تعداد موارد : 6897 خبر6780 - 1
مرتب سازی براساس :
اگر شما می توانید 15صفحه از این کتاب رابه سرعت بخوانیدپس میتوانید به سوالاتی از آن نیز به راحتی پاسخ بدهبد
منبع: http://madisehco.blogfa.com
تاریخ خبر: 1391/4/10
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با اشاره به آسیب‌هایی سیستم قضائی، تاکید کرد: بیان آسیب‌ها به معنای نادیده گرفتن خدمات گسترده دستگاه قضایی نیست، اما این آسیب‌ها باید به دور از توجیهات، ‌خود سانسوری و... مطرح شود تا بتوان آن را برطرف و به نقطه ایده‌آل رسید.
منبع: http://ijtihad.ir
تاریخ خبر: 1391/4/10
پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم و تحقیقات و فناوری «کنفرانس بین المللی اسلام و جامعه: عدالت در اسلام» را با همکاری دانشگاه ملی مالزی (UKM) برگزار می کند. هدف از برگزاری این کنفرانس، توسعه و گسترش رویکرد اسلامی به عدالت ،برای حل بحران اجتماعی ،سیاسی و اقتصادی جهان امروز است.
منبع: www.taqrib.info
تاریخ خبر: 1391/4/10
پروفسور روژه گارودی فیلسوف مسلمان فرانسوی و روشنفکر برجسته جهانی، به همت معاونت بین‌الملل پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی روز دوشنبه 12تیرماه 1391 از ساعت 18 الی 20 برگزار می شود.
منبع: www.news.iict.ac.ir
تاریخ خبر: 1391/4/8
کتاب «نفس مطمئنه»تألیف شهید «آیت الله سید عبدالحسین دستغیب» به زبان آلمانی ترجمه و به بازار کتاب کشورهای آلمانی زبان عرضه شد.
منبع: www.icro.ir
تاریخ خبر: 1391/4/8
مجموعه مستند"انقلاب های بدون مرز"با حضور دکترولایتی مشاور امور بین الملل مقام معظم رهبری و دبیرکل مجمع جهانی بیداری اسلامی دکتر حسینی وزیرفرهنگ و ارشاد اسلامی و دکترخرمشاد رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی روزشنبه دهم تیرماه رونمایی می شود.
منبع: www.icro.ir
تاریخ خبر: 1391/4/8
در آستانه سالروز میلاد با سعادت حضرت مهدی(عج) در همایش ملی کتاب مهدویت که با حضور شخصیت‌های علمی و فرهنگی حوزه و دانشگاه در قم برگزار می‌شود، از دو تن از مراجع عظام تقلید تجلیل به عمل خواهد آمد.
منبع: www.hawzahnews.com
تاریخ خبر: 1391/4/6
در مورد علم فقه امروز می‌توانیم بگوئیم ده درصد آن تحقیق و بیان شده، ولی نود درصد علم فقه هنوز به عنوان خام باقی مانده، فروعاتی که در فقه هنوز فقها جواب نداده‌اند،
منبع: www.v-montazar.com
تاریخ خبر: 1391/4/6
باید دقت کرد که حکمت از شعرا برمی‌خیزد تا شاعر که باشد اگر شاعر حکیم باشد شعر او حکیمانه است.
منبع: www.v-montazar.com
تاریخ خبر: 1391/4/6
همایش ملی سبک زندگی اسلامی ( فراخوان مقاله)(ویژه طلاب و دانشجویان سراسر کشور)
منبع: http://hamayesh.iki.ac.ir
تاریخ خبر: 1391/4/6
به گزارش شیعه آنلاین به نقل از مرکز خبر حوزه، جلد سوم اثر ارزشمند معارف دین حضرت آیت‌الله صافی گلپایگانی منتشر و در دسترس عموم علاقمندان مکتب اهل‌بیت عصمت و طهارت (علیهم السلام) قرار گرفت.
منبع: http://shia-online.ir
تاریخ خبر: 1391/4/5