این سازمان طی سه سال گذشته پرداخت و گفت: شناسایی و سازمان‌دهی توانمندی‌ها و استعدادهای طلاب از اهداف مهم سازمان بسیج طلاب کشور است.
منبع: http://rasanews.ir
تاریخ خبر: 1391/9/8
همزمان با پایان یافتن ایام تبلیغی طلاب و فضلای حوزه علمیه، دفاتر مراجع تقلید اعلام کردند دروس خارج فقه و اصول حوزه در شهر مقدس قم از روز شنبه یازدهم آذرماه از سرگرفته می‌شود.
منبع: http://rasanews.ir
تاریخ خبر: 1391/9/8
یادگیری علوم روز از قبیل کامپیوتر، آشنایی با اصطلاحات جدید، داشتن دانش سیاسی، اجتماعی بودن طلاب و .... از مواردی است که امروزه یک طلبه باید به آن مجهز باشد.
منبع: http://www.hawzahnews.com
تاریخ خبر: 1391/9/1
حجة الاسلام رفیعی با تاکید بر اینکه بسیاری از گرفتاری‌ها از جهل منشا می‌گیرد خاطرنشان کرد: جهل ممکن است نسبت به خالق، نسبت به خود، نسبت به استعدادها و نسبت به وظایف ما در قبال جامعه باشد.
منبع: http://www.hadith.net
تاریخ خبر: 1391/8/30
مدیر مؤسسه فرهنگی صدای بهار اظهار داشت: هم‌اینک طلاب و فضلای حوزه علمیه می‌توانند مباحث علمی را که از استادان خود فراگرفته در فضای مجازی به مباحثه و مناظره علمی بگذارند.
منبع: http://www.rasanews.ir
تاریخ خبر: 1391/8/30