تعداد موارد : 1849 خبر100 - 1
مرتب سازی براساس :
خراسانی گفت: شاید برخی نقش علامه را در پیروزی انقلاب اسلامی جدی نگیرند اما ایشان با تربیت شاگردانی ارزشمند همچون شهید مطهری،نقش بی بدیلی را در تحقق انقلاب اسلامی داشتند.
منبع: خبرگزاری رسا
تاریخ خبر: 1399/8/18
مؤسسه بهداشت معنوی با رعایت شیوه نامه های بهداشتی و با ظرفیت محدود دوره مقدماتی جریان شناسی معنویت های نوظهور و کارگاه مهارتی خودکاوی معنوی را به صورت حضوری برگزار می کند.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1399/8/6
دبیر کل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، زمان برگزاری سی و چهارمین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی را ۸الی ۱۳آبان ماه اعلام کرد و از سخنرانی ۱۶۷شخصیت از ۴۷کشور جهان و ۱۲۰سخنران داخلی در این کنفرانس خبر داد.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1399/8/6
سومین جشنواره سراسری قرآن و عترت ویژه همسر و فرزندان طلاب علوم دینی و طلاب خواهر حوزه های علمیه به همت دبیرخانه قرآن و عترت معاونت خانواده و امور فرهنگی مرکز خدمات حوزه های علمیه برگزار می شود.
منبع: مرکز خدمات حوزه های علمیه،
تاریخ خبر: 1399/7/16
مدیر سابق مرکز آموزش های کاربردی حوزه گفت: یکی از دوره هایی که مرکز آموزش های کاربردی حوزه در سراسر کشور برگزار نموده دوره «تربیت مبلغ» می باشد که در بیش از ۷۰ مدرسه علمیه برگزار شده است.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1399/7/9
به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه های علمیه، ثبت نام از همسر و فرزندان ممتاز تحصیلی طلاب برادر غیر شاغل ایرانی و غیر ایرانی؛ شیعه و سنی و همچنین همسر و فرزندان طلاب مرحومین و فرزند خواهران طلبه سرپرست خانواده از 1 مرداد لغایت 15 شهریور 1399 انجام می شود.
منبع: مرکز خدمات حوزه های علمیه
تاریخ خبر: 1399/4/31