تعداد موارد : 1882 خبر160 - 1
مرتب سازی براساس :
حضرت آیت الله خامنه ای فرمانده کل قوا صبح امروز (شنبه) در دیدار فرماندهان و کارکنان نیروی هوایی و نیروی پدافند هوایی ارتش، واقعه ۱۹ بهمن سال ۱۳۵۷ را نتیجه اطمینان امام خمینی(ره) و مبارزان به وعده الهی دانستند و گفتند: اگر تفکر تخلف ناپذیر بودن وعده الهی در جامعه حاکم شود و مسئولان هوشیارانه عمل کنند، تهدیدها به فرصت تبدیل خواهد شد و تحریم می تواند عامل نجات کشور از وابستگی به نفت و حل بسیاری از مشکلات شود.
منبع: پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
تاریخ خبر: 1398/11/19
رئیس ستاد اقامه نماز کشور، در یادواره شهدای روحانی آذربایجان شرقی، خطاب به منبری ها با بیان این که مردم را از مساجد دور نکنید، گفت: این که برکات و دستاوردهای انقلاب را نادیده بگیریم، جنایت است.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1398/11/17
قبل از انقلاب، برای کاری در شهر "چابهار" به دنبال یک جوان اهل سنت بودیم که دیپلم داشته باشد اما حتی یک نفر هم پیدا نکردیم! اما امروز در شهرهای مختلف اهل سنت، دانشگاه های ملی و آزاد و پیام نور در حال فعالیت هستند و هزاران جوان اهل سنت در مقاطع مختلف کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری تحصیل می کنند و یا فارغ التحصیل شده اند.
منبع: خبرگزاری اهل بیت(ع)  ابنا
تاریخ خبر: 1398/11/17
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار اعضای شورای عالی حوزه های علمیه بر برنامه ریزی برای شناسایی و به کارگیری استعدادهای برتر فکری از میان طلاب جوان تأکید کردند.
منبع: پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
تاریخ خبر: 1398/11/15
بیست و یکمین همایش کتاب سال حوزه با حضور حضرت آیت الله سبحانی و شخصیت های برجسته حوزوی در سالن همایش های دارالشفا به کار خود پایان داد.
منبع: خبرگزاری رسا
تاریخ خبر: 1398/11/5
در دومین کنفرانس بین المللی حقوق بشر آمریکایی از دیدگاه مقام معظم رهبری با محوریت «تروریسم دولتی آمریکا و انتقام سخت»، اندیشمندان ایرانی و غیرایرانی با اشاره به جنایات شیطان بزرگ، تمدن غربی را متوحش و بربر گونه دانستند و تصریح کردند: تربیت شهید سلیمانی ها فتح الفتوح امام(ره) بود و انتقام سخت یعنی خروج آمریکا از غرب آسیا.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1398/11/2
حضرت آیت الله جوادی آملی تأکید کرد که قرآن فرمود چون کفار امضایشان محترم نمی شمارند به عهدشان وفادار نیستند به میثاقشان متعهد نیستند با آنها مبارزه کنید.
منبع: خبرگزاری رسا
تاریخ خبر: 1398/11/2
بیست و یکمین همایش کتاب سال حوزه و سومین جشنواره مقالات علمی با حضور حضرت آیت الله سبحانی در ۳ بهمن ماه در سالن اجتماعات مدرسه عالی دارالشفاء برگزار می شود.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1398/11/1
حضرت آیت الله جوادی آملی به مناسبت یکهزار و چهارصدمین سال شهادت حضرت امیرالمؤمنین علی بن ابی طالب(ع) و همزمانی با کنگره بازخوانی ابعاد شخصیتی امیرالمومنین(ع)، از همگان خواستند با ذکر فضائل و مناقب نورانی مولی الموحدین(ع) و با تشکیل مجالس و همایش ها، گوشه ای از برکات وجودی آن حضرت را برای جهانیان بازگو کنند.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1398/10/26
بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار اعضای ستاد کنگره شهدای استان هرمزگان که در تاریخ ۲۵ آذر ۹۸ برگزار شده بود، صبح امروز در محل این همایش در بندرعباس منتشر شد.
منبع: خبر گزاری خبرآنلاین
تاریخ خبر: 1398/10/5
حضرت آیت الله جوادی آملی گفتند: غربی ها هرگز نمی توانند برای موضوعاتی همچون حقوق بشر، کودک و زن تصمیم بگیرند، چراکه در نگاه آنها انسان یک موجود فانی است و هیچ آینده ای برای او پس از مرگ وجود ندارد لذا تنها و تنها در محدوده زندگی مادی و بر اساس میل و هوس خود تصمیم می گیرند.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1398/10/5
فراخوان ارسال آثار هفتمین جشنواره هنر آسمانی از سوی مدیریت فرهنگی، هنر و رسانه معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه های علمیه ویژه برادران و خواهران طلبه اعلام شد.
منبع: خبرگزاری رسا
تاریخ خبر: 1398/10/1
حضرت آیت الله جوادی آملی با تأکید بر توجه به علم دینی گفت: اگر حوزه و دانشگاه به برکت قرآن و عترت مسیر حیات بخشیدن به علم را در پیش بگیرند، فضای علمی کشور الهی خواهد شد.
منبع: خبرگزاری رسا
تاریخ خبر: 1398/9/28
سومین فراخوان آثار علمی پژوهشی با موضوع بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی ویژه اساتید، نخبگان و پژوهشگران حوزه علمیه از سوی بسیج اساتید و نخبگان حوزه علمیه قم اعلام شد.
منبع: خبرگزاری رسا
تاریخ خبر: 1398/9/28
رئیس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم گفت: اگر مدیر بر روندها و مناسبات غربی اعتقاد داشته باشد و عطشی برای اسلامی کردن امور نداشته باشند، مخاطبی فعال نخواهد بود و در نتیجه انگیزه ای برای تولید علم به وجود نخواهد آمد.
منبع: خبرگزاری حوزه
تاریخ خبر: 1398/9/27