تعداد موارد : 6894 خبر6680 - 1
مرتب سازی براساس :
حضرت آیت الله صافی گلپایگانی گفت: بعضی‌ها باید بابت حقوقی که از بیت المال می‌گیرند پاسخ دهند، چرا که نه تنها خدمتی به جامعه اسلامی نمی کنند بلکه به اسلام و مردم مسلمان خیانت هم می کنند.
منبع: http://www.rasanews.ir
تاریخ خبر: 1391/4/31
حجت‌الاسلام والمسلمین حمید محمدی، در نخستین همایش قرآن و نهج‌البلاغه که در بیستمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم برگزار شد، از تصمیم وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای ترجمه نهج‌البلاغه به 40 زبان دنیا خبر داد._
منبع: http://www.ibna.ir
تاریخ خبر: 1391/4/31
3هزار نفر از طلاب بسیجی مدارس علمیه قم، با شرکت در دوره های مقدماتی، تکمیلی و ... آموزش های نظامی را فرا گرفتند.
منبع: http://www.hawzahnews.com
تاریخ خبر: 1391/4/31
عضو ستاد استهلال دفتر مقام معظم رهبری با بیان اینکه ۱۵۰ گروه رصدی در سرتاسر کشور امر استهلال ماه رمضان را انجام می‌دهند، امکان رویت هلال امروز را ناممکن دانست و «شنبه» را به عنوان روز اول ماه مبارک رمضان اعلام کرد.
منبع: http://www.farsnews.com
تاریخ خبر: 1391/4/29
سرپرست دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم نمایندگی خوزستان با اشاره به وجود فرقه های انحرافی در شهرستان های استان خوزستان بر لزوم هوشیاری و تلاش بیش از پیش مسؤولان در زمینه مقابله با گسترش و ترویج آنها تأکید کرد.
منبع: http://www.dte.ir
تاریخ خبر: 1391/4/29
گروه فعالیت‌های قرآنی: رئیس بخش دانشگاهی بیستمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم در مراسم افتتاحیه بخش دانشگاهی نمایشگاه یادآور شد: هدف اصلی بخش دانشگاهی نمایشگاه قرآن کریم برآورده کردن مطالبات مقام معظم رهبری است.
منبع: http://www.iqna.ir
تاریخ خبر: 1391/4/29
حضرت حجت‌الاسلام و المسلمین محمد صالح مازنی، مدیر گروه نیازسنجی دفتر مطالعات پژوهشی معاونت پژوهش حوزه‌های علمیه با اعلام این خبر اظهار داشت: این کارگاه در راستای ترویج فرهنگ مدیریت آینده نگر در حوزه‌های علمیه، تبیین نسبت و رابطه آینده پژوهی و نیازسنجی پژوهشی و آموزش مجریان طرح‌های نیازسنجی و بهره‌گیری از روش‌های آینده پژوهی برگزار شد.
منبع: http://www.pazhuhesh.com
تاریخ خبر: 1391/4/27